İçeriğe geç

Doğal, Mekanik ve Dijital Seslerin Negatif Titreşimleri İçin Korunma

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 555Kelime
  • 196Görüntülenme

Doğal, Mekanik ve Dijital Seslerin Negatif Titreşimleri İçin Korunma

Doğal Ses: Doğada yaşayan canlılar, doğal koşullar aracılığıyla kulağın duyabildiği herz.

İnsan sesi dışında başka bir seste negatif titreşim bulunmuyor 🙃

İnsanın konuşma, enstrümansız söylediği müzik, bağırma ya da çığlığı aracılığıyla auramızda parçalanmalar olabiliyor. Bu parçalanmaya maruz kalırsak da enerji alanımıza sevgi olmayan bir çok şey dahil olabiliyor.

Böyle bir şekilde insan bedeninden çıkan bir sese maruz kalırsanız “Başmelek Suriel lütfen şu an benimle ol, alanıma insan bedeni aracılığıyla dahil olan negatif titreşimi arındır. Bunu deneyimleme nedenim neyse bana ait tüm sorumluluğu alıyorum. Benim sorumluluğum dışındaki insanlık planına ait ilahi olarak arınması gereken her şeyi de ilahi yasalara göre lütfen arındır. Şu andan itibaren benim bedenim aracılığıyla sadece pozitif ses frekansı dünya planına dahil olsun. Bana ait negatif titreşim alanını algılamama ve onu arındırmama lütfen yardım et.” niyetini yaparak çalışma yapabilirsiniz.

Mekanik ve Dijital Ses: Herhangi bir müzik aleti, makine ya da aracın direkt sesi ya da bilgisayarda işlenmiş kulağın duyduğu hertz.

Bu alandan çoklu bir etkileşim var. Direkt sese maruz kalma esnasında; müzik aleti, cihaz ya da aracı ilk bulan icat edenin buluş esnasındaki kendi titreşimi ya da frekansı, buluşa ya da araştırmaya ilk başladığı andaki niyetinin enerjisi, üretim ve satışına aracılık eden insanların titreşimi ya da enerjisi, bizim maruz kaldığımız sesi kullananın kendi titreşimi ya da enerjisi.

Dijital bir platform aracılığıyla sese maruz kalma; yukarıdakilerin hepsine ilave olarak bize ulaşıncaya kadar kullanılan her bilgisayarın, yazılımın, İnternet alt yapısının, dinlediğimiz platformun, kendi kullandığımız bilgisayar, telefon ve ses sisteminin titreşimi de dahil olmuş oluyor 🙃

Böyle bir maruziyete de şu niyeti yapabilirsiniz; “Başmelek Sandalfon lütfen şu an benim alanımda ol. Mekanik ya da dijital olarak maruz kaldığım negatif titreşimi alanımdan arındır. Ben bu konu ile ilgili kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Benim dışımda insanlık planında olan ve beni negatif yönde etkileyen her şey için de ilahi yardım talep ediyorum. Şu andan itibaren benim dünyaya benim vesile olduğum her mekanik ve dijital ses frekansının pozitif olması için bana ilahi olarak hak ettiğim yardımı yap lütfen. Güzel dünyamızın frekansına pozitif yönde katkı sağlamak için bırakmam gereken alışkanlıkları da benim anlayacağım şekilde lütfen bana fark ettir lütfen.”

16.05.2021