İçeriğe geç

Neden Uygun Değiliz

  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1091Kelime
  • 243Görüntülenme

Neden Uygun Değiliz

Yazıyı okumaya başlamadan önce lütfen şu görseli inceleyin. Her bir birleşimi ve simetriyi fark edin.

Bizim var oluşumuz da bu fraktal gibi. Sürekli bir devinim halinde. Aynı renklerin bir arada olduğu yaşam döngüleri ve başka renklerin araya girdiği yaşam döngüleri mevcut.

Bu döngülerde bizim için en uygun renkler yaşamımızda oluyor.

Benden çalışma almak isteyen insanlara bazen hiç çalışmaya başlamadan bazen de çalışmayı devam ettirdikten sonra “biz artık enerjisel olarak uyumlu değiliz, çalışmamız uygun değil mesajını iletiyorum” ben sisteme bu konuda teslim olduğum için nedenlerini sorgulamıyorum ve “Allah’ın bir bildiği vardır. Benim bilmem gerekirse bilirim bilmemem gerekiyorsa da bilmem” düşüncesindeyim. Ama benim bu cevabı ilettiğim bir çok insan özellikle daha önce çalışmamışsak nedenini öğrenmeye çalışıyor. Bilmediğimi ilettiğimde de muhtemelen bana inanmıyor.

Dün gerçekleştirdiğimiz yazışmalardan ve Torus Mate Gökadası Varlıkları ses kaydını yaparken fark ettiklerimi buraya yazıyorum. Bu yazı benimle çalışmanız için değil önünüzdeki sizi engelleyen blokajları şifalandırıp hızlıca dönüşüm sağlamanız için.

Özgür iradenizle geçmişte bir seçim yapmışsınızdır. Benim yapacağım bu çalışma ruhsal planınızla uyumlu olacağı için özgür irade seçiminizi ortadan kaldıracak durumda olabilir. Bu da ilahi yasalara uygun değil.

Farkında olmadan bu yaşamda ya da geçmiş yaşamlarınızda sisteme ya da Yaratıcı’ya yaptığınız herhangi bir saygısızlığınız bulunabilir. Bu karmik durumu kabullenmeyi reddettiğiniz için benim size çalışma yapmam yine sizin seçimlerinizden dolayı uygun değildir.

Sahip olduğunuz tekâmülsüz, karanlık ya da negatif yaşamları parçaları ya da yapmış olduğunuz anlaşmaları kabul etmemeyi ya da onu dönüştürmeyi reddediyor olmanızdan dolayı bu parça ya da anlaşmaların şifalanma süreci gerçekleşmeyeceği için bizim çalışmamız uygun değildir. Var oluşumuzun her anı kutsal ve ne yaşanmış olursa olsun onurlandırılmayı ve kabullenmeyi hak ediyor benim bilişime göre. O yaşam programını dönüştürebilmenin ön koşulu kişinin kendi içindeki ve dışındaki; bağlı bağlantılı olduğu her şeyi kabul etmesi gerekiyor.

Ruhsal yolculuğunuzda ben size sadece belirli bir noktaya kadar eşlik etme izni olan bir insan olabilirim. Bu noktaya geldiğimizde artık ayrılmamız gerekiyordur.

Bu yaşamda ya da geçmiş yaşamda mutlaka sizin ruhsal planınıza hizmet eden herhangi bir anlaşmanız vardır. Bu anlaşmanızdan dolayı benim yapacağım arınmalar sizin zorlayıcı bir arınmaya girmenize sebep olabilir ve siz böyle zorlayıcı bir planı seçmemişsinizdir.

Benim size ruhsal boyutta çalışma yapmam var oluştaki insana açılmamış planların herhangi birinden dolayı uygun değildir. Sadece kendi kendinize değişim için size bir anahtar vermem gerekiyordur. O anahtarı verdikten sonra sizin yaşam programınızda benim olmamam gerekiyordur.

Özgür iradenizle siz her hangi bir insanı ya da insanları sevmemeyi, affetmemeyi, kin beslemeyi seçmiş olabilirsiniz. Bu özgür irade seçimlerinizin dışında benim sizi yönlendireceğim sevgi yolu size uygun olmadığı için ayrılma zamanımız gelmiştir.

Benim çalışma yöntemim size öğretilmiş Allah ile ilgili bilgi ve öğretilere ters düşebildiği için benim yaşam amaçlarımdan biri olan insanları ALLAH AŞKI ile buluşturma görevimin tamamen tersi bir durum ortaya çıkma potansiyeli olunca bizim çalışmamızın artık uygun olmadığı ortaya çıkmış olur.

Öfke, kıskançlık, nefret ve kibir duygularından özgürleşmeyi; can sıkıntısı, iğrenme, üzüntü, kızgınlık, hüzün ve korku duygularını dönüştürmeyi reddettiğinizde yine bizim birbirimizle çalışmamız uygun olmayacaktır.

Özgürleşmeyi ya da dönüştürmeyi reddettiğiniz duyguları başka insanlara yönlendirdiğinizde bu defa o kişilerin negatif enerjileri de sizin alanınıza ulaşacaktır. O enerjileri siz misafir etmişsinizdir ve bu misafirlerle benim enerjim uyumsuz olduğu için benim sizinle çalışmam uygun değildir.

Bunlar bu zamana kadar ortaya çıkan sebepler. Bunların ötesinde de mutlaka çeşitli sebepler vardır. Sebebin var olması sizin yaşam yolunda duracağınız anlamına gelmiyor. Sebep varsa bunun şifası da var. Var oluşumuzdaki tüm olumsuzlukları şifalandırmak da bize bağlı. Saf sevgi ve saf niyet imkansız olan konuları kolayca dönüşebiliyor. Burada sizin seçim yapmanız gerekiyor. Saf sevgi ve saf niyetle uyumsuz düşünce, duygu ve hislerinizden ayrılmaya gönüllü müsünüz ve bu şifa için kendinize ve vermeniz gereken tüm yaratılmışa sevgi vermeye hazır mısınız? Bu soruya “evet” cevabını veriyorsanız. O zaman aşağıdaki meditasyonu yazacağım niyetle yapın.

“Ruhsal aydınlanmamı yavaşlatan, Allah’ın Aşkına yol almamı engelleyen var oluştaki her şeyi şifalandırmaları için Torus Mate Gökadası Varlıklarından yardım talep ediyorum. Eğer dünyada insan olarak bir rehbere ihtiyacım varsa benim frekansıma uygun en aydınlık rehberle buluşmam için bana yardım edin” bu niyet var oluşta ilahi yasalara göre şifalandırmanız gereken her şeyi şifalandırır. Eğer bir insanla çalışmanız gerekiyorsa en doğru insanla çalışmanız için o kişiyi bulmanızı engelleyen her şey yaşam yolunuzdan temizlenir.

Yolunuz her an ışık ve sevgi rehberliğiyle dolsun. Işığınız sonsuz olsun…

02.07.2019