İçeriğe geç

Cadılık ve Büyücülükle İlgili İlahi Gerçek

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 5Dakika
  • 1391Kelime
  • 235Görüntülenme

Cadılık ve Büyücülükle İlgili İlahi Gerçek

Eskisi gibi her şeyi merak edip öğrenmiyorum. Özellikle kadim bilgiler ve mitoloji alanında olan manipülasyon ve sızıntının çok olduğu ile ilgili rehberlik aldıktan sonra araştırma yapmayı bıraktım. Açığa çıkması gereken bilgi kendiliğinden açığa çıkıyor.

Cadılıkla ilgili ilk geçmiş yaşamıma daha geçmiş yaşamla ilgili herhangi bir çalışma ve bilgi almadığım sadece kişisel gelişimle ilgili farkındalık eğitimi zamanında tam da Cadılar Bayramında öğrenmiştim.

Yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında Viyana Prag turuna gitmiştik.Tur otobüsü ile Prag’dan Dresten’e yolculuk yaparken tur rehberi oranın tarihi ile ilgili bilgiler anlatmaya başladığında gözlerim kapandı. Orada bir cadı olduğumu, otlarla karışımlar yaptığımı ve kendimi gençleştirme hırsı ile yaptığım ilaçlarla kendimi zehirleyip öldürdüğümü görmüştüm. Oldu olmadı, gerçekti değili diye zihnimin uydurduğu bir çok durum oldu. Değişen tek şey hayatımda enerji ile o vizyonu görene kadar ben kendimi iyileştiremiyordum. O vizyondan sonra kendimi şifalandırmaya başladım. Şu anki aldığım rehberlik cadılık ile ilgili şifalanması gereken ortak karmayı temizlediğim.

2015 yılında ak büyücüler bir bağlantı gerçekleştirmiş ve 1500’lü yıllarda yaşadığım bir yaşamdan dolayı kendi bilgeliğimi kapattığımı iletmişlerdi. Bu bilgeliği açmadığım sürece dünyada karanlık büyünün aktif olacağı iletildiği için ilahi olarak olması gerektiği şekilde açılmasını talep etmiştim.

Bende olan yetenekleri sadece kimya laboratuvarlarında kullanmayı tercih etmiştim. Kimya bilim haline gelirken bir çok bilgiyi simyadan taşımıştı. Yaşam beni bir şekilde bu alanın içinde çeşitli döngülerde bulundurdu.

Ak büyücülük, cadılık ve simya ile ilgili sadece yapmam gereken arınmalar için çalışmalar yaptım. Onun dışında bu parçalarıma hiç tutunmadım. Onları ortaya çıkarmak için hiç uğraşmadım, içimde bunun pozitif olmadığına dair sadece bir his vardı.

Bu akşam daha önce bir kaç kez yaptığım İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması var. Genelde dünyasal zamandan daha erken bir zamanda enerji alanı çalışmaya başlıyor. Ben de bu çalışmanın etkisi ile büyücülük ve cadılık alanı ile ilgili illüzyondan özgürleşmeye başladım.

Yasemin Derya’nın geriye çekilip, Gerçeğin Koruycularının bize bu iki konu ile ilgili aktaracaklarını iletme zamanı…

Gerçeğin Koruyucularının Mesajı

İnsanlık için bu karışık alanda bize kelam olduğun için teşekkür ediyoruz Yasemin Derya.

Sevgili İnsanlar,

Sizler Yaratıcı’dan deneyimler talep ettiniz Yaratıcı sizler için bu deneyimlerin alanlarını yarattı. Her bir yaratılış iki yönlü var oldu. Sizlerin tabiri ile iyi ve kötü. Bazı yaratım alanları kötü olarak yaratıldı onun iyiye dönüştürecek insanlardı. Bazı yaratım alanları da iyi yaratılıp içinde çeldiricilerin oldu kötü ile birlikte yaratıldı. Bu çeldiricinin döngüsüne girmek ya da girmemek insanlığı seçimiydi. Özgür irade yasası için tüm bunlar gerekliydi.

Büyücüler iyi yaratım alanında olan bol çeldiricili yaşam planı ile sizlerin Atlantis diye bildiği zamanda 144 insan olarak dünyada var edildiler. Yaşam döngüleri tamamlanıncaya kadar her biri çeşitli çeldiricilerin döngüsüne girdiler. 144 insanın yaşamı sonlandığında iyi yaratım alanı kötü var oluş bilgisine dönüştü. Sizlerin ak büyücü dediği rehber bir çok yaşam döneminde kısa süre dünyada büyücüleri iyiliğe çekmek için varlık sürdürdü. Ancak her seferinde büyücüler tarafından katledildi. Karanlığın gücü büyücüleri ele geçirmişti. Ak büyücülerin çok büyük kısmı dünyada sadece bir kere bedenlendi.

Eğer sizler kendinizi ak büyücü ya da büyücü olarak hissediyorsanız. Yaptığınız eylemlerin ışık için yaptığınızı dile getiriyor ve inanıyorsanız lütfen alanınızı bizimle birlikte yeniden kontrol edin. Farkında olmadan bir illüzyonun içinde kaybolup karanlığa hizmet ediyor olabilirsiniz.

“Gerçeğin koruyucuları şu an benimle olun. Bendeki büyücülük alanı ile ilgili ilahi gerçek her neyse şimdi onu bilmeyi seçiyorum” niyetini yapıp bu niyet sonrasında kısa bir meditasyon yapın. Eğer alanınızda ki bilgelik karanlığa hizmet alanıysa meditasyon esnasında kalbinize odaklanıp ” ışık ve sevgi” kelimelerini içinizden tekrarlayın. Meditasyonu bitirdikten sonra arzu edercesiz büyücülük alanını bize teslim edebilirsiniz. Bize teslim ettiğinizde o yaşamlara dair tüm verileri ilahi olarak olması gerektiği şekilde sizden arındırırız. Çeldiricilerin yarattığı illüzyon içinde aynı şekilde yaşamaya da devam edebilirsiniz. Seçim size ait.

Eğer bu yaşamı bize teslim etmek isteyenleriniz varsa ellerini kalbinin üzerine koyup “Gerçeğin Koruyucuları büyücülükle ilgili alanımda olan her şeyi size teslim ediyorum” niyetini sesli olarak üç kere tekrarlamanız yeterli olacaktır.

Cadılar kötü yaratım alanında olan iyiyi kişinin kendisinin ortaya çıkaracağı bir yaşamla 350’li yıllarda Orta Avrupa’da 144 kişi olarak yaratıldı. Cadılığın bilgelik kaynağı karanlığın bilgeliğini kullanan Orionlulardı. Bir cadının şifacı olabilmesi çok zorluydu. Şifacılar pozitife hizmet eden insanlardır. Kendini şifacı diye tanımlayan insanlar kast edilmemekte. İlahi gerçeklikteki şifacılık tanımı “ruhun acılarını gören ve onu gerçek sevgi ve ışık ile sağaltan kişilerdir. Kendi frekansları aydınlık frekans alanında bile olsa şifa esnasında kendi frekansını pozitif frekans aralığına indirip insanı bu bant aralığında sadece sevgi ve ışık ile şifalandırmasına araclık eder. Şifacı sadece sevgi ve ışık frekansını şifa aktardığı kişinin frekansına göre ayarlamakla yükümlüdür. Onun dışındaki her şey sistemsel şekilde gerçekleştirilir.” Sistemi aradan çıkarıp ben yapıyorum diyenler cadılık alanının etkileşiminde olanlardır. Bu süreçte evrensel yasalar bu işlemi yapana şu sorumluğu verir. O zaman o kişideki hastalığı sana veriyoruz ve sen bunu şifalandır. Başkalarını iyileştiriken kendi bedenlerinde birikim yapanlar alanlarındaki cadılık enerjisinin şifacıya dönüşüp dönüşmediğini kontrol edebilirler. 

Dünyanızın frekansı değiştiği için cadılık enerjisi varlığı sürdürmek için kendini bu frekans alanında kamufle etmeye çalışır. Gerçeklikle aşırı zorlandıkları zaman kendi doğal hallerini ortaya çıkarabilirler.

Cadılık alanı için dileyenler bizimle önereceğimiz çalışmayı yapabilir.

“Gerçeğin Koruyucularının alanıma gelmesine izin veriyorum. Cadılıkla ilgili her şeyi benden arındırmasına ve almasına izin veriyorum. Gerçeğin Koruyucuları gözetiminde eğer pozitif şifacı olmayı hak ediyorsam Gerçeğin Bilgelerinin bana ışık şifacılığını öğretmesini talep ediyorum” niyetini yapıp meditasyon yapabilirsiniz. Bu meditasyon sizdeki parçanın direncine göre değişken olacaktır. Bu çalışmayı üç gün üst üste her şey tamamen temizlenene kadar yapın. Ara verdiğinizde yeniden başlamanız gerekecektir.

Var oluşun gerçekleri sizinle olsun.

… Yasemin Derya olarak sözü tamamlamak gerek. Sizinle birlikte öğrendim tüm her şeyi. Kendi adıma Gerçeğin Koruyucularına çok teşekkür ediyorum. Bu bilgi ile bizi aydınlattıkları için. Burada yazılanları kabul edip etmemek, uygulayıp uygulamamak tamamen sizin seçiminiz.

Yolumuz her zaman sevgi ve ışık olsun…

07.12.2018

Yasemin Derya Metin