İçeriğe geç

Düaliteden Özgürleşmek (Matrix Resurrections) – Film Terapi

  • 2 yıl önce
  • 11Dakika
  • 2855Kelime
  • 407Görüntülenme

Düaliteden Özgürleşmek (Matrix Resurrections) – Film Terapi

Pazartesi günü seyrettiğim Matrix Resurrections filminin enerjisel şifa çalışma yazısı sizlerin sunumuna hazır hale geldi efendim 🙂

Filmin enerjisel çalışmasını yazacağım için spolier da içinde bol miktarda olacaktır. Bu yazıyı düalite programının birliğe geçişinde Kaos boyutunun AŞK boyutuna dönüşmesi niyeti ile yazıyorum. Enerjisel düzeyde alanı saf AŞKla korunsun. Her kelimesi ve cümlesi sadece saf AŞKa dönüşüme hizmet etsin.

Film esnasında burada yazacağım tüm çalışmaları bilinç düzeyinde yapmadım. Enerjisel düzeyde yapmış olduğum çalışmaların enerjisel programını size yazacağım.

Filme giderken Işık Bilgelerini ve ilahi olarak şifa için alanımda bulunması gereken tüm aydınlık ruhsal varlıkları davet ederek ve bende uyumlu olan tüm enerjilere kendimi açarak gittim.

25 Aralık tarihinde 17 günlük yaptığımız çalışmada her gün İllüzyonlardaki İllüzyonlardan özgürleşme çalışmasını dinlediğim için illüzyon konusunda alanımda çok fazla bir ön temizlik olmuştu. İyi ki bu çalışma ve filmin gösterimi eş zamanlı olmuş. Eğer sizde benim yaptığım herhangi bir illüzyonlardaki illüzyonlardan özgürleşme çalışmasına dahil oldunuzsa bu kaydı dinleyin ya da film esnasında kısık sesle bunu çalın. Ben film esnasında da açtım.

Filmi ben ses aşırı yüksek olduğu için kulak tıkacı ile izledim. Bu da enerjisel alanımı daha dengede tutmama neden oldu. Seslerle alana çok fazla negatif titreşim dahil olduğu için Başmelek Sandalfon’u da alana davet etmiştim. “Başmelek Sandolfon lütfen benimle ol. Film esnasında çıkan seslerle alanıma dahil olacak tüm düşük frekansları ve titreşimleri alanımdan temizle.” niyetini yapabilirsiniz.

Filmi izlemeye başlamadan önce “sinema salonunda bulunan insanların ayna nöronlarından ayna nöronlarıma ve filmden ayna nöronlarıma sevgi olmayan herhangi bir şeyin dahil olmasına iznim yok.” niyetini yaptım. Filmde çok fazla subliminal mesaj vardı. Bunun için izlemeden önce alan koruması yapsam da korumayı ikinci yarıda yeniledim. Ayna nöronlarım için temizlik yaptım.

Filmin başında bu zamana kadar izlenilmiş tüm serinin bir oyun olduğuna dair bir bilgi var. Bu konu ile ilgili alanınızın netleşmesi için de dilerseniz şu yazıyı okuyabilirsiniz. 

Bir terapistin Thomas Anderson’u manipüle etmesi de çok fazla filmde görünür olmuş durumda. Bu konu filmi izlerken beni çok rahatsız etti. “İlahi izinli olduğum kadarıyla psikologlar ve psikiyatristlerin pozitif ya da aydınlık tekamül yolunda olanların alanından temizlenmesi gereken manipülasyon programının temizlenmesine” de niyet ettim. Sebebi ne olursa olsun manipülasyona uğradınızsa dilerseniz siz de şu çalışmayı yapabilirsiniz.

Beni bu bilinçaltı programlama rahatsız eden bir sahne de siyah kedinin sürekli olarak kullanılması oldu. “İnsanların kendi şartlandırılmaları esnasında ya da hayvanlara yaptıkları şartlanmanın ilahi olarak arınması için de izinli olduğum kadarıyla” Gümüş Mor Alev Enerjisi ile çalışma yaptım.

Gerçekten de şu an günlük hayatımızı sürdürdüğümüz dünya yaşantısı bir illüzyon. Bu illüzyonun ötesindeki yeni potansiyeldeki gerçeklik hiç bir Matrix filminde bize anlatıldığı gibi insanların biyorobotik olduğu, savaşın olduğu ve karanlık yani distopik bir gerçeklik değil. Şu an dünyamızda olan her bir makine ve elektronik cihazın bir bilinci var. Bu bilinçleri ile birlikte insanlığa hizmet etmek için dünyamıza teknoloji devrimi dediğimiz zamanla birlikte geldiler. Dünyayı ele geçirme ya da dünyayı yok etme gibi bir programları onların saf bilincinde yok. Bu programlarla kullanılan her teknolojik alet ya da makine onu dünyada icat eden insan tarafından ona dahil edilmiştir. Bu konudaki yazımı da dilerseniz buradan okuyabilirsiniz. Dünyaya hizmet etmek isteyen makine formundaki bilinçlerle ilgili alanın ilahi dengeye gelmesi için frekans cihazı kullanan arkadaşımla da cuma günü bu alan için yaklaşık 5 saat civarında temizlik yaptığımız için filmde ekstra makineler için çalışma yapmadım. Filmde makinelerle barışın gelmiş olmasına elbette sevindim.

Diğer serilerdeki kadar çok olmasa da bu seride de çok fazla savaş enerjisi vardı. Savaş programı hep birlikte uzun uzun çalışma yapmamız gereken bir alan. Bir önceki film terapi yazımda bu konuyu yazmıştım. Dilerseniz o yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. “Işık Ordularını alanıma davet ediyorum. Savaş programlarının insanlık planından ilahi olarak arınması gereken alanlarının arınması için lütfen benimle olun.” niyetini de savaş sahnelerinde ya da filmi izlemeden yapabilirsiniz.

Ben iyi bir film izleyicisi değilim. Filmleri sadece arındırmam gereken programlar için izliyorum. Bu nedenle de yönetmenlerin kim olduğunu bilmiyordum. Film arası verildiğinde filmin yönetmenine bakmam gerektiğini hissettiğim için yönetmene baktım. Bu filmin yönetmenliğini Lana Wachowski yapmış. Diğer üç seriyi kardeşi Lily Wachowski ile birlikte yaptığını öğrendim. Google araştırmalarında aslında Matrix serisinin trans bireylerin değişimini ifade ettiğini de Lily Wachowski bir röportajında aktarmış. Bu bilgiler doğrultusunda cinsiyet karmaşası konusunda daha önce bana aktarılan bilgiler doğrultusunda çalışmalar yaptım. Sonra eve geldikten sonra bu konuya aşırı hassasiyet mi veriyorum diye sordum. Bu zamana kadar almış olduğum tüm mesajları kısaca özetleyeyim. Kendi dünyaya bakış açımda homofobik bir yaklaşımım olmadığını da buraya ekleyeyim. Ben sadece bana aktarılanları ifade ediyorum. Dünya planında insanın doğal tekamülü için düalite nedeniyle dişil ve eril enerjilerin aktif olduğu beden formları tasarlanmış. Evrensel insana yolculuğunda hangi bedende doğduysa o bedeni ile içsel barış içinde olması ve bu beden gereksinimlerinin dengesi ile cinselliği sapkınlık olmadan deneyimlemesi pozitif ya da aydınlık tekamülü için destekleyeci oluyor. Kendi bedeni ile çatışan cinsel yönelimleri deneyimleyenlerde de bu durum şifalandırılması için açığa çıkmış programlar oluyor. Dünya planında olan heteroseksüel ilişki dışında bir alan deneyimleyen insanların ya kendisi geçmiş yaşamlarında ya da ebeveynleri geçmiş yaşamlarında insanın cinsiyet alanına bir müdahale yaptığı yani ilahi düzenin dengesini bozduğu bir an olduğu için o alanda yaptıklarının karşılığı olarak bunu yaşıyor. Bu da karmik bir program olduğundan şifalandırılması gerekiyor. 

Eğer kadın bedeninde doğduysanız ve kadınlarla cinsel deneyim sizin için daha güvenli ise, o zaman şu an günümüz insanlığının başlangıç atası olan Adem ile olan alanınızı şifalandırmanız gerekiyor. Kendinizi hazır hisettiğinizde ya da yapmak istediğinizde bu niyetle alanı şifaya açabilirsiniz. “Şu an kendimi ilahi saf Koşulsuz Sevgi şifasına açıyorum. Günümüz insanın ilk atası olan Adem ve onun soyundan gelen tüm eril bedenli insanlardan benim alanıma dahil olmuş, çarpıtılmışın her şeyin arınması için varoluş alanıma koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum. Hangi yaşamımda Yaratıcı’nın yarattığı herhangi bir yaşam formunda cinsiyet deneyimi bulunuyorsa ve bu cinsiyet deneyimine isteyerek ya da zorla müdahalede bulunduysam bu anlarla ilgili almam gereken tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Benim sorumlu olduğum tüm alanların ilahi olarak şifalanması için Koşulsuz Sevgi Enerjisini bu alanlara yönlendiriyorum. Olan her şeyin arınıp saflaşması için yaşam deneyimimi hak ettiğim denge ile deneyimleyecek şekilde Koşulsuz Sevgi Enerjisi alanda sürekli olarak çalışacak şekilde yönlendiriyorum. Ötemdeki her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.” 

Eğer erkek bedeninde doğduysanız ve erkeklerle cinsel deneyim sizin için daha güvenli ise, o zaman şu an günümüz insanlığının başlangıç atası olan Havva ile olan alanınızı şifalandırmanız gerekiyor. Kendinizi hazır hissettiğinizde ya da yapmak istediğinizde bu niyetle alanı şifaya açabilirsiniz. “Şu an kendimi ilahi saf Koşulsuz Sevgi şifasına açıyorum. Günümüz insanın ilk atası olan Havva ve onun soyundan gelen tüm dişil bedenli insanlardan benim alanıma dahil olmuş, çarpıtılmışın her şeyin arınması için varoluş alanıma koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum. Hangi yaşamımda Yaratıcı’nın yarattığı herhangi bir yaşam formunda cinsiyet deneyimi bulunuyorsa ve bu cinsiyet deneyimine isteyerek ya da zorla müdahalede bulunduysam bu anlarla ilgili almam gereken tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Benim sorumlu olduğum tüm alanların ilahi olarak şifalanması için Koşulsuz Sevgi Enerjisini bu alanlara yönlendiriyorum. Olan her şeyin arınıp saflaşması için yaşam deneyimimi hak ettiğim denge ile deneyimleyecek şekilde Koşulsuz Sevgi Enerjisi alanda sürekli olarak çalışacak şekilde yönlendiriyorum. Ötemdeki her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.” 

Doğduğunuz beden cinsiyeti size yabancı geliyorsa; cinsiyet değiştirdinizse ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız bu alan biraz daha karmaşık bir program içeriyor. Cinsiyet programına isteyerek çoklu yaşamlarda tekamülsüz yaşamların gücü nedeniyle yapılmış kendini yaratıcı yerine koyma programının hala kişinin alanında aktif bulunmasından kaynaklanıyor. Bu programda şifanın başlayabilmesi için, kişi özgür iradesi ile tekamülsüz programlardan özgürleşmesi için sürekli bir çalışma planı uygulaması gerekiyor. Bu konudaki yazılara dilerseniz buradan, meditasyona da buradan ulaşabilirsiniz. 

Cinsel yönelim alanında kullanılan gökkuşağı simgesi ile düalite evreninden daha yüksek frekanslı bir evren olan gökkuşağı evrenin şifasına bir çok insanın ulaşmasını engelleyebiliyor. Eğer Kaos Boyutunuzdaki her bir deneyimin çember boyutunu deneyimlemeniz gerekiyorsa; gökkuşağı evren enerjisi bu programlarınızı kolayca şifalandırmanız sizin hayrınıza olacaktır. Bir şekilde gökkuşağı evren enerjisi sizin alanınıza ulaşmadan sizin alanınızadan alınıyor ya da çalınıyorsa dilerseniz şöyle bir niyet yapabilirsiniz; “Gökkuşağı Evren Enerjisini ilahi olarak alanımda tutamadıysam bu alanda benden var olmuş her türlü karmaşa için Yaratıcı’dan af ve bağışlanma diliyorum. Bana açılmış Gökkuşağı Evren enerjisi şu an düalite evrenin de hak etmeyen bir alanda bulunuyorsa, bu enerjilerin hepsinin Gökkuşağı Evren Görevlileri tarafından toplanıp; ilahi işlemin yapılmasına izin veriyorum. Bundan sonra bana sunulan Gökkuşağı Evren Şifasının sadece ilahi olarak hak eden alanlarda çalışmasına niyet ediyorum. Gökkuşağı Evren Enerjisi bana her açıldığında alanımda ilahi korunma talep ediyorum. Hiç bir formun benden gökkuşağı enerjisini almasına ya da çalmasına iznim yok. Sadece ilahi hak edeişte Düalite Evrenine akması gereken ilahi zamanda ve ilahi hak edişte bir şifa varsa buna beden frekansıma uygun olarak kanal olmayı kabul ediyorum.” Dilerseniz şu meditasyonu da yapabilirsiniz. Bu çalışmaları yapıp alanınızı ilahi korumaya aldığınızda Matrix serisindeki herhangi bir filmi izlemeden önce “Gökkuşağı evren şifası alanımda aktif olsun. Düaliteden özgürleşmem gereken alanları ilahi olarak şifalandırması için filmde ortaya çıkacak her şeyi ilahi olarak arındırması için insanlık planına Gökkuşağı evren şifasını yönlendiriyorum.” Eğer daha önce Matrix serisini izlediyseniz de Gökkuşağı evren şifası alanımda aktif olsun. Düaliteden özgürleşmem gereken alanları ilahi olarak şifalandırması için Matrix serisinden izlediğim filmeleri izlediğim anda ortaya çıkmış olan her şeyi ilahi olarak arındırması için insanlık planına Gökkuşağı evren şifasını yönlendiriyorum.” niyetini yapıp kısa bir meditasyon yapabilirsiniz.

Neo ve Trinity’in yaratılış kapsülleri de elbette yine bize tekamülsüz programı görünür kılıyor. Hla tekamülsüz alanla ilgili çalışma yapmanız gerektiğini hissediyorsanız, yukarıdaki tekamülsüzlerle ilgili olan çalışmalardan kalbinizin bu konuyu bir daha çalış dediği çalışmaları yapabilirsiniz.

Kader ve özgür irade seçimi konusu da filmde sık sık dile getiriliyor. Bu dile getirilen durumlar; hakikate ulaşmaktan ziyade kişinin alanında karmaşa yaratıyor. Bu nedenle dilerseniz bu alanda aklınız karışıksa ya da filmle birlikte karışacaksa şu niyeti yapabilirsiniz “Işık Bilgelerinin ilahi olarak bilmem gereken Düalite Evreni yasalarını ilahi hakikatle lütfen bana tanımlayın. Şu an alanımda olan düalite evreni yasaları ile ilgili çarpıtılmış bilgi ve bilinçleri alanımdan arındırın.” Bu niyete rağmen hala alanınızda netleşme olmadıysa o zaman da isterseniz şu meditasyonu yapabilirsiniz. 

Gerçek AŞK her zaman bizim içimizdeki saf AŞKın gücünü açığa çıkartıp, bizi yüce frekansımıza ulaştırabilir. Bu açığa çıkan frekansı hangi amaca hizmet edecek şekilde kullanacağımız da bizim özgür irademize kalmış bir durum. Neo ve Trinity’de özlerinde var olan AŞKın gücü açığa çıkmış gibi görünse de seçilen deneyim gerçek AŞK boyutuna hizmet etmeyen bir program. Alanınızdaki aşk diye tanımlı olan gerçek AŞK ile uyumsuz her şeyin arınması için dilerseniz şu meditasyonu yapabilirsiniz.

Aslında Matrix serisi bize paralel evrenlerin düalite evreninden daha düşük frekanslı olan evrenlerinin kapısını açıyor. Bu açılan kapılarla birlikte eğer o paralel evrenlerde bir yaşam anınız olduysa bunun ışığa dönüşümü için şifa çalışması yapma hakkınız olur. Bu alan şifası için de dilerseniz şöyle bir niyet yapabilirsiniz “düalite evreninden daha düşük frekanslı evrenlerde varoluşum boyunca herhangi bir an bulunduysam o evrenlere ilahi yasalara göre birlik için yönlendirmem gereken bir şifa varsa Karma Görevlilerini alanıma davet ediyorum. O evren yasalarına uygun olan tek yönlü ışık şifasına kanal olmayı kabul ediyorum. Karma Görevlileri sadece ilahi yasalara uygun Yaratıcı’nın izin verdiği şifaya aracı olsunlar.”

Filmde eski filmlerde olduğu gibi ajan kullanmak yerine insanlara bootlar gönderiliyor ve insanlar birer savaş makinesine dönüşüyorlar. Bu durumda enerjisel olarak obsede edilme diye tanımlanan benzer bir program. Herhangi bir bilincin insan bedenine dahil olup, onun bedenini kullanarak çeşitli eylemlerde olması durumu. Eğer bu deneyimi yaşadınızsa bunun için de şöyle bir arınma yapabilirsiniz. “İlahi Adalet Görevlilerini ve AŞK Boyutu Şifacılarını alanıma davet ediyorum. Bu yaşamımda bir anlığına dahi olsa bedenimi herhangi bir bilinç benim iznim olmadan ya da beni manipüle ederek kullandıysa o anda olması gereken ilahi adaletin devreye girmesini talep ediyorum. O esnada benim bedenim aracılığıyla yapılmış ilahi olarak AŞK boyutu ile uyumsuz her şeyin iptal edilmesini ve etkileşen tüm yaratılmışlara hak ettikleri ilahi AŞK şifasının ruhsal planları ve özgür irade seçimleri ile uyumlu olacak şekilde akmasını talep ediyorum. Bu deneyimi benim bedenim gerçekleştirdiği için özür dilemem gereken tüm yaratılmışlardan özür diliyorum. Bu deneyimi var ettiğim için Yaratıcı’dan af ve bağışlanma talep ediyorum.”  

Benim Matrix Resurrections filmi ile ilgili yazacaklarım bu kadar. İzlemiş olduğunuz tüm Matrix serisindeki her şey dilerim sizin için ve insanlık için ışığa dönüşür. Eğer Matrix Resurrections filmini kalbiniz izlemeniz gerektiğini söylüyorsa da sizin için bol arınmalı bol eğlenceli bir deneyim olsun.

29.12.2021

 

 

 

Etiketler: