İçeriğe geç

Kendi Karanlığınla Kucaklaşma – Yaşam Hikayesi

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 835Kelime
  • 240Görüntülenme

Kendi Karanlığınla Kucaklaşma – Yaşam Hikayesi

Bu hikayeyi hem grup çalışmasından kaçınan hem de kendinden kaçınanlara örnek teşkil etmesi için paylaşıyorum.

Bu sabah enerji alanı tamamlanan Ücretli Serafim Melekleriyle Sorumluluk ve Saygı Çalışması grubumuzda tercih eden kendi deneyimlerini paylaşıyorlardı. Ben de bu paylaşımlarda cevaplamam gereken soruları cevaplayarak okuyordum. Katılımcılarımızın hepsi çalışma kapsamını çok iyi içselleştirmişlerdi. Tüm katılımcılar yaşam sorumluluğunun bilincinde olarak harika bir şekilde tamamladık çalışmayı.

Yorumları okurken insanların kendini fark etmesine aracılık eden yorumu katılımcımızdan izin alarak sizlere aktarıyorum.

Bir önceki gün grupta paylaştığım yazı ile bağlantılı bir durum olduğu için yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

“Çok teşekkür ederiz 😇💕 Ben dün gece 23.00 de bu kaydı dinlemeye başladım. 23.45 gibi oğlum seslendi. Bu arada şöyle bir durum oldu dinlediğim hiçbir seferde böyle olmamasına rağmen çok derin bir şekilde uyuklayarak dinledim ara ara uyansam da hatta kendimden geçme hali ile. Oğlum seslendiğinde onda korku oluştuğunu anladım. Korkmuyorum dedi ama hissediyordum belki de ben de korku oluştu bendekini hissetti oğlum. Dua ettim enerji alanı temizliği vb. yaptım. Korumalar. Uyuduk. Oğlum huzurlu uyudu. Ama ben gece geç saatte çok kötü bir rüya gördüm ki rüya olmayadabilir. Bütün bedenimin karıncalandığını ve tüm bedenimdeki özgür iradenin yavaş yavaş gittiğini . Karanlık diye duyuyordum. Bir süre sürdü artarak. Rüyamda korumalar ve dualara devam ettim. Ve rahatladığım an uyandım. Hemen rüya meleklerine ve Serafim Meleklerine teslim ettim o yüzden net hatırlamıyorum. Rüya ve astral için ekstra koruma yaptım Işık Orduları ve Serafim Melekleri ile uyuyamam sansam da uyumuşum. Şöyle bir biliş geldi rüyadan uyandığım ilk an da karanlığın güç tarafını teslim ettin kendi iç gücünü test etmek için yapıyorsun bunu çok şaşırdım kişi bu durumu yapabilir mi kendine çok korkunçtu açıkçası. Sizin rüya astral boyut koruma çalışmanızı tekrar yapacağım bugün. Sizin bilişinize gelen herhangi bir durum var mı. Teşekkür ederim 😇💕”

Benim Cevabım: Kibirden Özgürleşme Çalışmasını yapabilirsiniz. 

Spiritüel ego bizim ruhumuzun en saf olduğunu iddia etme eğiliminde olabilir. Bu da kendi kendimize böyle sınavları çekmemize neden olabilir.”

Daha önceki grup deneyimlerimden bir çok insanın kabullenmekte zorlandığı bu alanı katılımcımız büyük bir cesaret ve hoşgörü ile kabullendi.

“Kibir evet Yasemin hanım çalışma yapsam da derinde bir yerde var hissettiğim oluyordu. Çok teşekkür ediyorum bir süre yapmaya devam edeceğim bu çalışmayı. Çok teşekkür ederim 😇💕💖”

Yazışmalar tamamlandıktan sonra kendi içimde analizlerim devam ederken geçmiş yıllarda yaptığım grup çalışmasından nedenini bile açıklamadan çıkan insanları hatırladım. 

Burada katılımcımız ne beni ne de gruptaki diğer katılımcıları suçlamadan, karanlığın kendine ait olduğunu kabullenip, ondan özgürleşmeyi seçecek kadar teslimiyetinin ve güveninin olmasına şahit oluyor olmak beni çok mutlu etti.

Bizde var olan bir parça kendini saklamak ve kendini saf gösterme oyunu oynayarak bizi manipüle edip, o karanlığın dışarıdan geldiğini sanarak herkesten kaçınma eğilimine geçerek bizde saklanmaya devam eder.

Kendi çalışmalarımda enerji alanını korumaya alıyorum. Diğer insanların birbiri ile etkileşimini de korumaya alıyorum. Birlikte birbirimizi saflaştıracak alanlarımız açık kalıyor. Bu açık alanda kişinin kendi gerçekliği ile yüzleşmeyi kabul edecek cesarette olması ve Yaratıcı’nın onu her koşulda koruduğuna inancının yüksek olması gerekiyor.

Bu deneyim katılımcımızın arınma isteği ve kalbindeki saf niyetle şifaya dönüştü.

Kendi sorumluluğunuzu yüzde yüz aldığınızda; kendinize, sisteme, ruhsal varlıklara ve insanlara saygılı olduğunuzda; Yaratıcı’ya da inancınız ve teslimiyetiniz yüksek olduğunda size şifanın mucize kapıları açılıyor.

Benim grup çalışmalarını neden tercih ettiğimi anlattığım videoyu da izlemek isterseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. 

01.03.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰