İçeriğe geç

Başmeleklerle Yeniay Çalışması

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 370Kelime
  • 332Görüntülenme

 

Başmeleklerle Yeniay Çalışması

Niyetlerimiz bizim kendi önümüze koyduğumuz engellerden dolayı gerçekleşemezler. Yeni ayda dileklerinizi kırmızı kalemle yazmadan önce bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Sakin bir anda kendinize zaman ayırın. Güzel bir meditasyon müziği ile rahatlayın. Mumunuzu yakın güzel yüksek enerjiler bulunduğunuz ortama aksın. Tercih ediyorsanız tütsünüzü yakın.

Bu çalışmada söyleyeceğiniz cümleleri kendi duyacağınız bir ses tonunda sesli olarak söyleyin.

“Kendimi altın enerjiye açıyorum, altın enerjinin bedenimi ve yaşamımı arındırıp şifalandırmasına izin veriyorum.”

“Niyetlerimin hayatıma dahil olmasına engel tüm olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum, buna bağlı enerjilerin hepsini kaynağa gönderiyorum.” 2-3 dakika derin nefes alıp verin sizi yavaşlatan tüm enerjilerin bedeninizden buharlaştığını hissedin ya da hayal edin.

“Kendime yeni bir yaşam kurmama engel olan farkında olduğum olmadığım tüm korkularımı, endişelerimi ve tedirginliklerimi şimdi Başmelek Mikail’e teslim ediyorum. Hayatıma dahil olacak mucizevi yardımı şükranla kabul ediyorum.” Eğer bu cümleyi söylediğinizde teslim edemediğinizi hissediyorsanız 3 derin nefes alıp cümleyi sesli olarak tekrarlayın.

“İnsanların bana istemediğim davranışları yapmalarına izin verdiğim için kendimi %100 affediyorum, affetmeme yardım etmesi için Başmelek Ceremayel’den yardım istiyorum.” Yine burada da bu cümleyi söylediğinizde affedemediğinizi hissediyorsanız 3 derin nefes alıp cümleyi sesli olarak tekrarlayın.

Şimdi dileklerinizi kırmızı kalemle yazabilirsiniz. Gönlünüzdeki en güzel dilekler yaşamınıza dahil olsun  

Youtube yeniay meditasyonlarımdan kalbinizin evet dediği oynatma listesindeki herhangi bir çalışmayı da yapabilirsiniz.