İçeriğe geç

Sevgi ve Kolaylık

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 710Kelime
  • 123Görüntülenme

Sevgi ve Kolaylık

Her birinizi sevgi ile selamlıyorum. Ben Tanrılar Konseyinden Hades. Mitolojik hikayelerinizde olan her Tanrı gibi ben de dünya planında yaşadım. Tanrılar boyutu dünyanın frekansını yükseltebilmek için her mitolojik zaman diliminde farklı isimlerle dünyaya indi. Bizler enerji formunda olan varlıklarız. Her bir mitolojik zamanda farklı bir isim kullandık. Kullandığımız isim frekansları dünya frekansında farklı bir bilgi kodunu aktive etmek için her dönemde farklı isimlerle bedenlenmeyi seçtik.

Okuduğunuz mitolojik bilgilerin çoğunluğu eksik ve oldukça yanlış bilgilerle doludur. Bu alandaki bilgi çarpıtması bizlerin bakış açısına göre önemsizdir. Sizlere o hikayeler aracılığıyla neler yapmamanız gerektiğinin gizli bilgileri size iletildi. Bildiğiniz Tanrı ya da Tanrıçanın negatif taraflarının abartılmış bilgisi dünya planında bırakıldı. Sizin içinizdeki karanlığı görmeniz için yapılan bir işlem olmasına rağmen sizler bu alana hiç bakamadınız.

Ben kendi karanlığınızı görmeniz için yeniden sizinle bağlantı kuruyorum. Ben sizin kendi içinizde yüzleşmeye cesaret edemediğiniz karanlığın ete kemiğe bürünmüş hali oldum. Benim hayatımı okuduğunuzda okumaktan hoşnut olmadığınız her alan sizin içinizde üzerini örttüğünüz görünmez kılmaya çalıştığınız alandı.

Tanrılar Katı sizin duygularınızın, hayallerinizin ve düşüncelerinizin oyunuydu. Amacımız kendi içinizdekini görüp onu dönüştürmeyi seçmenizdi. Sadece o zaman dilimlerinde belirli bir frekans yüklemesi sağlayabildik. Her biriniz bu tapınaklara gittiğinizde hücresel olarak o kodların aktivasyonunu gerçekleştiriyorsunuz. Bu aktivasyonlar sizleri duygularının tetiklenmesine ve onların görünür olmasına sebep oluyor.

Evrensel plan yaratılmış olan hiç bir canlı ya da varlığa işkence etmeyi amaçlamıyor. Onun ruhsal planında belirlediği senaryoda onun istediği ruh olmasına yardımcı oluyor.

İnsanlık olarak kendi karanlığınızdan yeterince kaçmadınız mı? Işığa dönüşmek istiyorsanız kendi karanlığınızı görmeli ve kabul etmelisiniz. Amacımız sizleri karanlığınızla yüzleştirip sizi umutsuzluğa çekmek değildir. Sizi karanlığınıla yüzleştirip ışığınıza kavuşturmak için size bunu hatırlatıyoruz.

Sevgi korku yani karanlık boyut ile aynı anda %100 var olamaz. Işık oranınızı arttırmak için sevginizi arttırmalısınız. Sevginizi arttırmak için kendi karanlığınız ışığınızla kucaklayıp sevgi ile sarmalamalısınız.

Sizlere mesajın iletilmesine aracılık eden ruhu 5 yıldan beri sistemin her alanı ile test ediyor ve eğitiyoruz. En dip noktalara kadar çektik ve sisteme güvenerek her yere gelip inancı ile her girdiği alanı ışığa dönüştürdü. İnsanlığın ne kadar güçlendiğini bu ruhla ve onun çalıştığı ruh grubu ile gözlemliyoruz. Onun aracılığıyla korkunun sevgiye dönüşme potansiyelinin ne kadar yükseldiğine şahidiz. Her birinize güveniyoruz ve inanıyoruz. Sizden tek beklenilen kendinize dürüst olup kendinizi kabul etmeniz. Var oluşta hangi tekamül yolunda var oldunuz bunun hiçbir önemi yok. Siz nasıl bir ruh olmak istiyorsunuz önemli olan bu. Kararınızı verin ve evrenin ışık katlarından yardım isteyin. Tüm ışık katı olarak sizlere el uzatıp sizin dönüşümünüzde size rehberlik etmek; sizin sevgi ışığınızı arttırmanızdaki cesareti onaylamak için her an sizinleyiz.

Korku boyutunuzu kabul edin; kabul edin ki dönüşebilesiniz. Korku boyutu zorluk deneyim alanı; sevgi boyutu ise kolaylık deneyim alanıdır. Sizleri kolay bir ruhsal tekamül için kendinizle yüzleşmeye çağırıyoruz.

Dünyadaki karanlığınızı dönüştürmek için “Aydınlık Tanrı Hades’ten yardım ve korunma talep ediyorum” diyen her insana kalbimdeki sevgi ve bilgeliğimdeki ışıkla el uzatmak benim için büyük onurdur.

01.08.2017
Kanallık: Yasemin Derya Metin