İçeriğe geç

Kaos Boyutunu Dengelemek

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 395Kelime
  • 132Görüntülenme
@Santral İstanbul

Kaos Boyutunu Dengelemek

Zaman zaman sizlere aktardığım yeni bilgilerin anlamlandırılmasında karmaşa ortaya çıkabiliyor. Düzenin ortaya çıkması eski doğru bildiklerimizin yenileri ile değişim sürecinde bu karmaşa ortaya çıkıyor.

Dünya gezegeninde düalite, ikilik, var – yok deneyimi ile ruhsal gerçekliğimizi ortaya çıkarıyoruz. Bu tanımlardan hangisi size daha sıcak geliyorsa o kelimeyi kullanın. 

Tüm insanlık kutupluluk deneyimini tamamlayıncaya kadar kaos ve AŞK yaşam döngümüzün bir parçası olacak. Bu döngüde kendi içimizdeki kaosu ne kadar hızlı dengeye getirebilirsek, hem kendimize hem de insanlığa hizmet etmiş oluruz.

Önce kaos kelimesini arındıralım. “Bende tanımlı olan kaos kelimesinde var olan ilahi gerçek olmayan tüm enerjileri ve tanımları alanımdan kaynağa gönderiyorum. Işık Bilgelerinin ilahi gerçeklikteki kaos bilgisini dünya planında dengede yaşamam adına bana bilmem gerekenleri tanımlamasına izin veriyorum” bu niyeti yapıp gözlerinizi kapatın üç derin nefes alıp verin. Bu nefese odaklandığınız an değişimin başlama anı olacak.

Daha sonra, şu andan anne karnında ilk var olduğunuz ana kadar yaşamış olduğunuz her şeyin ışıkla yıkanmasına izin verin. Işığın geçmişinize akışı ile hücrelerinizin şifalanmasına ve hafiflemeye izin verin.

Şu an sizi mutsuz eden her şeyin ilahi dengeye gelmesi için gözlerinizi kapatıp kendinizi tamamen rahatlamış hissedene kadar sesli ya da sessiz “dengedeyim” kelimesini sürekli olarak tekrarlayın. Her tekrar zihninizi sakinleştirecek ve kalbinize huzuru getirecektir.

Ruh, zihin, beden, ego ve kalbinize bu denge frekansını yükledikten sonra; yaşamınızda kaos içinde olduğunuz her an sadece içinizden “dengedeyim” kelimesini tekrarladıkça alanınıza huzur enerjisi daha çok dolacaktır. Yaşam koşullarınız ne olursa olsun siz de dengeyi daha hızlı bir şekilde yaşamınıza getireceksiniz. 

31.01.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: