• 3 ay önce
  • 4Dakika
  • 1061Kelime
  • 337

Başmeleklerle Sınav Çalışması

15 Eylül 2017 tarihinde Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümüne kaydoldum. Dersleri dinlemek eğlenceliyken sınavlara hazırlanmak hiç eğlenceli değildi. Eğlenceli kalıcı öğrenme için beş yıl boyunca çok fazla çalışma yaptım. Sonunda 23 Mayıs 2022 tarihinde mezun oldum. Dersler ne kadar kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirdi emin değilim. Okul şu an bittiği için yaşı kaç olursa olsun sınavda çalışmasına rağmen huzurlu ve rahat bir şekilde sınavı deneyimleyemeyenler ya da istedikleri başarıya ulaşamayanlar için bu zamana kadar yaptığım çalışmaları herkesin yapabilmesi için Başmelekler rehberliğinde yazacağım. Çalışmayı Başmeleklerle yazma nedenim her bir konunun çok fazla başka insanla ya da kişi ile bağlantısı var. Bu bağlantılardan dolayı çalışma zamanını kısaltmak ve etkileşim alanındaki herkes için ilahi yasalara göre olabilmesi.

Baştan şu hatırlatmaları yapayım;

  • Ben derse çalışmayayım, bu çalışmaları yapıp geçeyim gibi bir düşünceniz varsa bu çalışma işe yaramaz. 
  • Öğrenci yapmak istemiyordur, öğrenci yerine ebeveyni yaparsa işe yaramaz.
  • Kıskançlık, haset, intikam, hırs gibi negatif programlarla başkasının başarısız olmasına düşünerek yapılırsa işe yaramaz.
  • Alkol ve uyuşturucu madde kullanıldığında işe yaramaz.

Arınma

Sınav öncesi günlük ne kadar çok bu çalışmayı okursanız, bilinçaltınızdaki şifa alanı da derinleşir. Dilerseniz buradan sonra yazılacak niyeti ses kaydı yapıp günlük olarak da dinleyebilirsiniz.

“Yaratıcı’nın izni ile sınav öncesi, sınav esnasında ve sınav sonrasında bana rehberlik edecek Başmelekleri alanıma davet ediyorum.

Başmelek İsrafil lütfen bu süreçte beden sağlığımı en sağlıklı dengede tutabilmek için bana rehberlik et.

Başmelek Uriel beni negatif motivasyonlardan özgürleştirip, erdemli insan programında olan pozitif motivasyonla ilahi hakkım olan başarıya ulaşmak için beni yönlendir.

Başmelek Cebrail bu zamana kadar çalıştığım, dinlediğim ya da izlediğim zamandaki derslerin bilgisini kolayca öğrenmemde ve hatırlamam gereken zamanda tam ve doğru olarak hatırlamamda bana rehberlik et.

Başmelek Şamuel sınav esnasında sorulan soruları çalıştığım bilgilerle tam ve doğru olarak cevaplamamda bana yardım et.

Başmelek Sonya sınav sürecinde beni hak ettiğim başarıdan uzaklaştıracak kaos programlarından beni koru.

Başmelek Metatron lütfen tüm soruları çalıştığım bilgiler rehberliğinde sınavda her bir soruya ayrılmış olan zamandan daha önce tam ve doğru cevaplayabilmem için zaman yönetiminde bana rehber ol.

Başmelek Mikail sınava hazırlanmaya başladığım andan sınavımın sonucunu öğreneceğim zamana kadar beni ilahi olarak hak ettiğim şekilde negatif enerjilerden koru.

Başmelek İsrafil sınavda hak ettiğim başarıya ulaşmam için vücut kimyamı optimum dengede tut.

Başmelek Cebrail öğrendiğim bilgiler esnasında ayna nöronlarıma dahil olmuş, yanlış bilgileri ayna nöronlarımdan arındır. Sınava hazırlanırken ya da sınav esnasında ayna nöronlarıma dahil olacak sınav sorusunun yanlış cevaplarından ayna nöronlarımı koru. 

Başmelek Cofiel beni hak ettiğim başarıdan uzaklaştıracak duygularımı ve onlarla bağlantılı hislerimi ilahi olarak dengele lütfen.

Başmelek Zekail öğrenme sürecimin her anında  öğrenmem gereken bilgileri zamanında öğrenebilmem ve sınav anlarımda soruları doğru cevaplayabilmem için odaklanma ve zihin berraklığında bana yardım et.

Başmelek Ariel sınava gireceğim okuldan, sınıftan ve sıradan benim orada bulunduğum zamanda benim başarımı engelleyecek ilahi olarak arındırman gereken her şeyi o alandan arındırıp, lütfen ilahi işlemi gerçekleştir.

Başmelek Nataniel evden çıkıp, sınav yerinden tekrar eve dönünceye kadar etkileştiğim her alandan aurama dahil olacak sevgi frekansının altındaki benim frekansımla uyumsuz her şeyden beni koru.

Başmelek Metatron sahip olduğum aydınlık potansiyelimi güçlendirecek öz değerlerimi ortaya çıkarıp, onları kişiliğimin bir parçası haline getirmem için bana rehberlik et.

Başmelek Mikail benim girdiğim sınav salonunda bulunan herkesle enerjisel bağlarımı ilahi yasalara göre özgür irade seçimlerimle ve ruhsal planımla uyumlu olarak sağlıklı bir şekilde kes ve şifalandır lütfen. Karşı taraftan şifayı ilahi olarak hak edenler varsa onlar için de aynı işlemi onların varoluşuna uygun olarak ilahi yasalara göre gerçekleştir lütfen.

Başmelek Raziel evrensel insan olabilmem için hak ettiğim başarıyı ortaya çıkarmamı engelleyen dünya planı ile uyumsuz programlardan yaşam yolculuğum boyunca lütfen beni özgür kıl.

İlahi yasalara göre sınav sürem boyunca güvenle ve huzurla hak ettiğim başarıya ulaşabilmem için isimlerini hatırlamasam da bana ilahi olarak yardım edecek tüm Başmelekleri sınav anlarında sınav salonunda bulunan herkesin frekansına uygun olarak alanıma davet ediyorum.

Benim sınava girdiğim okulda sınava giren ilahi olarak bu çalışmanın şifasını hak eden tüm insan kardeşlerime de Yaratıcı’nın uygun gördüğü bu şifa alanını ilahi yasalara göre açıyorum. Birlik bilinci ile bu şifa alanı benim, bizin, birin ve bütünün hayrına olsun.”

Hayat yolculuğunda yaşınız kaç olursa olsun, her girdiğiniz sınavda hak ettiğiniz başarı sizinle olsun.

02.06.2022

You may also like