• 6 ay önce
  • 2Dakika
  • 494Kelime
  • 143

Tanrıça Gaia’dan Kadınlara Özel

Dünyada insan bedeninde kadın olarak yaşamayı seçen her ruh, her biriniz farkında olsanız da olmasanız da görevlisiniz. Altın çağa denge çağına dişil enerji ile geçiş yapabileceğiz. Kadınların sürekli desteklenmesinin sebebi bu. Dişil enerji evrenin yaratılış enerjisi. Dünya evrenin rahmi. Bu da dünyayı çok daha önemli kılıyor.

Çoğu görevli kendini hapishanede gibi sıkışmış hissediyor. Ancak ruhsal olarak dünya planında yaşamış olan her canlı tekamül yolunda farklı bir enerji ışınını taşımaya başlıyor. Bu da sizlerin ruhsal tekamülünüzde henüz farkında olmadığınız bir alana geçiş yapmanızda elinizde olan bilet. Evrensel olarak dünyada bedenlenmiş insanlara hizmet edene ruhsal varlıklar da farklı bir enerji ışınını tekamül kayıtlarına eklerler.

Bu mesajı ilettiğim kardeşiniz sizler için sizin zaman damganız içinde 2018 yılına giriş yaptığınız 01.01.2018 taririnden bir önceki gün olan 31.12.2017 tarihinden itibaren sürekli olarak ruhsal varlıklar tarafından sistemsel arınma için çalıştırılıyor. Onun bu kadar hızlı çalışmasının sebebi bir çok kadının ona güven enerjisi ile ruhsal planını açmasından kaynaklandı. Onun çalışmalarına ulaşan herkes ruhlarının yönlendirilmesi ile ona ulaştı. O bizim sesimiz oldu. Sizde onun aracılığıyla sesimizi duydunuz ve tüm ruhsal varlıkların sizin için çalışma yapmasına izin verdiniz.

Birçoğunuzda yoğun yorgunluk enerjisi bulunuyor. Bunun sebebi sizlerle çalışıyor olmamız. Şubat ayı sonrasında daha yavaş ve yumuşak olan enerji alanına gireceksiniz.

Sizlerden Gaia olarak benim istediğim şu; lütfen artık geçmiş acılarınıza tutunmayı bırakın. Bu size ve bana hizmet etmiyor. Yumuşak enerji alanını deneyimlemeyi ancak eskiden özgürleşenler hissedecekler. Hepiniz her an benimle meleklerle ya da diğer ruhsal varlıklarla çalıştığınız gibi çalışabilirsiniz.

“Tanrıça Gaia şu an içinde bulunduğum durumu şifalandırmam için bana yardım et” demeniz benim sizinle çalışma yapmam için yeterli. Özellikle kadın hastalığı yaşayan tüm kadınlar şifalanma sürecinde benimle çalışabilirler. “Kadınlığımı yadsıdığım için ortaya çıkardığım bu hastalığı lütfen Tanrıça Gaia şifalandır” niyetini yapın. o zaman sizinle özünüzdeki dişil enerjinin şifalanması, dengelenmesi ve canlanması için sizinle çalışacağım.

Üzerimde yaşayan her canlı özel ve kutsaldır. Diğer canlıların huzurlu ve sevgi içinde yaşaması için şu an kadın bedenin şifasına öncelik veriyoruz. Herbirinizi sevgimle şefkatle kucaklıyorum.

Anneniz Tanrıça Gaia

09.02.2018
Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

You may also like