İçeriğe geç

Besinler ve Enerjiler

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1074Kelime
  • 434Görüntülenme

Besinler ve Enerjiler

Yedi ya da sekiz yıl öncesine kadar insanların tükettiği besin maddelerini her insanın yemesi gerektiğine dair bir inancım vardı. Bu nedenle de bedenim tepki verse de bana sunulan her şeyi yemek için kendimi zorluyordum. O zamanlar farkında olmasam da geçmişte yaşadığım gıda zehirlenmelerinin hepsinde kendimi zorladığım için olduğunu fark ettim.

Hangi besinlerin bedenime uygun hangisinin uygun olmadığını fark ettikten sonra; hem yemeği pişiren insana saygısızlık etmemek hem de Yaratıcı’ya nankörlük etmemek için çok çalışma yapıyorum. Ne yazık ki henüz her bir alanı kendi içimde dönüştürmüş değilim. Her ne kadar yemek yemeden önce enerjisini temizlesem de bazı enerjilerin temizlenemediğini fark ettim. Yetiştiricinin, üreticinin, satıcının ve yemeği pişirenin enerjisinde sevgi frekansının altında enerjiler varsa ve bu enerjiler o besin maddesine geçtiyse enerjiler temizlenebiliyor. Ancak on binlerce yıl öncesinden hayvana ya da bitkiye yapılmış müdahaleler varsa bunlar temizlenemiyor.

Yediğimde beni rahatsız eden ya da pişerken kokusundan dolayı beni rahatsız eden bitkisel ya da hayvansal gıdaların rahatsız etmesi o bitki ya da o hayvana yapılmış müdahalelerden kaynaklanıyormuş. Benim bedenim Yaratıcı’nın yaratmış olduğu haline değil insanlar aracılığıyla yapılmış müdahaleli gıda maddelerine tepki gösteriyormuş.

Bu belirttiğim müdahalelerin sanayi devrimiyle alakası yok. Daha makineleşmeye geçmeden çok önce olan müdahalelerden bahsediyorum. Buğdaydaki benim fark ettiğim ilk etki Kabil ve Habil’den başlıyor. Bunu açıklama nedenim endüstriyel gıdalara insanın tepki gösterip organik ürünleri yüceltilmesi yanılsamasının fark edilmesi için. Atalık denilen tohumlarda da bu programlar var.

Her insanın yaratılışının kendine özgü bir hikmeti var. Bu çalışmamızda da herkesin sahip olduğu hikmet doğrultusunda Yaratıcı’nın izin verdiği bitkilerden ve hayvanlardan sevgi frekansının altında olan programların arınması için çalışma yapacağız. Bu çalışmaları saf niyetle ne kadar çok insan yaparsa genetiği değiştirilmiş organizmalarda yapılacak işlemler o canlının ilk yaratılış haline dönmesine aracılık edebilir. Bitki yetiştiriciliğinde kullanılan pestisitler enerjisel olarak değişip; toprağa, bitkiye ve havaya faydalı bir hale dönüşebilir. Bitki ya da hayvan yetiştirmede kullanılan hormonlar da bitki, hayvan ve insanlık olarak bizim için daha sağlıklı bir hale dönüşebilir.  Şu an dünyada beslenme konusuna aşırı tepki olduğundan henüz bu yazdığım potansiyeller insanlık için çok uzak bir potansiyelde. 

Yazıyı döken her ne kadar ben olsam da bu alanın açığa çıkması için canlı cansız bir çok form bu alanda hizmet etti. Aldığım mesajları tamamlayan ya da alan açan, şifa yönlendiren bir çok arkadaşım oldu. Bu süreçte en çok eziyetimi de annem çekti. Olan her şey umarım tüm yaratılmışlar için şifaya dönüşür.

Beslenme döngüsü içinde olan dönüşmesi gereken alanlar yapılacak şifa için kalbinizde bir heyecan oluştu ise aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Arınma Çalışması

“Sebebi ne olursa olsun şu an dünyada var olan bitkilerin ve hayvanların alanında bulunan o yaşam formların sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşam sürmesini engelleyen her şeyin arınması için Yaratıcı’dan izin ve yardım talep ediyorum. Yaratıcı’nın izin verdiği an da şu an dünyada var olan bilimsel, ilmi, ticari ve enerjisel alanda kullanılan her alanın bilgisinin dünya frekansı ile uyumlanması için Yaratıcı’nın uygun gördüğü Aydınlık Ruhsal Varlıkları dünyadaki izinli olduğum tüm bitkilerin ve hayvanların alanına davet ediyorum. Bu bitkilerin ve hayvanların öz varoluş programından sapmış her şeyin ilahi yasalara göre arınması için Aydınlık Ruhsal Varlıklara özümde var olan saf sevgimi gönderiyorum. 

Bu zamana kadar besin zincirine yönlendirdiğim sevgi olmayan bana ait her şeyin yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum. Dönüşmeyecek olan her şeyi Yaratıcı’nın izni ile varoluşa bir daha dönmemek üzere kaynağa gönderiyorum. Kendimi ilahi saf AŞK Şifasına açıyorum. Besin zincirine dahil olmuş benden çıkan sevgi frekansının altındaki dönüşmesi gereken her şeyin sevgiye dönüşmesi için alanımda olan AŞK şifasını yönlendiriyorum.

Bir insan olarak özgür irademle talep etme hakkım varsa; şu andan itibaren bitkiler ve hayvanlar için yapılacak tüm her şeyin AŞKa tekamülüne hizmet edecek şekilde her bir yaşam formuna saygı ile yapılmasını talep ediyorum. Bitkilerin ve hayvanların sözcüsü olarak bu talebimi tüm varoluşa iletiyorum. 

Tüm yaşam formları ile ortak kullandığımız hava, su, toprak alanında bulunan bizi ve Dünyamızı sağlıksız hale getiren her türlü kirleticinin Aydınlık Ruhsal Varlıklar tarafından alınıp, ilahi işlemin yapılmasını talep ediyorum. Dünyayı fiziksel ya da enerjisel olarak artık kirletmemek için Yaratıcı’dan idrak talep ediyorum.

Benim yaratılış özüm nedeniyle bana özgü şifa alanını ilahi izinli olduğum tüm bitkilere ve hayvanlara açıyorum.

İlahi olarak Yaratıcı’dan kendim, hak eden tüm insanlar, hayvanlar ve bitkiler için ilahi korunma talep ediyorum.”

Besinler ve beslenme ile ilgili duyduğunuz ya da okuduğunuz kalbinizi sıkıştıran her ne olursa olsun, bu yazıyı okuyarak o enerjiyi temizleyebilirsiniz.

17.02.2022

Etiketler: