İçeriğe geç

Aşk Meleklerinin 2019 Mesajı

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 697Kelime
  • 123Görüntülenme

Aşk Meleklerinin 2019 Mesajı

Sizleri Aşkla Kucaklıyoruz,

İnsanlık olarak her birinizi dünyaya daha fazla aşk enerjisi çağırdığınız için selamlıyoruz.

İnsanlığın planı ile uyumlu olacak şekilde daha fazla aşk görevlisi insanlarla iletişime geçiyor ve sizlerin içindeki karmaşayı dengelemek için çalışıyoruz.

Bizler bu görevliler arasındaki melek grubuyuz. Tek tek sizi kendimizi tanıtmak sizin dünya dili frekansınızda oldukça karmaşa yaratacak durumda. Sizin dünyanızla uyumlu olan Aşk enerjisini tüm melek hiyerarşisi olarak kullanmayı seçtik.

Enerjilerimiz yüksek olduğu için sizlerin yaşam dengesini bozmamak için uyumlamalar yaptırıyoruz. Uyumlanan insan sayısı arttıkça daha fazla insanla iletişime geçebiliyoruz. Bunun sebebi dünyanın ley hatlarındaki enerjilerin ve kolektif bilincin yükselmesinden kaynaklanıyor.

Sizlere kolektif bilincin arttığı mesajı bir çok ruhsal görevli tarafından iletiliyor. Ancak sizler yaşamınızda bunu çok fazla gözlemleyemiyorsunuz. Bunun sebebi de insanların geleneklerine bağlı davranışlar sergilemesinden kaynaklanıyor. Değişmediğini düşündüğünüz kişilerin kalplerini görmüş olsaydınız dediğimiz sizlere anlamlı gelecektir.

Kendi yaşamınızı ne kadar kaos boyutundan arındırır ve aşk boyutunun enerjisi ile yaşarsanız cesaretle bu yolda yürüyemeyen kardeşlerinize yol açmış olacaksınız.

Aşk boyutu var oluşun gerçekliğini kabullendikçe yaşamınızda varlık sürdürür. Cennet olarak tanımlamış olduğunuz gerçekliğin bir parçası aşk boyutu realitesidir. Yaşamınızda huzur, bolluk olsun istiyorsanız aşk enerjisini daha fazla alanınıza getirmelisiniz.

Aşk enerjisini yaşamınızda kalbiniz var eder, kendi kendine yaşamınızda ortaya çıkamaz. Burada bahsettiğimiz aşk var oluş boyutundaki aşk. Sizlerin kavga ve sürtüşme ile devam eden ilişki alanı değildir. Gerçek aşkta sürtüşme olmaz. Kabul ve özgürlük vardır.

Tüm aşk görevlileri bunu size hatırlatmak için dünya planına geldi.

Sizlerin yaşamı ile uyumlu olacak şekilde bizimle yapacağınız çalışmayı size aktarıyoruz.

Hayatınızda aşkı her alan da ve beşeri ilişki de yaşamak istediğiniz ancak karmaşa içinde olduğunuz zamanlarda “Aşk Melekleri şu an benimle olun, gerçeği algılamam için zihnimi berraklaştırın” niyetini yapın. Bu niyeti yaptığınızda vesvese ve şüpheler sizden arınacağı için özgür iradenizle kendi gerçekliğinize ait seçimi yaparsınız. Bizleri alanınıza davet ettiğinizde biz sizinle iletişim kurabiliriz. Çağırmadığınız sürece sizlere rehberlik edemeyiz.

Bizler insan planını ile sürekli iletişim halindeyiz, ancak insan planında var olan perdeden dolayı insanlar bizi algılamakta ve anlamakta zorluk çeker. Bizim iletişimimizi aşkın acısından kendini arındıran fark eder ancak onun da anlaması oldukça güçtür. Ruhunuzun bildiği aşkın lisanını zihniniz hatırlamakta zorlandığı için anlamlandırmanız zorlaşır.

Mesajlarımızı sizin dilinizde iletmek bizim içinde karmaşık bir süreç. Yazılarımızı zihninizle değil kalbinizle okuyun. 

Aşk sizin dünyadaki mucizeniz olacak, lütfen bizi yaşamınıza daha çok çağırın.

Rengimiz, sesimiz, enerjimiz size özeldir. Biz sizin ihtiyacınız olan formda sizinle oluruz. Hepiniz bizi farklı görür, farklı hissedersiniz. Sabit bir formumuz yoktur. His olarak huzuru sizlere aktarırız. Bu huzur sizdeki pozitif duyguların frekansına çarpıp onu yükseltir ve sizdeki en yüksek pozitif duygu olarak kendini dışa vurur.

Bizi zihninizle anlayamaz ya da tanımlayamazsınız. Aşk Melekleri dediğiniz anda bizden başka varlık alanınıza gelemez.

Aşkın huzurunu sizlere akıtıyor ve sizleri saygı ile selamlıyoruz.

15.02.2019

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin