İçeriğe geç

20.02 Kronos’un Zaman Mesajı

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 360Kelime
  • 96Görüntülenme

Ücretsiz Aydınlık Varlıklarla Sevgi Zamanı Uyumlaması

20.02 Kronos’un Zaman Mesajı

Merhaba Ben Kronos
Sizlerle bilinç düzeyinde ve ruhsal düzeyde bir çok çalışma gerçekleştiriyorum. Her bir insan ve canlıyı dünya ve evren zamanına uyumluyorum. Sizin dünya zamanınızda yansıma gününde ikilikten BİRlik alanına geçişiniz için zaman sizin için yeni bir frekansta yeniden başlatıldı. Bilinç düzeyinde bu aktivasyonu dünya planında başlattık.

Zamanın yeni frekans bandı aşk boyutunun zamanını devreye aldı. Bu zamanla birlikte kendinizi değersizleştirdiğiniz ilişkiler daha hızlı bir şekilde hayatınızdan arındırılacak. Kendinizi köleleştirdiğiniz çalışma hayatınızdan özgürleştirileceksiniz. Bunların hepsi sizlerin ruhunun isteği ile gerçekleşecek. Ruhunuz talep ettiği için yeni zaman sizlerde aktive olacak. Egonuza lütfen şunu bildirin. “Olacak olan bizim en mutlu ve değerli yaşamı sürdürmemiz için, haydi kendimizi akışa uyumlayalım ve eğlenelim.”

Ruhunuzun sizin için talep ettiği yaşam şu an yaşadığınız tüm acılardan özgürleşmiş yaşam. Tüm var oluş sizin daha mutlu yaşamanızı arzuluyor ve bunun için sizinle iş birliği yapmak için bekliyor. Kaygı ve korku ile baktığınız her konu aslında sizin gördüğünüzü sandığınızın çok daha başka formunda. Sizlere iletilen mesajlar sizleri yeni boyuta sizin bilmediğiniz alana taşımak için. Bilmediğiniz bölge olduğu için verilen mesajları ya da vizyonları zihniniz korkutucu diye yorumluyor. Kanal mesajlarını okurken “enerjiyi okumayı seçiyorum” niyeti ile okuyun. Sizleri çok ama çok seviyoruz.

Zaman AŞK zamanı. Haydi kabul edin. Aşkın her boyutunu aşkla yaşamak için kendinize izin verin.

Sevildiğinin farkında olmayan Sevgililer sizleri AŞK zamanında AŞKla selamlıyorum.

Kronos 💟🕛

20.02.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Kronos’la yaptığımız ilk meditasyon kaydı için tıklayınız

Sevgi zamanı aktivasyonu meditasyonu için tıklayınız