İçeriğe geç

Kadim Bilgi Işık Bilgisi mi

Spread the love
 • 3 yıl önce
 • 3Dakika
 • 756Kelime
 • 276Görüntülenme

Kadim Bilgi Işık Bilgisi mi

Sadece kendi yaşam deneyimdeki gözlemlerimi bana aktarılan bilgi ile birleştirip kullanmak isteyene sunuyorum.

Spiritüel konularla ilgilenmeye başladığımda okuduklarıma hayranlık duyup, oradaki her bilgi çok değerli olurdu. Daha sonra bir şekilde ruhum devreye girip çeşitli korumalar yapmaya başladı. Kendi kendime yazıları okumadan çeşitli işlemler yapmaya başladım.

Ruhsal bağlantılar güçlendikçe okuduklarımla sezgisel düzeyde öğretilenler çatışmaya başladı. İçsel öğrenmede bilgiyi kalbimden başka onaylayan bir merci yoktu. Dünyasal öğrendiklerimle ruhsal öğrendiklerim çatışınca defalarca ruhsal rehberlerime sorgulayıp alanımı tekrar tekrar korumaya alıyordum. Bu süreç sonrasında açığa çıkan bilgi beni rahatlatmıştı, çünkü okuduğum konuyu zihin düzeyinde bilmesem bile bazı ruhsal bilgileri içsel olarak reddediyordum.

Neydi bu açığa çıkan bilgiler?

 • Bilgi her zaman bir insan aracılığıyla açığa çıkıyor ve o insanın algı seviyesine göre anlaşılır bir dile aktarılıyor.
 • Dünyanın ve insanlığın ışık/karanlık oranına göre bilgi, ışığın ve karanlığın bilgi taşıyıcıları ile dünyaya taşınıyor.
 • İnsanlığın ışık/karanlık oranı son 10 yıldan beri ışık yönünde artış gösteriyor.
 • Bilgi durağan ve nötr. Bilginin aktarımı evrende enerji aracılığıyla oluyor. Bu enerjinin de iki kaynağı var. Biri ışık diğeri karanlık.
 • Kişi bilgi kaynağını belirtmediği sürece bulunduğu topluluğun ışık ve karanlık oranı ile uyumlu olacak şekilde hem ışık hem de karanlık kaynak enerjilerle insana aktarılıyor.
 • Kişi seçim yaparak kendi alanını belirleme sorumluluğunda.
 • Yazılan ya da aktarılan metinler aktarımı gerçekleştiren kişinin, toplumun ve zamanın ışık karanlık oranına göre ışık ve karanlık dengesinde aktarılıyor.

Bu bilgileri kendi yaşamımızda tanımlarken sezgisel olarak olan şu örnek üzerinden gidilebilir. 10.000 yıl önce var edilmiş bilgiler topluluğu ile ilgili öğretiler var. Bu 10.000 yıl önce dünyanın ışık/karanlık frekansı ve insanlığın ışık/karanlık frekansının değeri de ortalama ışık 15 karanlık 85. Bilgiyi ortaya çıkaran kişinin bulunduğu topluluk aydınlanma yolunda olan bir topluluk ve onların ışık oranı 20 karanlık oranı 80. Kişinin kendi aydınlanmışlık seviyesi daha yüksek ışık oranı 45 karanlık oranı 55. İnsanlığın ortalama frekansı karanlık yüksek olduğu için ilahi yasalar gereği bu kişinin alanında açığa çıkan bilgide karanlık enerji de bulunacak. Kişi kendini ne kadar korumaya alırsa alsın. Evrenin oranlarının da bizim dünyasal mateematiğimize yakın olduğunu varsayarsak bu kişi bilgiyi açığa çıkardığında var olan ışık oranı yaklaşık 27 karanlık oranı da yaklaşık 73 olacak.

Şu an ışık ve karanlık oranın insanlık ortalama %60 ışık %40 karanlık olduğu bilişi aktarıldı. O bilgi açığa çıktığı zaman var olan durumun frekans olarak çok üzerinde. Bilgi her zaman dünyaya indirildiğinde insana hizmet eder. Bizim yapmamız gereken ise o kişilere sevgi ve şükranlarımızı iletip, ışığın bilgi taşıyıcıların okuduğumuz bilginin enerjisinin ışık ile değiştirilmesini talep etmek.

Işığın Bilgisini Okumak

“Şu andan itibaren yazılı, sözlü ya da herhangi bir formatta bana ulaşacak bilgiyi ortaya çıkaran kişiye sevgi ve şükranlarımı gönderiyorum. Işığın bilgi taşıyıcıların aktarımdaki ışığın enerjisini taşımayan her bilgiyi ışık ile değiştirmesini talep ediyorum niyetini yapıp gözlerinizi kapatın nefesinize odaklanıp meditasyon yapın.

Bu Zamana Kadar Okuduğunuz Her Bilginin Enerjisini Işık ile Değiştirmek

“Sevgili ışığın bilgi taşıyıcıları bu zamana kadar edindiğim her bilginin enerjisini ışık ile değiştirin” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın nefesinize odaklanıp minimum 15 dakika meditasyon yapın. Dilerseniz bu niyeti gece uyumadan önce de yapabilirsiniz.

19.11.2018

 
Etiketler: