İçeriğe geç

Rüzgâr Etkileşimine Koşulsuz Sevgi Şifası

 • 11 ay önce
 • 5Dakika
 • 1273Kelime
 • 117Görüntülenme

Rüzgâr Etkileşimine Koşulsuz Sevgi Şifası

Bir akşamüstü yürüyüş yaparken yürüyüş yaptığım yerin rüzgârlı olması sonucu başım ağrımaya başlamıştı. Rüzgârlı havalarda bunu sık sık yaşarım. Bunun için de rüzgârla ilişkime kundalini reiki enerjisi ile karmik bağ şifası çalıştım. Daha sonra eve geldikten sonra Türkiye’de esen rüzgârları araştırdım. Bulduğum bilgiler doğrultusunda zihinsel düzeyde başka çalışmalar da yaptım. Dün de bu rüzgârları yazdığım kâğıdı bulunca çalışma yazmayı hatırladım. Bu arınmayı yazan ben olsam da aslında zihinsel olarak bunu neden yazmam gerektiğini bilmiyorum.

İnsan olarak aşağıdaki eylemler rüzgâr alanına olumsuz etkilerimiz. Bunları yapıyorsanız çalışmayı belirli aralıklara tekrarlarsanız iyi olur.

 • Sigara gibi yanarken duman açığa çıkaran ürünleri kullanmak.
 • Deodorant ve gazlı saç spreyi kullanmak.
 • Tütsü kullanmak.
 • Petrol türevi ürünlerle çalışan taşıtları kullanmak.
 • Isınma esnasında duman açığa çıkan ürünleri kullanmak.
 • Mangal ya da ateş yakmak.
 • Havada askıda parça bırakan ürünleri kullanmak.
 • Zararlı böcekleri kontrol altına almak için gaz ürünler kullanmak.
 • Hızlı araç kullanımı vesilesiyle toprak ve asfalt yoldan daha fazla partikülün havaya karışmasına sebep olmak.
 • Aşırı toz parçacığını ortaya çıkaran imalatlarda çevre yatırımlarını yapmamak.
 • Açık havada yüksek sesli müzik dinleyerek, bağırarak ya da yüksek titreşim yayan araçlar kullanarak gürültü kirliliğine sebep olmak.

Arınmayı ben Türkiye’de esen genel rüzgârlar üzerinden yazacağım. Türkiye’de oturduğunuz bölgede yerel bir rüzgâr adı varsa o rüzgâr ile de çalışma yapın. Türkiye’de yaşamıyorsanız, yaşadığınız ülkedeki rüzgârlar için yapmanız daha şifalı olur.

Yönler ve Rüzgârlar

Doğu: Gündoğusu
Güney Doğu: Keşişleme
Güney: Kıble
Güney Batı: Lodos
Batı: Günbatısı
Kuzey Batı: Karayel
Kuzey: Yıldız
Kuzey Doğu: Poyraz

Rüzgâr sıralamasını doğu yönünden başlayıp saat yönünde sıraladım.

Arınma Çalışması

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında doğu yönünden esen gündoğusu rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için gündoğusu rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında güney doğu yönünden esen keşişleme rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için keşişleme rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında güney yönünden esen kıble rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için kıble rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında güney batı yönünden esen lodos rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için lodos rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında batı yönünden esen günbatısı rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için günbatısı rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında kuzey batı yönünden karayel gündoğusu rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için karayel rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında kuzey yönünden esen yıldız rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için yıldız rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında kuzey doğu yönünden esen poyraz rüzgârının dünyanın ekosistemine uygun ve dengeli esmesi gereken zamanlarda esmesi iklim krizi sebebiyle değiştiyse, ilahi yasalara göre sorumlu olduğum alana herhangi bir doğal afeti tetiklemeden Yaratıcı’nın ilahi yaratılış dengesine uygun şifalanabilmesi için poyraz rüzgârının bilincine ve alanına koşulsuz sevgi şifa enerjisini ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Bu şifa çalışması sonrası dilerseniz linkteki meditasyonu da yapabilirsiniz.

Alana dair daha derin çalışma yapmanız gerektiğini kalbiniz size hatırlatıyorsa, Başmelek İsrafil rehberliğinde izinli olduğunuz şifayı Dünya’nın frekansına uygun olarak yazabilirsiniz.

20.07.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_