İçeriğe geç

Toksik İnsanlar

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 655Kelime
  • 153Görüntülenme

Toksik İnsanlar

Bu yazıyı 8 Şubat tarihinde yazdıktan sonra teknik bir sebeple bütün yazdıklarım silinmişti. Çöp kutusu içinde kalmıştı. Yazıyı yazamayınca sadece arınmayı instagramda paylaşmıştım. Paylaşım sonrası bir arkadaşımın kendini toksik insan diye tanımlamasına çok gülmüştüm. Çöp kutusunda bu yazıyı görünce yine güldüm.

İnternetten kendi yazımı ararken bu isimle bir kitap olduğunu da görünce şaşırdım.

Aslında bugünkü paylaşımda enerjiyi yönetemediğim mesajları okuyamadığımı yazmıştım. Bu durumu şifalandırma çalışması sonrasında şimdi yaşadığım durumun nedenini anlamış oldum. Yine toksik insanlarla iletişimi yönetemediğim için kendimi boğulmuş hissetmiştim.

Gelelim toksik insanlara. Yaşam yolculuğunda edindikleri çeşitli inançlar insan doğası ile uyumsuz toksik inançlar. Bu inançlar yaşam içinde insanın kişiliğini oluşturuyor. Bu durumun da insan farkında olmuyor. Çünkü tıpkı bir tohumun büyümesi gibi bu toksik inanç yavaş yavaş insanla birlikte büyüdüğü için insan bunun farkında olmuyor.

Bu toksik inancı daha kolay anlayabilmek için bir virüs gibi tanımlayabiliriz. Bu virüs kişinin düşünce, duygu, his ve enerji alanına sızıp kendi yok edici doğasını kişiye uyumlamış oluyor. Virüsün canlı bir konağa ihtiyacı olduğu için, kişinin yaşamasını sağlayacak konağa alan yaratıyor. Ama kendi konağı olmayan diğer insanları zehirliyor.

Arınma

Toksik insanın ömrünün sonuna kadar toksik insan olarak yaşama zorunluluğu yok. Özgür iradesi ile seçer ve çalışmalar yaparsa bu toksik alandan arınıp insan olarak yaşama gerçekliği ortaya çıkar.

Toksik Alanı Arındırma

“İnsan bedeninde bana ait her şeyin gerçekliğini görmem gerektiği kadar görmeyi, duymam gerektiği kadar duymayı ve bilmem gerektiği kadar bilmeyi seçiyorum. Şu andan itibaren kendimin farkında olmayı seçiyorum. Başmelek Cebrail’in toksik inançlarımı benden almasını özümdeki insan olarak beni dengelemesini seçiyorum. Başmelek İsrafil’den her parçamı Yaradan’ın şifası ile şifalandırmasını seçiyorum. İnsan doğasına uygun olmayan her türlü toksititeyi benden arındırmasını seçiyorum” niyetini yapmanız ve kendinize dürüst olmanız arınmayı sizin yaşam gerçekliğinizin hızına göre gerçekleştirecektir.

Arzu ederseniz bu niyet sonrası şu çalışmayı da yapabilirsiniz.

Toksik İnsanlarla İlişkinizi Arındırma

“Sevgili toksik insanlar sizi ve sizin gerçekliğinizi olduğu gibi kabul ediyorum. Sizin de beni artık olduğum halimle kabul etmenizi talep ediyorum. Bu zamana kadar toksik insanların beni etkilemesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo” bu niyette sizin fiziki olarak bir arada olduğunuz ya da başka bir şekilde iletişimde olduğunuz zamanlarda alanınızı dengeler.

Arzu ederseniz bu çalışmayı da yapabilirsiniz.

16.08.2019

Etiketler: