İçeriğe geç

Sarkaç (Pandül) Kullanımı

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 667Kelime
  • 435Görüntülenme

Sarkaç Pandül

İnternette araştırma yapıldığında bu konu ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ben kendi kullandığım yöntemi ve uyumlamayı sizlerle paylaşıyorum. Araştırmaya başlamadan ya da herhangi bir şeyi okumadan önce dilerseniz şöyle bir niyet yapabilirsiniz “pozitif ve aydınlık olan ilahi gerçek bilgiyi bana ulaştıran kaynakla yolumun kesişmesine ve oradaki sadece pozitif ve aydınlık olan bilginin, enerjinin bana ulaşmasına izin veriyorum.”Zihin çok yoğunsa, bulunduğunuz ortamın enerjisi kaotikse veya o ortamda manipülasyon yapan herhangi biri ya da enerjisel form varsa içsel ilahi rehberliği doğru alamayabiliyoruz. Doğru bilgiyi almak için kullanabileceğiniz araçlardan biri sarkaç. Ben sadece “evet” “hayır” cevabı için kullanıyorum.

Sarkaç Olarak Neleri Kullanabilirsiniz?

• Sürekli taktığınız bir kolyeyi
• Doğal taşlardan yapılmış kolyeleri
• Doğal taş satışı yapılan yerlerde sarkaç/pandül olarak satılanları

Benim sarkaç ile ilgili şekli ve hangi taş olması ile ilgili sorduğum sorulara aldığım rehber cevapları da sizlere ileteyim. Sizin kalbiniz yine de neyi sarkaç olarak kullanmaya sizi yönlendiriyorsa o sizin için uygundur.
Çeşidi: Kristal kuvars, pembe kuvars, aventurin, gül kuvars (pembe kuvarstan farklı), yeşil ametist (prasiolite)
Şekli: Çekül ya da Metatron’un küpü şeklinde olması daha uygun

Arındırma

Aktif kullandığınız elinize alıp elinizi omuz hizasında yana doğru yere doğru paralel tutarak elinizin içine sarkaç olarak kullanacağınız materyali koyun, gözlerinizi kapatıp “kendimi ilahi kaynak enerjiye açıyorum. İlahi kaynak enerjinin beni ve sarkacımı her türlü düşük titreşimli enerjiden arındırmasına izin veriyorum” niyetini yapın. Gözleriniz kapalı olarak enerji akışını takip edin. Eğer enerji akışını hissediyorsanız akış bitene kadar hissedemiyorsanız da gözleriniz kapalı 7 kere derin nefes alıp vererek enerjinin akışını gerçekleştirmiş olursunuz. Bu arınma işlemini tüm doğal taş ya da arındırmak istediğiniz tüm nesneler için kullanabilirsiniz.

Programlama

Arınma sonrasında sarkacı iki elinizin arasında kalp çakranıza getirip “bana bilgiye aracılık etmek için geldiğin için teşekkür ediyorum. Seni ilahi bilgi kaynağına bağlıyorum. İlahi bilgi kaynağının her zaman her koşulda seni korumaya almasını seçiyorum. İznim olan ilahi gerçeği bilmemde Yaratıcı’nın izni ile aracılık etmeni seçiyorum. Sorduğum sorunun ilahi gerçek cevabı “evet”se (kendi evet yönünüzü belirleyebilirsiniz sağdan sola dönmesi, öne arkaya gitmesi gibi) yönünde dön lütfen, sorduğum sorunun ilahi gerçek cevabı “hayır”sa (tespit ettiğiniz evetten farklı bir yön) yönünde dön lütfen. Seni seviyorum” dedikten sonra gözlerinizi kapatın ve sarkacı kalp çakranızda tutup aranızda bağ oluşması için bir sür bekleyin.

Kullanımı

Gerçekten gerekli durumlarda kullanın. Kendi seçim yapmanız gereken durumlarda kendi seçimlerinizi kendiniz yapın. Çok basit soruları sormayın. Başka insanların hayatlarından bilgi öğrenmek için kullanmayın. Karmik bir alana girip kendinize yeni karma yaratabilirsiniz. Kesin cevaplar alacağınız sorular sorun. Ucu açık sorular yanıltıcı olabilir. Küçük bir çocuğa soracağınız basitlikte olsun sorular. Karışık olan soruları adım adım basit cümlelerle sorun. Ben şu şekilde kullanıyorum. Soruyu sorarken gözlerimi kapatıyorum ve “…. sorusunun ilahi gerçek cevabı nedir?” diye sorup biraz bekleyip gözlerimi açıyorum. Gözlerimi kapatma sebebim zihnimle herhangi bir şekilde etkilememek için.

Bu bilgi pozitif ve aydınlık insanlar ve ilahi olarak izinli olunan cevaplara aracılık etsin. Sevgilerimle

23.12.2017

Spiritüel Reehber Yasemin Derya Metin