İçeriğe geç

Karanlığın Şafağı

  • 1 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1087Kelime
  • 172Görüntülenme

Karanlığın Şafağı

Şu hatırlatma ile yazıyı yazmaya başlıyorum. Bu yazacaklarımın ülkemizde yaşanacak seçimle alakası yok. Enerjisel boyutta dünyada yaşayan bütün insanlar ile bağlantılı bir mesaj. Özgür iradesi ile ışıkla buluşmak isteyenler devam etsin lütfen.

28 Mayıs 2023 tarihi astrolojik olarak güçlü bir güneş tutulması enerjisi gibi bir enerji alanını insanlık planına getiriyor. Tüm insanlık olarak karanlıkla en yaklaşacağımız burun buruna geleceğimiz bir süreç. Karanlığın varlığını ya da kendi içimizdeki karanlığı kabul etmiyorsak bu gün bizim için oldukça zorlayıcı olacak. Ancak ışığın her zaman AŞKın gücünü yaşamımıza yansıttığının bilinci ile evrensel uyum ve ahenkle adımlarımızı atıp, karşılaştıklarımız karşısında hiçbir saldırıya geçmeden adım ilerlemeyi gerektiriyorsa ilerleyerek, adım durmayı gerektiriyorsa durarak, adım gerilemeyi gerektiriyorsa gerileyerek karanlıkla dans ettiğimizde burnumuzun dibine kadar gelen karanlık ya ışıkla kucaklaşıp, ışığa dönüşecek ya da bizim ışığımıza tahammül edemeyip; bizden uzaklaşacaktır.

Evrende olan her şeyin var olmasının bir sebebi var. Karanlığında var olmasının düalite gereği bir hikmeti var. Işığı ve karanlığı olmasını kabul edersek ve karanlığa karşı saldırıda olmadığımızda o zaman hayatımızda mucize olur. Karanlığa saldırıya geçtiğimizde ise saldırdığımız karanlık olma ihtimalimiz oldukça yüksek. 

Dilerseniz bugünden itibaren kendinizi gözlemleyip, gerçekten mizacınızda ya da kişiliğinizde karanlık tarafınız varsa; kendi karanlığınızı şefkatle ya da merhametle sarmaladığınızda süreci daha kolay geçirirsiniz.

Bu zamana kadar karanlığı deneyimlediğiniz, temas ettiğiniz, yaydığınız ya da saçtığınız zamanlardaki size ait karanlığı da onu kötü gördüğünüz için değil; sadece onun varlığını sürdürmesi için ışığa dönüşmesi niyetinizle ışığınızı size ait olan karanlığa sunmayı da tercih edebilirsiniz. Bunu yapmak isterseniz, önce sizden çıkmış karanlığa bu süreci anlatın ve ona varoluştaki tekâmülüne devam etmek için bunu yapmak istediğinizi ifade ederek yaparsanız daha nezaketli olur. Kalbinizden geçtiği gibi dilerseniz ifade edebilirsiniz. Ben örnek olması açısından kendi kalbimden geçenleri yazacağım.

“Sevgili karanlığım,

Bu zamana kadar benden çıkmış ışıksız her şeyim. Bu zamana kadar belki size karşı kaba davranmış ya da sizi yok saymış olabilirim. Bunun için özür diliyorum. Varoluş yolculuğumda sana haksızlık etmiş olabilirim. Varlık sebebini idrak edemediğim için senden kaçmış da olabilirim. Lütfen yaptığım her şey için beni bağışla. Bu seslenişi hem sana merhaba demek hem de deneyimlerinin evrende ilahi anlamını bulması için yapıyorum. Evrenin ve varoluşun frekansının nasıl değiştiğini bende bilmediğim için sana anlatamam. Ancak kalbimde hissettiğim şu Yaratıcı’nın bizleri kendi Nuru’na daha çok yaklaştırma zamanı gelmiş. Bu nedenle de her zerremiz daha çok Nur’la buluşacak. Nur’un varlığı benim ve senin ya yok olmamız ya da Nur’a dönüşmeyi kabul etmemizle olacak. Aslında her ne kadar ben ve sen diye ifade etsem de sen ve ben biriz. Bu nedenle bizim var olduğumuz andan bu zamana kadar edindiğimiz her türlü deneyimin var oluş için anlam kazanması için daha çok Nur’un bizi kuşatmasına izin verelim. Nur’un ne olduğunu henüz bilmiyorsan benim Nur’un parçası olan bildiğim ışığı sana sunmama izin ver. Bu ışığı sadece senin istediğin kadar sana sunacağım. Işıkla buluşmak her zaman benim için çok eğlenceli oldu. Bana güvenirsen senin için de çok eğlenceli olacak. Ne dersin?”

Biraz size ait karanlığa zaman tanıyın. Siz gerçekten saf niyette olursanız, o karanlık mutlaka sizinle işbirliği yapacaktır. İçsel düzeyde cevabınızı alamıyorsanız bu süreçte “özür dilerim, teşekkür ediyorum, lütfen beni affet, seni seviyorum, aloha, indigo” diyerek ho’oponopono yapabilirsiniz.

Size ait karanlıkta “evet” ya da “hadi deneyelim” cevabını aldığınızda da “Bu şifa esnasında benim alanım ve varoluşta dönüşmeyi seçmiş bana ait karanlığımın alanı, dönüşmeyi seçmeyen her kanalıktan AŞKa Hizmet Eden Karanlık Orduları tarafından ilahi korunmaya alınsın. Yaratıcı’nın bildiği benim bildiğim ya da bilmediğim varoluşta bana ait karanlıktan şu an ışıkla buluşmayı seçmiş tüm karanlık zerrelerime, bilinçlerime, enerjilerime, benlerime ve benliklerime onun ya da onların talep ettiği ışığı ilahi huzurla ona sunuyorum. Beni şifalandıran her ışık zerresi varoluştaki bana ait karanlığın istediği frekans ve dengede ona ulaşsın. Işıkla buluşmaktan vazgeçtiğinde ya da ışıkla daha yavaş buluşmayı istediğinde onun isteğine uygun olsun. Bu şifalanma esnasında Zaman Boyutu Görevlileri benim ve bana ait karanlığın zamanını ilahi dengede korusunlar. ” niyetini yaptıktan sonra aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz. Meditasyon esnasında bedeninizde ağrı hissederseniz ya da içsel bir sıkışıklık hissederseniz sadece içinizden “ben özgür irademle ışığı seçtim” cümlesini tekrarlayın.

26.05.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: