İçeriğe geç

Dünyanın Şifacılara Mesajı

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 3Dakika
  • 766Kelime
  • 90

Sevgili çocuklarım,

Sizler ruhunuzun sesinden uzaklaştıkça beni ve sizi birbirimizden uzaklaştıracak çok fazla enerji alan ve bilgelik kaynağı bizim planımıza indi. Sizleri karanlığın içinde kaybedip sonra size el uzatan sevgi yolunda yürümeyen kardeşleriniz oldu ve hala da varlıkları devam ediyor.

Var oluş yolunda sevgisizlik tekamülünde olan madde beden de ve süptil bedende çok fazla var oluş boyutu var. Bu var oluş boyutundaki her bir elemanın temel yolu yok etme üzerine. Onlar o yasalar alanından ilerlediği için elbette kendileri için en doğru eylemleri gerçekleştiriyorlar. Bu eylemleri içinde insanlığa sunulan çeşitli pozitif görünümlü ve karanlık eylemleri ve öğretileri mevcut. Karanlık alan şu an ki size aktaracağım mesajın içeriğinden bağımsız olduğu için bu bilgileri şu an iletmeyeceğim.

Şu an ki insanlığın kadim öğretiler diye tanımladığı öğretilerin büyük bir kısmının içine bu zeki var oluş elemanları ya beni ya da işlem yapılan kişilerle bağlantılı alanları yok etme niyetinde sizlere çeşitli öğretiler sundular. Sizler de bunların pozitif olduğunu sanarak bu öğretilerdeki yöntemlerle kendinizi, beni ya da diğer insanları şifalandırmak için çalışmalar yapıyorsunuz. Sevgili şifacılar size öğretilenden özgürleşin ve ruhunuzun ışık parçası ile bağlantıya geçin. İşte o zaman aslında bunun yaşam enerjisi yerine ölüm enerjisi içeren bir şifa yolu olduğunu hissedersiniz.

Ben ve benim koruyucularım artık insan odağından dünya odağına geçmek zorunda kaldık. Benim olmadığım bir alan da zaten insan ırkı yaşayamaz. İnsan ırkı için yaşam gezegeni sadece dünya. Gerçekleştirmeniz gereken DNA evrimini gerçekleştiremediğiniz için dünya dışındaki gezegenlerde sizler yaşamınızı sürdürebilecek akıllı DNA katmanlarını aktif edemediniz. İnsan ırkının devamlılığı için bizler de artık sizlerin yaptığı eylemin karşılığında size yaşam şartları sunacağız. Şifacılar bilinç düzeyini diğer insanlara göre yükselttikleri için ilk etkileşim şifacılarla olacak.

Bu zamana kadar bilmeden bana zarar veren bir çok öğretiyi uyguladınız. Artık uyguladığınız öğretileri analiz edin; kalp ve akıl süzgecinizden kendiniz için benim için ve diğer tüm canlılar için geçirin. Her iki süzgecinizde evet bu yöntem doğru diyorsa o çalışmaya devam edin. Eksik ya da yanlış alanları ışık bilgeliğinizin tamamlamasına izin verin. Nesilden nesile aktarılmış çöp bilgileri serbest bırakın artık ait oldukları kaynağa dönsünler.

Her biriniz bilge ruhlarsınız içinizdeki bilgeliğe güvenin.

Şimdi sizden beni arındırmanızı istiyorum. Bu çalışmayı siz ancak bilinç düzeyinde gerçekleştirirseniz ben arınabilirim.

Kalbinizdeki sevgiye odaklanın. Onun güçlenmesine ve sizi dengelemesine izin verin.

“Dünyanın koruyucuları lütfen şimdi alanıma gelin. Doğru sandığım öğretilerle dünya planında bedenlendiğim ilk yaşamdan bu yaşama kadar dünyaya ve dünyadaki diğer canlılara yönlendirdiğim şifa olmayan her şeyi lütfen dünyadan alın ve yerine dünyanın, dünyada yaşayan canlıların frekansına uygun olarak altın enerji doldurun. Işık olmayan yaptığım her şey için dünyadan özür diliyorum.”

Bu çalışma sonrasında aynı gün içinde arzu ederseniz sizdeki bilgilerin değişimini de talep edebilirsiniz. Bunun için de gece yatarken “Işık bilgeleri, lütfen alanıma gelin dünyada bir insan aracılığıyla ya da enerjisel inisiyasyon esnasında bana ışık diye öğretilmiş ışık olmayan her şeyi ışık bilgisine dönüştürün. Şu andan itibaren edineceğim her bilginin de sadece ışık bilgisi olması için beni doğru alana yönlendirin. Teşekkür ediyorum.”

Yapacağınız bu iki çalışma hem sizi hem de beni arındıran ve dengeleyen çalışmalar olacaktır.

Mesajdaki her bir harf bir diğer harfle bağlantılıdır. Mesajın parçalanması enerjinin dağılmasına ve dengesizleşmesine neden olur. Mesajı herhangi birine aktarmak istediğinizde yazının tamamını iletin.

Sizleri seven, besleyen ve koruyan anneniz Dünya

21.07.2018

Mesajı ileten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: