İçeriğe geç

Regl Dönemi Şifası

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 663Kelime
  • 511

Regl Dönemi Şifası

Bir çok kadın regl öncesi ve regl esnasında duygusal olarak huzursuz, fiziksel olarak da ağrılı süreç geçirebiliyor. Fiziksel olarak tıbbi herhangi bir rahatsızlığı olmayanlar için daha önceden yaptığım çalışmaları ve yazıları şifa niyetine buraya ekliyorum.

İlk olarak zihinsel düzeyde bir arınma yapalım. Aşağıdaki niyeti dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

“Işık Bilgelerini alanıma davet ediyorum. Ergenlik, menstürasyon, regl, âdet, doğum, doğurganlık, menopoz, hormon, kadın, dişi, dişil tanımlarına ait benim alanımda bulunan ilahi gerçek olmayan bilgi ve bilişleri arındırmalarını; dişilik ve bununla bağlantılı tanımları ve kavramları ilahi gerçeklikle tanımlamasını talep ediyorum.

İlk regl anımdan bu zamana kadar tüm regl döngümde kendi alanımda var ettiğim sevgi olmayan söylemleri ve programları düşünce ya da söz yoluyla ortaya çıkarmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlk regl anımdan bu zamana kadar tüm regl döngümde başka insanların benim alanımda var ettiğim sevgi olmayan söylemleri ve programları düşünce ya da söz yoluyla bana ulaştırmalarına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Herhangi bir dişile regl olduğu zamanlarda kendi alanımda var ettiğim sevgi olmayan söylemleri ve programları düşünce ya da söz yoluyla ortaya çıkarmama veya ona yönlendirmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Videolar

Cinsel Birliktelik Deneyimleyenler

Yazılar

Videolar ve yazılarla sizde çıkan her konu içinde şöyle bir niyet yapabilirsiniz; “… konusu ile ilgili benim sorumlu olduğum ve bağlantılı olduğum her şeyin ilahi olarak şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini varoluşuma ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.”

Sizden başka birinin regl ile ilgili olumsuz söylemine şahit olunca da “şu an benim alanıma dahil olmuş her şeyi arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini alanıma yönlendiriyorum.” niyetini yapabilirsiniz.

Regl döngünüzün mükemmel sevgi dengesinde olduğu güzel günler sizinle olsun.

19.02.2022

Etiketler: