İçeriğe geç

İyi ki Kadınım

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 406Kelime
  • 207Görüntülenme

İyi ki Kadınım

Hem cinslerime seslenmek için yazıyorum bu yazıyı. Ruh kendisi için en geliştiren yaşamı ve bedeni daha doğmadan önce belirliyor. Kadın olarak bu dünyada isek biz şu an için ruha hizmet eden en doğru bedendeyiz.

Farkında olmadan bilinçaltınıza kadının aciz olduğu kaydı yapılmış ise sizlerde kadın olmaktan mutlu olmayacaksınız. Bilinçaltında oluşmuş olan bu olumsuz kalıplar neticesinde kendinizi köleleştirebilirsiniz. Güçlü olmak adına eril gücünüzü ortaya çıkarırsınız bu da kalbinizi kapatmanıza neden olur. Sevgiyi paylaşamazsınız. Sevgiyi ifade edemezsiniz bu da yaşamın ilerleyen zamanlarında kalp rahatsızlıklarını hayatınıza davet edebilir.

Hormonlarınızın değişkenliğini kabul edemezseniz bu da bizim doğal döngümüz olan regl zamanlarında zorluklar yaşamanıza neden olur. Regli yaşamınıza yük olarak görürseniz erken menopoza girebilirsiniz.

Dişiliğini baskılayan ve içsel olarak kendini kadın olarak kabul edemeyen kadınlarda ilerleyen zamanda göğüs ve rahim kanseri ortaya çıkabilir.

Kadın yin’dir yani pasiftir. Eylemde olması gereken erkektir. Kadın sevgisiyle besler ve büyütür. Sevgiyi paylaşmak gerekir. Sözle, göstererek, eylemlerle, dokunarak sevgisini kendisiyle ve herkesle paylaşması gerekir. Önce kendini sevmeli sonra bu sevgiyi başkaları ile paylaşmalı. Sevgi çift taraflı olması gereken bir eylemdir. Kendimize hem sevme hem de sevilme iznini vermeliyiz. Karşımızdaki insan da sevilme iznini vermezse bizim sevgimiz karşı tarafa hizmet etmez.

İlişki içinde partneriniz maddi ya da manevi olarak yapması gerekenleri yapmıyorsa bu sizin eril enerjiniz yükseldiği için olur. İlişkide bir kadın bir de erkek enerjinin olması gerekir. Kadın olarak sizin eril enerjiniz yüksekse ya da yükselmişse bu defa partneriniz bu dengeyi sağlamak adına farkında olmadan dişil enerjisini ortaya çıkaracaktır.