İçeriğe geç

Parklarda Bütüne Şifa Çalışmaları

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 688Kelime
  • 67Görüntülenme

Parklarda Bütüne Şifa Çalışmaları

Hepimiz zaman zaman bir şeyi nedenini tam olarak bilmeden yaparız. Ben de tam olarak nedenini bilmesem de 2017 yılından beri tek başıma ya da başka ruhu bütüne hizmet etme arzusunda olan insanlarla birlikte  ücretsiz çalışmalar gerçekleştirdim.

Dün yine bir ücretsiz park etkinliğimiz vardı. Bu defa Göztepe Sahil’de çalışmamızı yaptık. O etkinlik sonrası her şey daha da netleşti. Elbette daha benim fark etmediğim üst planlar vardır. Ortaya çıkan bilgiler beni çok mutlu etti.

Bu çalışmanın ruhsal nedenlerini nelermiş bakalım;

Ruhsal görevlerimden yeni farkında olduğum kaosun dönüşümünü hızlandırmak için ruhsal çalışmalardan haberi olmayan ancak ruhu değişmek isteyen insanlarla ortak alanda zihinlerine bu bilgiyi fark ettirmem gerekiyor.

Çalışmaya katılan her insan aracılığıyla çalışma yapmam ilahi olarak uygun olmayan sistemlere çalışabilme alanım açılmış oluyor. Kendini dönüştürmek isteyen sektör kendi içindeki bir insanı bu meditasyona yönlendiriyor.

Çalışma yaptığım her insan gittiği her yere o çalışmanın enerjisini götürüyor ve olduğu yere akması gereken ilahi şifa onun aracılığıyla akıyor. Kişi kendi için çalışma aldığını düşünürken bütüne hizmet ediyor.

Grup çalışması olduğunda enerji daha güçlü bir fiziksel alana yayılıyor. Bu yayılım alanı içinden geçen insanlar, hayvanlar ve o alanda olan bitkilerde şifalanıyor. Tüm şifayı alan canlılar ilahi planda şifayı hak eden ve talep edenler oluyor.

Bu şifa alanı içinde olan herkes direkt katılımcı ya da dolaylı katılımcıların birbiri ile karmik alanı varsa o alanlara ilahi şifa akıyor.

Dünyanın şifaya en çok ihtiyacı olan ya da en çok insanlara yansıma alanı yapacakları alanda bu çalışmalar gerçekleşiyor. Bizim görmediğimiz ley hatları ya da enerji kapılarının olduğu alanlara şifa aktarımı ile dünya ile enerjisel eş alanlarda aynı enerji aktif enerji paketi olarak ortama bırakılıyor. O alana giden insan ve hayvanlar talep ettiğinde enerji onun alanında da aktif oluyor.

Hiç farkında olmadan insanlığa ve dünyaya hizmet edebilmiş olduğum için ben kendi adıma çok mutlu oldum.

Bu etkinlikler esnasında enerjisini, bilgisini ve emeğini paylaşan her insana, etkinliklere katılım sağlayan tüm katılımcılarımıza, etkinliklerimize katılan hayvan dostlarımıza, bizden şifa talep eden ve sessizce dünyamızı yaşanılır halde tutan bitkiler alemine, Dünya’ya ve tüm çalışmalarda bizimle olan tüm ruhsal varlıklara ve rehberlere çok teşekkür ediyorum. Yüceler Yücesi Yaratıcı’ya beni bu mükemmel planın bir parçası olarak yarattığı ve bu planda rolümü anlamama izin verdiği için minnettarım. Şükürler olsun…

İnsan zihnim tanımlayamadığı ve farkında olmadan bu süreçte sorguya girdiğim bir an olduysa ya da yapmam gerekeni tam olarak ilahi olarak olması gerektiği gibi yapamadıysam sistemden özür diliyorum. Güzel Yaratıcı’dan af ve bağışlanma talep ediyorum. Şu andan itibaren etkinlik alanında olanın olduğu haliyle tam ve mükemmel olduğunu biliyorum. Sistemin planını insan olarak dünyasal araçlarla zorlaştırdığım her şeyin enerjisini yaşam planımdan kaynağa gönderiyorum. İnsan olarak kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum, ötesini ilahi plana teslim ediyorum. İlahi teslimiyette yapmam gerekeni yapmayı seçiyorum.

03.07.2019