İçeriğe geç

Hathor 10.10.2017 Mesajı

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 3Dakika
  • 581Kelime
  • 74

2017.10.02 Hathor Mesajı

Hathor 10.10.2017 Mesajı

Sevgili Dostlar Her Birinizi Sevginin Işığı ile Selamlıyoruz;

Bizler Hathor grubu 6. Yoğunluk grubu olarak sizlerle iletişime geçiyoruz. Var oluşun kaynağı siz Dünyalı kardeşlerimizi bu zamana kadar olmadığı kadar besliyor ve sürekli ışınlarla sizleri bilinç uyanışına çağırıyor. Kaybolduğunuz oyun içerisinde ışınlar aracılığıyla yuvayı bulmanız için her birinize çağrı yapılıyor.

Binlerce yıldır dünyada oynanan oyun yeni bir boyutta oynanmaya başlanacak. Hepinize yeni boyut çağrısı yapılıyor. Ancak zihinsel karmaşanızdan çoğunuz bu çağrıları anlamlandıramıyorsunuz. Ruhsal varlıklar sizlerin zihnini ikna etmek için çeşitli medyumik kanallarla sizlere bilgi iletiyor. Bu bilgiler size hatırlatma yapmak için gerçekleştiriliyor.

21.12.2012 zaman döngüsünden itibaren görevli ruhlar siz insan kardeşleri için yeni dünya oyununu sizler için şekillendiriyorlar. Evet görevliler çok yoruldular. Hem bizlerden aldıkları yüksek frekansı size iletmeye çalışıyorlar hem de kendi hayatlarını dengede kalarak idame ettirmeye çalışırken enerjisel boyutta yeni bir dünya yaratıyorlar. Onların hepiniz için yarattığı bu yeni dünyayı ne yazık ki korku boyutu ile beslenme alışkanlığı kazanmış bazı insan kardeşleriniz yıkıyorlar. Işık ve karanlık sürekli olarak yeni bir gerçeklik için sürekli hizmet halindeler. Siz 3. Boyut madde dünyasına sıkı sıkı bağlı dostlar sizlere hangi dünyada yaşamak istiyorsunuz? Bu hatırlatma ve son çağrı için sizlere bilgi iletiyoruz. Artık seçiminizi yapın. Yaptığınız seçim doğrultusunda ve eylemlerinizle aldığınız hak edişlerle yeni dünyada ya da eski dünyada yaşayacaksınız. Eski dünyanın enerjisi artık daha da boğucu olmaya başlayacak. Çünkü görevlilerin enerjisi artık yeni ışık dünya frekansına çekilecek. Sizlere huzuru sağlayan bu görevli ruhların dünyaya indirdiği frekanslardı. Artık görevli ruhlar yaratımına söz verdikleri ışık dünyada yaşamaya başlayacaklar. 3. Boyut madde dünyasında yaşayanlardan sadece kalbinde saf niyet olabilenlere el uzatacaklar. Kendi hayatlarını yok sayıp sizlere hizmet etmek için çok zorlu şartlarda sizlerin tahammül bile edemeyeceğiniz enerjisel ve yaşam şartları içinde yaşadılar. Yaptıkları hizmet ışık tarafından her zaman desteklendi. Elbette desteklenenler ancak özlerindeki saflık doğrultusunda davranış sergileyenler oldu.

10.10.2017 tarihine kadar kendinizle yüzleşin ve dürüstçe kendinize hangi yolun yolcusu olduğunuzu itiraf edin. Kendinizi kabullendiğiniz zaman ancak dönüşümü sağlarsınız. 10.10 tarihinden sonra sizleri zorlu tekamül zamanı bekliyor. Sadece bunu hatırlatmak için bu bağlantıyı kurduk. Özgür irade seçimlerinizde var oluş her zaman size saygı duyar. Sizin için her zaman seçimleriniz doğrultusunda size yeni kader planları hazırlar. Her zaman seçim yapma hakkınız sizinledir. Yaptığınız seçimlere sadakat sizden beklenir. Sadakati sergileyen ruh her zaman her şartta sistem tarafından eşit şekilde desteklenir.

Kalbinde bu çağrıyı duyan her ruhun içsel frekansındaki değişimi kendi hissedecektir. Ruhsal varlıklar ve görevli kardeşleriniz tarafından size uzatılan ellere uzanmanız dileğimizle kalplerinizi ve özünüzü selamlıyoruz.

02.10.2017

Kanallık: Yasemin Derya Metin

Etiketler: