İçeriğe geç

Mayıs Ayı Enerjileri ve Dolunay

 • 5 yıl önce
 • 3Dakika
 • 653Kelime
 • 122Görüntülenme

Mayıs Ayı Enerjileri ve Dolunay

2019 yılı başında bu yılın enerjilerinin direnç gösterenler için zor; ancak değişime gönüllü olanlar için daha eğlenceli olacağını belirtmiştim.

2015 yılından itibaren benim yaşantım farklı iki realitede ilerliyor. Sıradan görünen yaşantım ve bilim kurgu dizi formatında ilerleyen enerjisel boyut. Ben artık bu ikisi arasında sürekli enerjisel çalışma yaptığım için sörf yapmaya alıştım. Özelden sorular sorulduğunda okyanus sörfüne dahil olmuş kişileri fark ediyorum.

Bu dolunayın astrolojik etkileri de bizim için bana göre çok değerli bir alanı açıyor. Ama siz yaşamı yaşamak yerine baş edilmesi gereken bir süreç diye tanımladıysanız ve bu baş etme yöntemini yok sayarak gerçekleştiriyorsanız o zaman sizin için sıkıntılı olabilecek bir alan. Astrolojik detayları okumak ve kendinize dolunay için program oluşturmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Güliz’in yazısı ve kendi deneyimlerimi birleştirip sizi bekleyen tabloyu fark etmenizi sağlayayım. Şu an açılan enerjisel alan atalarınızın ve sizin yaşamlar boyunca alt katmanlara gömdüğünüz tüm karanlık hazinelerinizi görünür yapacak. Bu görünme alanını dönüşüm için kullanabilirsiniz. Yaza girmeden yazın sizi yavaşlatacak her şeyi bırakabilirsiniz. Bu bırakmayı defol gözüm görmesin tarzında değil; bana tüm katkın için teşekkür ediyorum ve seni koşulsuz sevgi ile yolcu ediyorum diye olmalı.

Mayıs ayı başladığından beri çok yoğun rüyaların olduğu bir dönem. Rüyalar analiz edilemeyecek kadar çoğaldı. Burada rüya boyutunda fark ettirilenlerden benim şifalandırmam gerekenler için rüyadan uyanınca hemen “uyku zamanında gördüğüm rüyalarımla ilgili her şeyin şifalanması” Kundalini Reiki 1 Uyumlaması: Reiki / Kundalini Reiki 2 Uyumlaması: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3 Uyumlaması: Pırlanta Reiki çalışmasını yapıyorum.

Benim en derin travmam ilk iş deneyimimde olmuştu. O konuyu çok fazla çalışmış olmama rağmen özellikle son bir haftada her şey çok yoğunlaştı. Sürekli ilk iş yerimle ilgili rüyada ya da uyanıkken çalışma yapma bilişi ortaya çıkıyor. Sizin de bu yaşamda sizin dünyasal konfora ulaşmanızı engelleyen derin travmalarınız neyse onlar yüzeye çıkmaya başlayacaktır.

Yaşamda her an mutlu olmalıyım diye bir odağınız olursa ruhsal tekamülünüzü gerçekleştiremezsiniz. Yeni enerjide tekamül çok daha keyifli ancak elbette ki negatif durumları da deneyimleyeceğiz; pür neşe halinde olmayıp, tüm duygularımızla dengede yaşamayı öğreneceğiz. Şu yazıyı yeniden okuyun lütfen. Biz duygularımızla barışık olduğumuzda kendimizi dönüştürebiliriz.

Süreci Keyifli Hale Getirmek İçin

 • Kendimize ve başkalarına oyun oynamayı bırakıyoruz.
 • Kendimize tamamen dürüst; etrafımızdakilere olması gerektiği kadar dürüst oluyoruz.
 • Karakter, huy ve mizacımızdaki gölge yönlerimizi ve karanlığımızı görüyor ve onları dönüştürmeyi seçiyoruz.
 • Sadece kendi sorumluluğumuzu yüzde yüz alıyoruz. Bizim hayatımızdaki olan hiç bir şey biri yüzünden olmamıştır, bunu kabul ediyoruz.
 • Kendimizi ve diğer insanları yargılamıyor ve eleştirmiyoruz.
 • Kendimize ve yaratıcıya olan inancımızı güçlendiriyoruz.
 • Koşulsuz sevgi odağında davranmayı seçiyoruz.
 • Kibirden arınıyoruz.

İşte bunları yaptıkça tüm enerjiler ve astrolojik konumlar bizim destekçimiz oluyor.

16.05.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

..

Etiketler: