İçeriğe geç

İlahi Liyakat

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 776Kelime
  • 151Görüntülenme

İlahi Liyakat

Ruhsallık yolculuğu ya da ruhsal yetilerin kullanılabilmesi sadece ilahi liyakatle gerçekleşebiliyor. Burada şunu ifade etmeye çalışıyorum; ruhsal olgunluk insanın alacağın bir eğitim ya da uyumlama ile olamıyor. O insanın yaşam frekansı ilahi boyut tarafından uygun görülürse alınan eğitim ya da uyumlama ile ilgili yetenekler aktif oluyor.

Size kendi yolculuğumu yazayım. Ben ruhsallıkla ilgili herhangi bir eğitim almadım. Sadece hayatımı daha konforlu yaşamak için 2010 yılında yaşam koçluğu eğitimi aldım. 2009 yılından itibaren kendini keşfetme ile ilgili bilinçli düzeyde araştırmalarım olmaya başlamıştı. Bu süreçle birlikte bulduğum kişisel ve ruhsal gelişimle ilgili kitapları okumaya başladım. Huzura erişmek için önce kitaplardaki, eğitimde ve katıldığım seminerlerdeki uygulamaları hayatıma dahil ettim. Daha sonra kendi kendine çalışmalar küçük küçük ortaya çıkmaya başladı. 2010 yılından itibaren her gün mutlaka çalışmaları hayatıma dahil ettim. 2015 yılına kadar mesajları ancak meditasyon yaptığım, enerji çalışması yaptığım zamanlarda alıyordum.

2015 yılından sonra içimdeki rehberle ve ruhsal varlıklarla daha net iletişimler kurmaya başladım. 2017 yılından itibaren de on kişiden büyük gruplara meditasyonlar yaptırmaya başladım. Bu meditasyonların hiç birini bir yerden okumuyorum ya da ezberimde değil. Zaten istesem de ezberleyemem. Hayatım boyunca ezber derslerimin notu bilgileri ezberleyemediğim için her zaman düşük olmuştur 🙂

2018 yılında çalışmalar sonrasında bana meleklerle iletişim ile ilgili eğitim verip vermediğimin çok sorusu geldi. Aldığım mesajda eğitim yerine meleklerin daha önce aktardıkları çalışma ile uyumlama yapabileceğim bilgisini vermişlerdi. Bende sadece insanlara hizmet etmek için bu uyumlamaları belirli bir süre yaptım. Uyumlama esnasında uyumladığım insana aktarılan bilgilerin ve verilen ruhsal armağanların bir çoğunu görüyordum ve gerçekten muazzam armağanlar insanlara veriliyordu. Bu bilgi kişinin hücresel hafızasına ve kalbine yükleniyordu. O bilgileri bilincine çıkarmak insanların sorumluluğundaydı. Bu bilgiyi bilince çıkaramayanların baskısı beni çok yormuştu. Ne yapmam gerektiğini de geçtiğimiz aya kadar bilmiyordum.

İnsan olarak sorumluluğumu alarak daha keyifli yaşamam mümkünse bu talebimi sürekli Yaratıcı’ya ilettim. Haddimi aşıp yapmamam gerekeni yaptığım her an için af diledim. Şubat sonunda artık insan olan parçamla meleklerle ilgili uyumlama yapmamayı seçme hakkım olduğu mesajını aldım. Ondan sonra da sitedeki bilgileri de kaldırdım. Tabii ki bunu kaldırsam da sorular hala gelmeye devam etti. Cevaplar karşı tarafın beklediği cevaplar olmadığı için karşılıklı birbirimizi yıprattık.

Gerçekten saf niyetimle size şunu aktarıyorum; ruhsallığınızda gelişmek sadece sizin gayretinizle olur. Eğitim almak uyumlama almak yerine hayatınızı gözden geçirin içinizde var olan düşünce, duygu ve hislerinizin gerçekliğini ve dışa yansıttığınız davranışlarınızdaki sevgi frekansının altındaki her şeyinizi arındırın. Bu arınma sadece enerji çalışması ya da meditasyonla olmaz. Arınma konunuzu yaşamınızda gerçekten değiştirmeye gönüllü olmalısınız ve bunun için gayret sarf etmelisiniz. “Ben inatçıyım” diyor ve bu özelliğinizle gurur duyuyorsanız siz hiç bir şeyi gerçekte değiştiremezsiniz. Önce bu huyunuzu değiştirin ki değişmeye başlayabilesiniz. Ne kadar sertifika alırsanız alın; ilahi olarak layık değilseniz istediğiniz ruhsal hedefe ulaşamazsınız.

Ben kendi adıma hala arınmaya devam ediyorum. Varoluşumdaki tüm deneyimlerimi onurlandırıp; düşük titreşimli ya da frekanslı yaşamlarımın bilgisi açığa çıktıkça onları sevgimle sarıp sarmalıyorum.

Ruhsal olarak sezgileriniz değişse bile siz hala yolcusunuz. Bunun ötesinde bir düşünceniz varsa illüzyonlardan kendinizi uyandırın.

10.03.2021

Etiketler: