İçeriğe geç

Uzaktan Enerji Uyumlamaları

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 8Dakika
  • 2249Kelime
  • 423

Uzaktan Enerji Uyumlamaları

Uzaktan enerji uyumlamaları insanların kafasını karıştırabiliyor. Hem benim yaşadığım uyumlama sonrasındaki deneyim hem de başka insanlardan alınan uyumlamalarla ilgili uyumlamanın olmadığına dair yorumlar gelince, bugün sistem içinde olan herkes ve sisteme güvenin gelişmesi için iç yazışmamızın umuma açık yazışma olması gerektiği algısı geldi.

Şifa enerjilerinin kaynağının dünyadan kaç ışık yılı uzakta olduğunu ya da aslında gezegenlerin içinde mi olduğunu bilmiyoruz. Bir çok farklı enerji var. Hepsinin çıkış alanı kaynak. Bu kaynak ile mesafemizi bilmezken uyumlama esnasında master ve uyumlama alanın yan yana olup olmaması enerji düzleminde bir anlam ifade etmiyor. Bu karmaşa sadece insan zihninin kısıtlılık algısından kaynaklanıyor. Yüz yüze uyumlama almayı isteyenlere saygı duyuyorum.

Hangi enerjiye uyumlanmayı programladıysanız lütfen o kişiye kalben güvenmeden çalışma almayın.

Deneyimler

Kundalini Çalışma Grubu diye Whatsapp’ta oluşturduğum, benden ya da başka birinden Kundalini Reiki uyumlaması alanların ekli olduğu bir grup. kişilerin izni ile ve onlara olan saygımdan sadece isim ve soy isimleri kısaltması ile gelen cevaplar. Bu grupta benim sorduğum soruya cevap verenlerin cevapları kafasında soru işareti olanlara cevap olabilmesi umuduyla…

16.12.2018 Arkadaşlar bu akşam bir karmaşa var. Ben değil lütfen siz cevap verir misiniz? Benden uzaktan Kundalini Reiki uygulaması alanlar enerjiye uyumlanıp uyumlanmadığını ve kullanıp kullanmadığınızı yazabilir misiniz?

M.B.Ş. Kullanıyorum.

S.G. Ben uyumlama aldım kullanıyorum iyide geliyor.

F.Ş. Ben üç uyumlamayı da aldım, aylardır kullanıyorum ve mucizeler yaşıyorum.

F.M. Üç uyumlamayı da aldım ve kullanıyorum.

G.G. Uyumlandım ve kullanıyorum.

B.E. Uyumlandım kullanıyorum.

G.S. Evet uyumlandım kullanıyorum.

G.B. G. İki uyumlamayı aldım uyumlandım ve kullanıyorum.

K.T.M. 3 uyumlamayı da aldım, kullanıyorum. Sevgiler.

N.K. Uyumlama aldım ve kullanıyorum.

F.T. Bende aldım ve kullanıyorum.

E.İ. Ben 3 u kullanıyorum.

N.H.Y. Ben de 3 uyumlamayı aldım ve kullanıyorum.

Ö.E. Üç uyumlamayı da uzaktan aldım, etkin şekilde kullanıyorum. Kundalini Reiki 1 uyumlamasını Yasemin Derya Metin’in bir grup meditasyonu sonrasında katılımcılara uyumlamayı hediye etmesi ile aldım. Bu uyumlamadan önce hiçbir enerji uyumlaması almamıştım ve ara sıra Yasemin’in Youtube videolarını izlemek dışında herhangi bir enerji çalışmasına katılmamıştım. Herhangi bir şekilde Kundalini Reiki ile daha önce yolum kesişmediği için kavramın ne olduğunu dahi sadece internet taraması ile araştırmıştım ve şüphe ile yaklaşıyordum. Uyumlamayı aldığım gün Yasemin benimle aynı anda 4 katılımcıyı uyumlamıştı. Şüpheci yaklaşımıma rağmen uyumlama sırasında enerji akışını hissedebildiğimi hatırlıyorum. Enerjiyi ilk kullandığım zamanlarda zayıf hissediyordum ve çalıştığından emin değildim ama kullandıkça daha da net hissetmeye başladım. İlk uyumlamanın üstünden bir kaç ay geçtikten sonra hayatımdaki değişim ve dönüşümü gördüğüm için ikinci ve üçüncü uyumlamaları da Yasemin’den uzaktan uyumlama şeklinde aldım. Şu anda Kundalini Reiki Master’ım, ailem ve arkadaşlarımdan isteyenleri ben de genellikle uzaktan uyumluyorum. Uyumladığım kişilerin enerjiyi kullandıklarını duydukça seviniyorum. Artık Kundalini Reiki günlük hayatımın bir parçası ve Yasemin’e buna vesile olduğu için minnettarım.

Ş.K. Ben de kullanıyorum.

A.U.U. Hem uzaktan hem yakından aldım. Bugünde kullandım hatta 30 dakika içinde başımın ağrısı gitti.  Çok memnunum.

Ç.Ç. Kundalini Reiki 1 aldım kullanıyorum az önce son gönderdiğiniz niyet çalışmasını yaptım enerjiyi aktif hissettim ama gündüz ki uygulamalarda hissetmedim.

S.B. Ben her zaman kullanmıyorum. Bugünde yapmadım fırsat buldukça yapıyorum hep değil

J.G. Kundalini Reiki 1 aldım kullanıyorum.

Z.Y. Ben de 1.2.3 Kundalini Reiki aldım. Uzun zamandır kullanıyorum. Çok şükür. .mucizeler yaşıyorum. İyi ki Yasemin Derya Metin Hanımı tanımışım. Tüm canlara sevgiler.

G.E. Bende Kundalini Reiki 1 bir aldım çok oldu şükürler olsun kullanıyorum.

F.Z.Y. Bende Yasemin hanımdan aldım hepsini sonsuz sevgimi ve şükranlarımı sunuyorum kendime güvenim geldi.

Y.K. Bende kullanıyorum. Kundalini Reiki 1 ve 2 aldım. 3. de en kısa zamanda almak için neler mümkün.

S.S.B. Ben de birinciyi aldım ve kullanıyorum.

D.D.E. Kullanıyorum.

N.A. Ben uyumlanma aldım. Kullanıyorum değişim donūşūm muhteşem devam ediyorum. Teşekkür ediyorum. Bundan daha kolay nasıl olur?

T.A. İhtiyacım olduğunda kullanıyorum ve bazı geceler meditasyona niyet ederek uyuyorum ama daha düzenli ve istikrarlı kullanmam gerektiğini hissediyorum ve buna niyet ediyorum daha aktif ve günde belli zaman ayırarak kullanmaya.

A.Ç. Ben üçünü de aldım. Daha çok yeniyim. Hala kendi mi şifalandırmakla uğraşıyorum. Üç uyumlamayı alalı daha iki ay oldu. Bu kadar kısa sürede inanılmaz çözülmeler yaşıyorum. Varlığına şükürler olsun, güzel dost.

G.B. Bende Kundalini Reiki 1-2-3 aldım. Uzaktan.

D.Ç.U. Bende 1 uyumlama aldım çok yoğun olmasa da kullanıyorum, öğrenci sayılırım.

F. Hanım: Kundalini Reiki 1 uyumlamasını aldım. Uyguluyorum.

S.Ç. Yasemin hanımcığım şükürler olsun Rabbime bende Reiki Kundalini Reiki 1-2-3 uyumlamasını sizden aldım. İnanılmaz mucizeler yaşıyorum. Benim yolculuğumda bana ışık ve rehber olduğunuz için Gönül’den teşekkür ederim. Memleketimdeyim Miras olayları nedeniyle kırgınlıklar, öfke, ego, kibir üç erkek kardeşlerim arasında inanılmaz derecede yüksekti. Babamın ölüm yıl dönümü nedeniyle memleketime gittim. Annemin evine girer girmez Konum Reiki’yi yaptım. Kardeşlerim aslında özünde çok iyi canlar. Fakat bu miras olayları ve bastırılmış duyguların hepsi patladı. Benim çalışmalarım bana çok şifa olmuş. Kardeşlerimin hepsinden izin alarak birbirleriyle olan ilişkilerine Kundalini Reiki’yi kullandım alanlarını ilahi izinli olduğum kadarıyla ve hatta arabalarını da temizledim. Çok büyük duygu boşalımı yaşadılar onlarla birlikte bende çok ağladım.

Bu boşalımdan sonra miras olayı da çözülmüş oldu. Kardeşler arasındaki bağlarımız daha da köklendi Şuan yoldayım İstanbul’a dönüyorum Size çok minnettarım teşekkür ederim. Çok sevgiler.

B.K. Yasemin hanım ben sizi tanımadan önce başkasından Kundalini Reiki 1 2 3’ü uzaktan aldım. Çok yoğun olmasa da kullanıyorum. Hemen hemen her gece uyumadan önce Kundalini Reiki meditasyon diye aklımdan geçirip uykuya dalıyorum. Sevgilerimle. Bu gruba dâhil olduğumdan beri daha düzenli kullanmaya başladım, çok teşekkür ediyorum. Sizi tanımaktan dolayı çok mutluyum. Yüz yüze görüşmek için ne mümkün acaba?

G.Ç. G. Ben 1 ve 2 aldım kullanıyorum birçok konuda farkındalıklarım oldu her şey için teşekkürler sizi çok seviyorum.

S.B.S. Ben de 1 aldım ve kullanıyorum.

D.G. Yasemin Hanım Kundalini Reiki 1 uyumlaması aldım sizden her gün bir ya da iki konu üzerinde Kundalini Reiki 1 şifasını yapıyorum. Kedim ve iki köpeğe de yaptım henüz şifanın farkında değilim. Çarşamba akşam almıştım sizden. Çok teşekkür ediyorum.

Ş.E. Ben de 1-2-3 ü sizden aldım, kullanıyorum.

S.U.K. Yasemin hanım ben K’dan Kundalini Reiki 1 ve 2’yi aldım elimden geldiğince yapıyorum ancak son iki haftadır evimde ailemden biri kalmaya başladı bu durumu bilmediği için pek yapamıyorum yapmak istediğim yapma ihtiyacı duyduğum o kadar çok çalışma var ki bunları yapamadığım için çok bunalıyorum belki karmaşa bendendir dünden beri düşünüyorum sizden almadığım için yazıp yazmama konusundan emin olamadım ama sizden almayanlar da yazınca bende yazmaya karar verdim bugüne kadar (1 Ekim’de ilk uyumlamayı bir ay falan öncede ikinciyi aldım) yaptığım her çalışmadan gerçekten şifalandım yılardır yaşadığım çok büyük sıkıntılar vardı bu kadar kısa sürede çoğundan temizlendim çok şükür Allah’a K’yi karşıma çıkardığı için şükrediyorum sizi tanımama ve bu çalışmaları yapmama vesile olan K’ya ve tabii ki de size minnettarım benim yaşadığım sıkıntı istediğim kadar çalışma yapamamak ve bunun beni çok üzmesi şu an uyanış, çalışma ve YDM bildirim grubundayım üçünü de okuyorum sizden almadığım için buraya sorularımı veya sıkıntılarımı yazma konusunda çekiniyorum karmaşa belki bendendir diye yazdım uzun olduğu için üzgünüm beni affedin lütfen bu grupları çok seviyorum.

A.E.G. Bundan yıllar önce Usui Reiki ile çalışmaya başlamış ve 2. Seviye Usui Reiki enerjisine uyumlanmıştım. Herkes nasıl kendisine özelse, enerjiler de kişiye özel diye düşünüyorum. Usui Reiki ile Kundalini Reiki arasında benim için çok fark olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle.

Kundalini Reiki’nin başta bu kadar etkili olacağını tahmin etmiyordum ancak arka arkaya 3 uyumlamayı da alıp kullanmaya başladıkça bazı değişim ve dönüşümlere sadece niyet etmekle bile anında etkisini hissetmeye başladım. Bu öyle özel bir enerji ki, gerçekten doğru kişi ile her zaman buluşuyor. Şu anda da gün içinde aktif olarak kullanıyorum ve Kundalini enerjisine güvendikçe bana daha fazlasını verdiğini birebir yaşıyorum. Korkularımın ve olumsuz bir çok dönüşümünü Kundali Reiki’nin büyük katkısı ile gerçekleştirdim. Bir nevi kendime yıllardır çizdiğim olumsuz döngüyü de bu şekilde kırabildiğimi gördüm ve halen güzelliklerini, mucizelerini hala yaşamaya devam ediyorum.
(Henüz enerji uyumlaması gerçekleşeceği anda bile hayatıma sezgisel ve eş zamanlılık konusunda muhteşem keyifli deneyimler getirmeye başlamıştı) Her gece Kundalini Reiki meditasyonunu yapmamın buna büyük katkısı var ve enerji öyle muhteşem ki sadece niyet etmek yeterli. Üstelik sezgilerimi de oldukça güçlendirdi. Bu da zamanla keyifli bir sorumluluk ve insan olarak bu dünyada var olabilmenin mutluluğunu tattırıyor. Özetle, uyumlanmam gerektiği nasıl içime doğduysa bu enerjiyi bir rehber gibi sevgiyle ve güvenerek, inanarak hayatıma kullandıkça bana hep daha fazlasını verdi. Beni bu muhteşem hediye ile buluşturan ve cesaretlendiren Sevgili Yasemin Derya çok özel ve çok güzel bir üstad. Çok teşekkür ederim Sevgili Yasemin, seni çok seviyorum.

Not: Şu an bu yazıyı paylaşıyor olmam bile güzel bir eşzamanlılık örneği. İyi ki varız. İyi ki çok seviliyoruz, iyi ki Kundalini Reiki var.

S.G.B. Üstteki paylaşımdan cesaretle ben de naçizane deneyimimi yazmak istedim😇
Reiki ile tanışmam yaklaşık bir buçuk yıl önce oldu. Usui Reiki 5-6 seviye grandmaster uyumlamam var.
Yasemin hanımla ilk önce YouTube’daki meditasyonlarıyla tanıştım ve Kundalini Reiki O’nun sitesini okurken hayatıma girdi. 3 seviye uyumlamasını da kendisinden aldım.
Usui reiki daha çok başkalarına yardim ettiğim bir enerji olarak göründü bana. Evet bende de çok etkiliydi ama onu almamın amacı sevdiklerime yardımmız gibi geldi hep😇
Kundalini Reiki ise beni bedenen ve ruhen şifalandıran bir enerji oldu. Enerji bedenlerini ve çakraların renklerini gören biri olarak çakralarımdaki blokajlarin temizlendiğini görüyor ve hissediyorum. Ayrıca hayatımdaki pek çok durumu da şifalandiriyorum. Kısacası diyebilirim ki Kundalini Reiki benim kendi şifam💕❤
Her iki enerji de muazzam ve muhteşem hediyeler benim için. Tanrı’ya ve bana emek veren herkesin varlığına şükürler olsun🙏

E.K.Ş Merhabalar Yasemin Hanım mesajları henüz görebildim sizden uzaktan uyumlama aldım ve ilk başlarda uzaktan alınan uyumlamam ile enerjiyi çok fazla hissedemiyordum her gün gün içinde hayatımda kullanıyorum ve hayatımda olan değişimlerin farkına varmaya başladım henüz tam olarak hala hissedemiyorum enerjiyi ama değişimlerin farkındayım sonsuz sevgilerimle.

A.K. Ben daha yolun başındayım yapmam gereken çalışmalara çalışıyorum 1-2-3 uyumlamayı alalı bir ay olmadı. Enerjiyi bazı çalışmada daha yoğun bazısında daha hafif bazısında da ateş basması gibi hissediyorum. Bu durumu da çalışılan konuyla ilgili diye düşünüyorum.

18.01.2019