İçeriğe geç

Nötr Aşı

  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1061Kelime
  • 908Görüntülenme

Nötr Aşı

Her yaptığım çalışma bana öğrendiklerim hakkında netleşmeme aracı oluyor. Topluca şifalanıp, biz izin verdikçe farkındalık alanları açılıyor.

2009 yılında kişisel gelişim yolculuğum spiritüel gelişime evrilmişti. Spiritüel gelişim yolculuğuna ilk başladığımda her yerden doymak bilmez merakla bilgi ediniyordum. Bu benim zihinsel sürecimdi. Ruh başka planları çoktan devreye almıştı.

Kryon’un kitaplarında bahsettiği nötr aşı ruhum tarafından devreye alınmıştı. Bu konuda 22 Martın başlangıç saatlerine kadar içsel bir karmaşa vardı. Bu karmaşadan dolayı nötr aşı ile ilgili çok fazla konuşmadan insanları Kryon kitaplarına yönlendiriyordum. 

Lee Carol İnsan Ruhunun Simyası kitabında hem kendi bilişini ve Kryon’un bilgisini çok net aktarmıştı. Bu benim aydınlanma halim oldu.

Spiritüel konularla ilgisi olan yıllarca bu konuyu araştıran insanların bana ortak ilettikleri bilgi şu oluyordu “nötr aşıyı bireysel olarak bilinçli talep etmediğin sürece nötr aşı devreye girmiyor.” Benim 2009 yılında yaşadıklarımın hepsi benim nötr aşıdan haberim olmadan devreye girmiş ve tüm o karmaşık süreci yaşamış olmamdı. Bu deneyimleri konuştuğumuzda bunun nötr aşıdan olmadığını bu konuyu bilenler kabul etmiyordu. Nötr aşı Kryon’un kullandığı bir yöntem olarak sunulmuştu. Ben de herhangi bir şeyi etiketlemek ve ispatlamak çabasında olmadığım için konuyu didiklemeyi bıraktım.

Biz bırakınca ve uyuma gelince doğru bilgiyi anlayabiliyoruz. Gece gözlerim neredeyse kapanırken İnsan Ruhunun Simyası kitabını aldım ve okumaya başladım. Tabi her zaman olduğu gibi ilk cümle akşam yaşadığım duruma cevap olmuştu. Ruhsal varlıkların tabiri ile yine kozmik şaka ile benimle iletişimdelerdi. Kryon ve diğer meleksi grupların bu iletişimini çok seviyor ve eğleniyorum.

İlerleyen sayfalarda nötr aşının hep ruh tarafından insanlara armağan edildiğini, bunu sadece Kryon’un insanlığa anlattığını okudum.

Nötr aşı, Kryon’un anlatımıyla karmaların bitmesi için gerekli katalizörlerden biri. Bu Kryon’un öğretisi içinde ilerlemek için illa talep etmeniz gereken bir enerji çalışması değil. Sadece sunulmuş bir armağan.

Nötr Aşı Talep Edildiğinde İşleyen Süreç

  • Eski karmalarınızdan dolayı hayatınızda olan insanlar hayatınızdan ayrılabilir,
  • Yaptığınız iş ortaklıkları anlaşmalar bitebilir,
  • Eşiniz ya da sevgiliniz eski karmalarınızdan dolayı yaşamınızdaysa onlardan ayrılabilirsiniz,
  • Bu zamana kadar yaşadığınız hayatın yeni seçiminizle olan her şey hayatınızdan hızlıca çıkabilir,
  • Bu durumlarda kişi aşırı depresif hissedebilir ya da depresyona girebilir,

Bu okunduğu zaman korkunç bir senaryo gibi gözükse bile sonraki süreç çok daha eğlenceli hale dönüşüyor.

Benim Nötr Aşı Deneyimim

Nötr aşıyı bilinç düzeyinde ben talep etmedim. Ağustos 2009 döneminde ruhum nötr aşıyı talep ettiği için bu süreç başlamıştı. 2009 yılı bitmeden iş hayatım, ilişki hayatım, sosyal hayatım ve para döngüm tamamen ters yüz olmuştu. Sadece depresif hali farklı deneyimlemiştim. Hüzün ağlamaları yerine bende Mesnevi ile şükür ağlamaları olmuştu. Bu da duygusal şifalanma olurken günlük hayatımı da daha mutlu bir şekilde yaşamama neden olmuştu.

Bu ters yüz sonrasında yeni geleceğimi oluşturmak için 2010 yılında kendime yeni yaşamda hayatta kalacak ekipmanlar oluşturmak için bir çok kitap, eğitim, seminerlerle yaşamımı yeniden şekillendiriyordum.

Mart 2017 yılına kadar bu yaşamı yeniden programlama devredeydi. 21 Mart 2017 sonrasındaki bir gün kendimi bir film sahnesinde gibi bulmuştum. Evet bu süreç o gün tamamlanmıştı.

Sabah karmaşık bir halde uyandım, bilmediğim bir yerde kahvaltılık almak için ismi Karma Fırını olan bir fırına gittim. Kasadaki kızın boynunda melek kolyesi vardı.

Bu melek bana yeni yaşam planımdaki besin kaynaklarımı teslim etti. Ben ona bunun karşılığını verdim. Tam kapıdan çıkarken bembeyaz saçlı, yaşlılıktan beli hafif bükülmüş benim gibi ufak tefek sevgi dolu bir teyze girdi. 

Kapıdan yeni deneyimini alan daha genç ruh çıktı ve yaşama yeniden merhaba dedi.

Geldiğim yol dönüşte kesinlikle aynı değildi. Yeni plan devreye girmişti.

Kryon bana son öğretisi DNA’yı da çoktan vermişti.

Dün gece okuduğum her şey tam anlamıyla ifade buldu.

Nötr aşı sadece Kryon’u bilen ya da okuyanların sadece kişisel talebi ile devreye girmiyor. Bu armağanı yaşamına dahil edecek her insanın ruhu tarafından da talep edilebiliyor.

Bana göre mükemmel bir armağan. Yukarıda yazdıklarımı içsel olarak tamamen kabullenen herkes için de mükemmel armağan olacaktır.

Kişi kurban bilincindeyse, maktul mağdur oyunu içindeyse onun için zor bir deneyim süreci olacaktır.

Bu yazı belki sizinde ruhunuzun talep ettiği sizin farkında olmadığınız nötr aşı sürecini anlamlandırmanız ve kendinize çıkış yolunu bulmak için destek olabilir.

Evrendeki her varlık bizim yükselişimize yardımcı oluyor. Siz hangi yoldan gidecekseniz o yol aracılığıyla size destek oluyor. Bilim, ilim, din ve spiritüellik hangisi sizin için uygunsa herhangi biri ile ya da hepsini birleştirerek yol alabilirsiniz. Sadece şunu yapmanızı önermem bu dörtlüden herhangi birini kabul etmedeğinizde onunla çatıştığınızda dengeniz bozuluyor.

Ben hepsini harmanlayıp keyifle yol alıyorum.

22.03.2019

 
Etiketler: