İçeriğe geç

Dişilim ve Dengedeyim

  • 1 yıl önce
  • 4Dakika
  • 828Kelime
  • 290Görüntülenme

Dişilim ve Dengedeyim

Tüm insanlık bana göre çok değerli ve kutsal. Onların değerini deneyimlemem gerekiyorsa kendimi merkezde tutup sınırlarımı belirlemeliyim ki onlarla birlikte yaşayabileyim.

Bu yazının temeli insan ırkındaki dişilliğe olan farkındalığı ve şükrü dile getiren bir yazı. Neden? Çünkü ben dişilim ve bugünkü deneyim kendi bedenimdeki farkındalıkla alakalı.

Çok eğlenceli yaşam yolculuğunda ilerlerken bedenimin daha sağlıklı olması için ona iyi bakmayı seçen biriyim. Bugünde biyolojik yaşımla bağlantılı tıbbi kontrolleri yaptırmak için hastaneye gittim. Çok harika bir farkındalık oldu.

Bir şeyleri yok saymak ya da görmezden gelmek yaşamımın her alanında tercih etmediğim bir durum. 40 yaşını geçtiğim için de göğüs kanseri riski aileden taşımasam da kontrol için gerekli tetkikleri yaptırdım ve enerjisel olarak bildiğimi tıbbı olarak sağlıklı olduğumu teyit ettirmiş oldum.

Ultrasonla görüntüleme esnasında doktorumla meme kanserinin neden olduğu ile ilgili konuşurken bana harika bir farkındalık yarattı. Muayene ve görüntüleme esnasında aşırı verici olma sınırına yaklaşırken uyarımı aldım. Evet insanlığın bir an önce dönüşmesi için size görünen ve görünmeyen alanda çok fazla çalışma yapıyorum. İnsan bedeninin bir dengesi olduğunu ve ilahi alma verme dengesine gelmem gerektiğini fark ettim.

Buradaki denge para döngüsü değil. Evrensel denge para üzerinden ilerlemiyor. Madde ve mana aleminde dengeyi korumak gerekiyor. Bazen konuyu ben anlamasam da içsel rehberliğim bir şeye cevap vermem ya da eyleme geçmeme anımda “hayır, şimdi dur” mesajını iletiyor. Eskiden bu mesajı kulak ardı ettiğim çok durum olurdu. Bugün bunun nedenini çok daha net bir şekilde anladım. İlahi denge bozulacağı zaman ruhumuz ya da içsel rehberliğimiz bize cevabı iletiyor.

Bazı insanların hayatına rehber olmak için girmişken enerji düzeyinde beni anne rolüne koyup rol karmaşasına neden olabiliyorlar. Bu alanı sık sık kontrol edip temizlesem de içsel kaynağı bulamayıp benden beslenmeye başlayan sayısı bu zamana kadar çok fazla oldu. Hepimiz kaynağın çocuğuyuz ve bizi besleyen o. 

Ruhsallık yoluna ilk girdiğimde ben de aynı yanılsamaya düşmüştüm. Sonra nasıl olduğunu hatırlamasam da kaynağın beni her koşulda beslediğini fark edip; kimseden beslenmemem gerektiğini fark etmiştim.

Şimdi hep birlikte arınalım mı?

Arınma

Sevgili Gaia bu arınmada lütfen bana rehber ol.

Dişil olarak ilahi alma verme dengesinden sapmış her alanımı sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde şifalandırman için sana teslim ediyorum.

Bu yaşam ve geçmiş yaşamlarımda sana ve dişil olarak bedenlenmiş ruhlara yaptığım tüm saygısızlık için onlardan özür diliyorum. Lütfen özrümü kabul et. Tüm ruhlara da bu özrümü ilet.

Kendi yaşamımda dişil olarak güvenli, huzurlu, sağlıklı, enerjik ve konforlu bir şekilde yaşam sürmemi engelleyen bana ait ya da başkalarına ait olumsuz inançları sana teslim ediyorum. Yerine ruhsal planımla ve özgür irade seçimlerimle uyumlu olan olumlu inançları bana tanımla lütfen.

İnsanlardan ya da ruhsal varlıklardan beslenmek yerine artık ilahi kaynaktan beslenmeyi seçiyorum.

Şu andan itibaren dünya planında var olduğum tüm yaşamlarda kendim için ve yaşamımda olan insanlar için ilahi alma verme dengesinde olmayı seçiyorum.

Eğer genetik olarak kanser ya da başka hastalıklar için riskiniz varsa bunu 21 gün boyunca her gün kendi sesinizden duyun. İsterseniz her gün okuyabilir ya da ses kaydı yapıp, 21 gün o kaydı dinleyebilirsiniz.

Genetik bir riskiniz yoksa da içsel ferahlama ve rahatlama hissedene kadar yukarıdaki gibi sizde tekrarlayabilirsiniz.

12.06.2019

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: