İçeriğe geç

Gıda Krizi İçin Ho’oponopono Arınması

  • 2 hafta önce
  • 5Dakika
  • 1393Kelime
  • 577Görüntülenme

Gıda Krizi İçin Ho’oponopono Arınması

Ön Bilgilendirme

24 Şubat 2022 tarihinde başlayan Rusya – Ukrayna Savaşı biraz daha geç süreçte deneyimleyeceğimiz gıda krizini öne çekti. Hem ülkemizde hem de birçok ülkede yeni başlayan sorunlar bize bu alanı görünür kıldı. Hep birlikte bu çalışmayı yaparsak sürdürülebilir tarım politikaları ile ilgili adım atılmasına vesile olmuş oluruz. Aynı zamanda markete gittiğimizde karşılaştığımız durumlarda tepki gösterip, yokluğu büyütmek yerine; şifaya aracı olmuş oluruz.

Enerjisel düzeyde yapacağımız çalışmayı tabii ki fiziksel eylemlerimizle desteklemeliyiz ki gerçekçi bir sonuca ulaşsın.

Arınma

İnsanlığın hayatta kalması için gerekli olan gıda ve besin ile ilgili insan olarak almam gereken sorumluluğu yüzde yüz alıyorum.

Bilinçli ya da bilinçsiz, direkt ya da dolaylı olarak herhangi bir gıda maddesinin çöpe atılmasına ya da bozulmasına neden olduğum herhangi bir an olduysa bunu yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyadaki her bir ülkenin kendi coğrafyasında yapması gereken doğal tarımı ve hayvancılığı yapmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Şu an insanlık olarak tükettiğimiz gıda maddelerinin her birinin ilk sağlıksız olduğu anın insanlık planında var olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünya üzerinde yaşayan herhangi bir insanın günün büyük bir bölümünü gıdaya erişemediği için açlık içinde geçirdiği bir an olduysa, bunun insanlık planında olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyada açlık nedeniyle hayatını kaybeden herhangi bir insan ya da hayvan olduysa, bunun olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyada obezite nedeniyle hayatını kaybeden herhangi bir insan olduysa, bunun olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Hayatta kalmam için beslenmeme dahil olan herhangi bir gıda maddesini bilerek ya da bilmeyerek değersizleştirdiysem, bunu yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İnsanlık tarihinde yerel ya da dünyasal gıda krizi yaşandığı zamanlardan ders almayıp, bu deneyimi umursamamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Çevre ile ilgilenen insanların ya da sivil toplum kuruluşlarının gıda ile ilgili bu zamana kadar ifade ettiği bilgilere umursamaz kalmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sadece kendi kârını düşünen firmaların beni aşırı tüketime sürüklemesine izin vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Gıda üzerine bu zamana kadar oynanmış benim hayatımı etkileyen oyunların oynanmasına göz yummama ya da farkında olmamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünya toprağının çoraklaşıp, verimsizleşmesine neden olan bilinçleri ve programları fark etmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünya üzerinde yaşayan tüm insanların insani yaşam koşullarında yaşaması için ulaşması gereken sağlıklı ve temiz gıda ve suya ulaşmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Gıda üreticisi olan dürüst insanların hak ettiği parayı kazanmasını ve karlı yatırım yaparak dürüst ve güvenilir olarak büyümesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

25.03.2022

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: