İçeriğe geç

Yaşlı ve Çocuk Evleri İçin Koşulsuz Sevgi İle Arınma Çalışması

  • 3 yıl önce
  • 1Dakika
  • 206Kelime
  • 150Görüntülenme

Yaşlı ve Çocuk Evleri İçin Koşulsuz Sevgi İle Arınma Çalışması

Her devletin sosyal kurumları içinde yaşlı ve çocukların barınma ve ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli kurumları mevcut. Eski enerjide bu kuruluşların hizmet verdiği alanlarda kurum enerjisi bulunması uygundu. Artık yeni enerjide oralarda yuva enerjisinin bulunması daha uygun.
 
O alanları kullanmak zorunda kalan çocuklar ve yaşlılar bulundukları alanda yuva enerjisini hissettiklerinde kendilerini terk edilmiş hissetmeyecekler ve huzurlu bir yaşam alanı oluşmaya başlayacak.
 
Özellikle yaşlı evlerine çeşitli sağlık hizmeti alması için yerleştirilen yaşlıların da aileleri kendilerini suçlu hissetmeden aile büyüğünün en iyi ve en sevgi odağında hizmet aldığını bilerek herkes huzur içinde yaşayabilecekler.
 
15 gün boyunca sizin için uygun olan zamanda şu niyetle arındırma yapmanız yeterli. “Dünya üzerinde ilahi olarak izinli olduğum çocuk ve yaşlı evlerine, onlarla bağlantılı demirbaş ve diğer mekanlara koşulsuz sevgi enerjisi gönderiyorum” niyetini yapıp gözlerinizi kapatmanız ve enerjiyi yönlendirmeniz yeterli.
 
Bu niyeti kullanarak istediğiniz enerji ile de çalışma yapabilirsiniz.
Etiketler: