İçeriğe geç

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile Evrensel İlahi Yasaları Algılamamızı Engelleyen Programların Arındırılması 

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 707Kelime
  • 361Görüntülenme

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile Evrensel İlahi Yasaları Algılamamızı Engelleyen Programların Arındırılması 

Gümüş Mor Alev Enerjisine uyumlanmış olanların yapabileceği bir çalışma. Telegram’da Ücretsiz Gümüş Mor Alev Çalışma Grubumuz var. Grubumuzda uyumlaması olanların yapabileceği ortak çalışmaları paylaşıyoruz. Uyumlaması olmayanlar için de grupta uyumlama yapacak arkadaşlar duyuru yapıp, ücretsiz uyumlama yapıyorlar. Birlikte hem kendimizi arındırmak için hem de bütüne hizmet etmek için toplandık. Katılmak isteyenler buraya tıklayarak gruba dahil olabilirler.

Çalışma

Bu çalışmayı yaşam yolculuğunda kibirden ve bencillikten özgürleşmeyi seçmemiş insanların yapması uygun değil. Bu iki programdan özgürleşmeyi özgür iradesi ile seçtikten sonra yapması uygun. 

“Ruhsal Rehberlerim, Özışık benliğim, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları, lütfen Gümüş Mor Alev Enerjisini şimdi varoluş alanıma getirin; tüm atomlarıma Gümüş Mor Alev Enerjisini aktarın. 

Alanımda aktif ve pasif olarak bulunan şeytani programların Yaratıcı’nın ilahi olarak izin verdiği tüm programların arınması için tüm varoluş alanıma Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Kişiliğimde bulunan benim dönüşüm yolculuğumu engelleyen travmalarımı şifalandırması için Gümüş Mor Alev Enerjisini insan benliğime yönlendiriyorum. 

İlahi Ben BEN’im bilincinin insan benliğimde ortaya çıkmasını engelleyen bilinç ve programları arındırması için Gümüş Mor Alev Enerjisini fiziksel bedenime, enerji bedenlerime, bilincime, bilinçaltıma, bilinç üstüne, zihnime, egoma ya da nefsime, ruhuma, kalbime, yüksek benliğime yönlendiriyorum. 

Şeytani programların alanıma dahil olmasına ya da bağ kurmasına neden olan varoluşumda arınması gereken her şeyin arınması için tüm varoluşuma Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. Arınan her zerreme gökkuşağının tüm renklerinin frekansının enerjisini yönlendiriyorum. Gökkuşağı renkleri ile frekansı yükselen her zerremin ilahi korunmaya alınması için Altın Enerjiyi varoluşuma davet ediyorum.  

Olmuş olan mutlaka ki olması gerekendi. Olanı olduğu ile kabullenip tüm varoluşumu şifalandırmamı engelleyen bildiğim bilmediğim her şeyi arındırması için varoluşuma Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Yaratıcı’nın varoluşu yaratırken var ettiği ilahi yasalardan insan olarak bilmem gerekenleri idrak etmemi engelleyen alanımdaki her şeyi arındırması için Gümüş Mor Alevi yaşam planıma yönlendiriyorum. 

İlahi yasaları idrak edip, bilmeme rağmen uygulamaktan kaçmama ve kaçınmama neden olan her şeyi arındırması için ego ya da nefs alanıma Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Ödül ceza programının illüzyonuna kapılıp ruhsal olarak bildiğim karşılık programını kabullenmemi engelleyen her şeyin arınması için insan olarak benimle birlikte var edilmiş her şeyimi arındırması için Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

İlahi yasalara göre Gümüş Mor Alev Enerjisi tarafından gerçekleşecek arınma tamamlandıktan sonra, şifanın tamamlanması için Gökkuşağı enerjilerini varoluşuma yönlendiriyorum. Gökkuşağı enerjileri tarafından frekansı yükseltilen her alanımın ilahi korumaya alınması için Altın Enerjiyi Varoluşuma davet ediyorum. 

Yüce Yaratıcım, sınırlı olan benliğimle senin sonsuz yaratılışına karşı geldiğim her an için beni bağışla. Bağışlamanın armağanını her zaman kalbimde hissetmeme yardım et. Beni yaratırken senin bana aktardığın şefkat ve merhametinden beni mahrum bırakma. Bana rağmen beni yalnız bırakma. Amin.” 

15.11.2021