İçeriğe geç

Zehir-Reptilyan Panzehir-Kundalini Reiki

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 5Dakika
  • 1327Kelime
  • 514Görüntülenme

Zehir-Reptilyan Panzehir-Kundalini Reiki

Önce açılımlar olup, sonra bilgi açığa çıkmak istediği zamanda açığa çıkıyor.

Sabah uyandığımda bu rüyanın mesajı ne acaba dediğim 2018’in son gece rüyasını gelin birlikte anlayalım. Tabi bu rüyayı anlamak için biraz parça parça geçmişden gelen açılımlar, dünya üzerinde var olan bilgilerin hatırlanması olacak.

Reptilyanı bana aktarıldığı kadarıyla sizlere aktararak başlayalım analizimize. Sürüngerimsi var oluşun bir çok alanında bulunan bir ırk. Bu ırkın bir çok üyesi tekamülsüz. 

Tekamülsüz, benim sürekli belirttiğim 6 tekamül yolunun hiç birinde olmayan ilahi yasaları umursamayan Yaratıcı’yı ve onun planını yok etmek için kendi varlığının var oluş amacından sapmış grup üyeleri. Bu grubun er enerjisinin temeli Anunakiler, dişi enerjisinin temeli de Reptilyanlar. Kendiler yasaları umursamasa da ilahi yasa koruyucuları onların bu düzensizliği karşısında onlar için ilahi yasaları daha sert uyguluyorlar.

Reptilyanlara geri dönersek, şu an varlık süren Ademoğlundan önce varlık süren insan benzeri bir form vardı. O form kendi içinde tekamülünü tamamlayamadığı için yeniden ilahi yardım çağrısı yapmaya başladı. Bu çağrı üzerine dini inançlarda Yehova/Tanrı/Allah olarak ifade edilen yaratıcı Adem’i yarattı. Allah eş olarak Adem’e Lilit’i (Aydınlık Dişi Enerji) yaratırken; Reptilyan ve Anunakilerde Havva’yı yaratıp içine Lilith’ten (Karanlık Dişi Enerji) parça koydular. Reptilyan her zaman insana müdahale etmek için omurgasına ve beyin sapına kendi parçasını yerleştirdi.

Yaratıcı insanlığa yaşam alanı için özgür seçim gezegeni Dünya’yı yaratmıştı. Bu özgür seçimden dolayı eşinin kim olması gerektiğine Adem karar verecekti. Adem Lilit’e aşık olsa da Havva ile yaşamak istediğine karar verdi. Cennet boyutu denilen Dünya’nın 7. Boyutunda Adem ve Havva yaşamaya başladı. Burası Reptilyanların Havva’yı kontrol edebileceği bir alan olmadığı için bilgi ağacının dalları aracılığıyla yılan Havva’nın karşısına çıktı ve onları Dünya’nın üçüncü boyutuna indirecek elmayı yemesine ikna etti. İkna etmesi hiç zor olmadı. Çünkü beyin sapına yerleştirilmiş olan parça insanı ikna etmek için kullanacağı araç yan yana olduğunda aktif olmuştu.

Havva almış olduğu programlamayla Adem’i programladı ve Cennet’ten yeryüzüne iniş gerçekleşti.

İnsanlık yeryüzüne inmeyi seçtiği için bilinci ve frekansı düştü. Yaratıcı Adem, Havva ve Ademoğlu için yeni yaşam planları oluşturdu. Bu programlardan her biri Adem, Havva ve Ademoğullarının seçimleri ile değişti. Allah’ın insanlara ilk başlangıçta yaptığı kolay var oluş planı gittikçe zorlaşmaya. Ademoğlunun seçimi ile dünya dışı aydınlık ya da karanlık yaşam formlarının müdahalesine neden oldu.

Yaptığı seçimlerle Ademoğlu insanlığı 4 kere yok oluşun eşiğine getirdi. Dünya gezegeni her ne kadar özgür irade gezegeni olsa da evrensel dengelerle Dünya’yı yok edecek seçimler yaptığı anda Dünya’nın tekamülü henüz bitmediği için dünya ile uyumsuz insanlık yok oldu.

Günümüzde yaşayan insanlarsa Nuh’un soyundan gelen İnsanoğlu. Tufan esnasında Nuh’a ve ailesine çeşitli pozitif müdahalelerle Havva alanından gelen genetik alana müdahaleler yapılıp, insanlığın kendi seçimine saygı duyularak Dünya’yı yok edecek alanlar dönüştürülüp, değiştirildi.

Tabi ki Yeni Dünya’ya Anunakiler ve Reptilyanlar müdahale edecek zamanı sabırla beklediler. Mitolojilerdeki ve bilgilerdeki evrensel gerçekliği Anunakiler ellerinden geldiğince tahrip ettiler.

 1878 Fransız Devrimi ve sonrasında gerçekleşen Sanayi Devrimi ile birlikte kurulan her sistemin içine Anunakiler ve Reptilyanlar sızıp köklendiler.

Bu kadar olumsuzluğun içinde her zaman kendine gelene ve kendinden yardım isteyene Dünya Kundalini Enerjisini sunup içindeki karanlığı arındırma fırsatı sundu.

Var olan sistemlerden Tıp Sembolü olarak kullanılan Tanrı Hermes’in sembolü Kadüse’de bu sır insanlara hatırlatıldı. İnsanın ölümüne aracılık eden toksik maddeler Zehir Reptilyan enerjisini, yaşamına aracılık eden ilaçlar da Panzehir Kundalini Enerjisini fark ettirdi.

Rüya ve farkındalığın yorumu ile rüyamı da aktarıyorum.

Rüyamda kalabalık bir grup insan çok ferah bir bina içindeler. Bu insanların esir alındığını ve onların çok korktuğunu hissediyorum. Onların içindeyim ancak bedenli insan değilim sadece bilinç halim orada. Esir alan gruptakileri, Mavi Elbiseli askerler insanları vuruyorlar. (aslında Zeta enerjisindeler. Ancak onları yönetenler Reptilyanlar. Reptilyanlar komut veriyor Zetalar insanları öldürmeyecek şekilde vurup yaralıyorlar). Belirli aralıklarla bu işleme bir kaç kere tekrarladılar. Daha sonra bulunduğumuz yerin aslında bir hastahane olduğunu ve askerler işleri bitince tıbbi personele müdahale edip, insanları iyileştirmelerini sağladığını şaşkınlıkla izliyorum. Bu iyileştirme izni insanların gerçekten sağlığına kavuşması için değil. (Dünyada Reptilyanlar özgür irade ile eylemde olabilmesi için hep insan bedenine ihtiyaç duyduğu için zamanı geldiğinde kullanmak için iyileştiriyor.)

Modern Tıp ve Doğu Tıbbı bu işi yapan bedenli varlığın insan olduğu bilinci ile bilgileri birleştirdiğinde insan yaşamı daha sağlıklı, daha konforlu ve daha uzun olma potansiyelini bir arada barındırıyor. Hekimler insanı sağlıklı hale getirebilecek bilgeliği hücrelerinde taşıyorlar.

Her bir sistemi yöneten insanlar mevcut. Sistem kendi kendine var olamaz her zaman insana ihtiyaç duyar. Kendinizi gözlemleyin hangi sisteme nasıl bir hizmetiniz var. Hangi programlarla programlanarak ışık potansiyellerinizi kilitlediğinizi fark edin. Doğru niyetlerle o kilitlerinizi açabilirsiniz. Yaşamınızda sizinle birlikte yol alacak bir öğreti ile kendi kendinizi arındırın ve farkındalığınızı, ışığınızı arttırın.

Dün fark ettiğim farklı bir grup daha varmış. Ben bir şey yapmayayım benim için ruhsal çalışmaları bir başkası yapsın diyen bol seans ve çalışma alan bir grup varmış. Eğer bu gruptansanız da sizin için gerçekten ışık çalışması yapacak doğru insanlarla yolunuzun kesişmesini talep edin.

Dünyada yaşayan insan eğer Dünya Planına kendini uyumlamayı başardıysa o zaman özgür irade yasaları gereği sonsuz seçim hakkı bulunuyor. Ancak Dünya Planına kendini uyumlamadıysa Dünyanın varlığını sürdüreceği çerçeve içinde sınırlı seçim hakkı bulunuyor.

İnsan olarak çok önemli ayrıcalıklara sahibiz. İçimizdeki Işık ve Sevgi ortaya çıktığında bu ayrıcalıkları yaşamımıza dahil edebiliyoruz. Ehil olmayana ilahi plan ve ilahi sistem her şeyi teslim etmiyor. Başta ehil olup, sonrasında ehil olmayandan da verilen her şey geri alınıyor.

Şükürler olsun Yaratıcı her şeyi mükemmel planlamış ve sistem mükemmel işliyor. 

Yaşamımız şifa ile dolsun ve ilahi izinli olduğumuz her alana da şifa aksın.

31.12.2018