• 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 669Kelime
  • 57

3 3 Enerji Alanı

Her enerji kapısı insanlığa farklı farklı bilgelik ve enerjiler aktarıyor. Bu enerji kapısı dilden söylenilenleri kalben tasdik etmeyi beraberinde getirdi.

Her enerji alanı hepimizin evrensel zamana uyumuna göre yaşamda farklı zamanlarda tezahür ediyor.

Bu enerji alanı yaşamınızda her şeyi üç katmanlı, üç boyutlu ve üç açılı olarak yaşamımıza dahil etti. Bu da şu demek oluyor. Eğer yaşam döngünüzde bir konu bu dönemde şifaya açıldıysa üç ayrı katmanı şifalandırmadan şifa tamamlanmayacaktır. Üç ayrı boyutsal şifa tamamlanmadan şifa alanı kapanmayacaktır. Üç farklı realite gerçekliği şifalanmadan alan tamamen kapanmayacaktır.

Ben varoluştaki şifa alanının derin olmasına odaklandığım için bu enerji kapısı bana müjde gibi geldi. Yüzleşmeden ve sorumluluktan kaçanlara ise zorlayıcı bir alan getirmiş oluyor. 2020 yılında ilahi plandan hiç bir şeyi gizleyemeyeceğiz. Bu yıl bizi oldukça derin temizlik bekliyor. Bu açılmış enerji alanının şifasını alıp kabul ederseniz 2020 yılındaki diğer enerjiler sizin için daha kolay ve keyifli geçer.

Ruhsal görev alanları, ruhsal görevlilerin dünyasal düzeyde aldığı sorumlulukla yeniden düzenlendi. Görev aktivasyonu almış ruhsal görevli, ruhsal görevlerinin sorumluluğunu yerine getirmediğinde bu görevler ilahi yasa uygunluğuna göre iptal edilmeye veya kişinin frekansına uygun olarak daha alt boyutta bir görevde olacak şekilde revize edilmeye başlandı. Sorumluluğunu zihinsel düzeyde bilmese de kalben alan ruhsal görevlilere de görev alanında daha kolaylık olması ve ruhsal görevlinin ışık, sevgi veya AŞK gücünün artması için yeni ruhsal rehberler uyumlandı.

Bireysel gelişimini hızlandırmış ruhsal görev potansiyeli olan ve henüz aktivasyonu olmayan insanlarda iptal edilen ruhsal görevlilerin görev kodları aktive edilmeye başlandı. Bu yeni aktivasyonlar sonucu kişiler rüya boyutunda ya da enerji boyutunda bilinçlenmeye başlıyorlar. Her insanın yaşam frekansına uygun olarak bilinç açılımları gerçekleşmeye başlayacak.

Bu enerji kapısı her birimize farklı açılım yaptı. Buradaki bilgiden size özel açılımlar varsa zaten bu çağrı kalbinizde tezahür edecektir.

Evrensel boyutta açılmasına rağmen henüz evrensel boyuttaki yaratılmışlar uygun frekansa kolektif olarak ulaşamadıkları için enerji aktarımı gerçekleşmemiş frekans alanlarının enerji aktarımı da gerçekleşmeye başladı. Bu frekanslar da yine yaratılmış her formun frekansına uygun olarak ilahi hak edişe göre akacak. Hiç bir yaratılmış aracılığıyla başka bir yaratılmışa bu akış gerçekleşemeyecek. Bireysel olarak hak edenin varoluşuna akmaya başlayacak.

Kişisel gelişim yolculuğunda yaşanılan her şeyi ben deneyim diye tanımlıyordum. Ruhsal yolculuk deneyim ve hak ediş alanı ile birlikte ortak ilerliyor. Daha önce yazdığım İlahi Hak Ediş yazısını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 3 3 enerjisinde de hepimiz ilahi hak edişimiz kadarını alacağız.

Aklımız ve kalbimiz 3 3 enerjisi ile birleşip bizi birlik alanına yüceltebilecek potansiyeller barındırıyor. Özellikle 15 Marta kadar aklınıza gelenin kalbinize nasıl hissettirdiğine; kalbinizdeki hissin de aklınızda ne ifade ettiğine bakın eğer ikisi birleşiyorsa o zaman eyleme geçin. İkisi birleşmiyorsa o zaman ikisi uyumlanıncaya kadar çalışmalar yapın ve ondan sonra eyleme geçin.

Meditasyon alanını yeniden hissetmek isterseniz

06.03.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰

You may also like