İçeriğe geç

Bizim Kampımızda Neler Olur

Spread the love
  • 6 yıl önce
  • 2Dakika
  • 476Kelime
  • 78Görüntülenme

Yaşamda hepimizin hayalleri vardır. Bu hayalde ilahi olan zamanda dünya realitesinde gerçekliğimiz olur. 29 Haziran’da gerçekleştirdiğimiz kampın ilk oluşum aşaması yukarıda yazdığım gibi oldu.

Kamp 29 Haziran’da başladı ancak enerjisel çözülmeler on beş gün öncesinden başladı. Her gece yaptığım açılımlar ve Şermin Çetin’le yaptığımız telefon görüşmeleri ve yüz yüze görüşmelerimizde bir çok alan açılıp şifalanıyordu. Bu kadar yoğunluğun sebebini kampa bir kaç gün kala fark ettik. Biz katılımcıların ortak kolektif alanını dönüştürmeye başlamıştık.

Kamp esnasında ortaya çıkan çözümlemelerle tespitlerimizin doğru olduğunu gördük. İki mühendisin zihni ne kadar ruhsal bilişte olsa da kanıt görme arzusunda olduğu için sistem de sağ olsun bizi açılımlarla destekledi.

Karmik olarak her birimiz için uzun süren açılımları üç günde katılımcıların kalplerini açması nedeniyle büyük bir kısmı çözümlendi. Hem ruhsal varlıklarla hem birbirimizin sevgisi ile birbirimizi şifalandırdık.

Muhteşem açılımlar oldu ve her birimiz yeniden doğduk. Hep birlikte çok yoğun çalıştık; ara boşluklarda bile herkes tespit ettiği konuyu hemen kundalini reiki ile şifalandırmaya başladı. Kişiler kendi sorumluluğunu aldığı için sistem de bizi daha fazla alan açarak destekledi.

Sistem bizleri öyle ilginç şekillerde bir araya getirdi ki, ben çok şaşırdım bu karşılaşmaya. Sistemin sürprizlerini bilmeme rağmen her seferinde yeniden şaşırabiliyorum. Hayatınızdaki yaşam yükünüzü çözmek için bir araya gelmeniz gereken kişi ya da kişiler vardır. Bizim için düşünce sisteminde bir araya gelmemiz imkansıza yakın olasılıktayken biz kampta bir araya geldik ve alanı açabildik.

Kamp öncesinde niyetler yazdık, benim niyetlerimden biri olan “kendi ruhsal sorumluluğunu alan insanlarla çalışmayı seçiyorum” niyetim kamp sonunda gerçekliğim bile oldu.

Bu yazıyı yazma nedenim daha önce kamp için görüşüp ücreti fazla bulanlar için. Size sadece üç gün çalışma yapılmıyor; yaklaşık üç haftalık bir çalışmanın içine giriyorsunuz. Bu şifa hem sizi hem aile bireylerinizi kapsıyor. Ailelelerinizin karmik yükü de çözümlenmiş oluyor. Siz ve aileniz ne kadar değerlisiniz ve gelecekte nasıl bir yaşamı yaşamayı tercih ediyorsunuz bunu sorgulayıp kararlarınızı verin. Karaları zihniniz değil kalbiniz versin. O sizin için en harika hediyeyi bilir.

Tüm katılımcılara ve sisteme çok teşekkür ediyorum. Hayallerimin ötesinde alanlar şifalandı.

05.07.2018

Yasemin Derya Metin

Etiketler: