İçeriğe geç

Güzel Gezegenimizdeki Suya Şifa

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 348Kelime
  • 174Görüntülenme

Güzel Gezegenimizdeki Suya Şifa

Haydi hep birlikte okuduğum kimya mühendisliğini suyun şifasına aracı kılalım 💦💧🌊⛲

“Şu an dünyamızda katı, sıvı ve gaz halinde bulunan temiz ve kirli her su bileşiği içinde bulunan hidrojen ve oksijen iyonlarına sevginin şifasını yönlendiriyorum.

İklim krizinin gerçekliğinden kaçınmak için insanların yeniden adlandırdığı iklim değişimi illüzyonunu hayatımda bitiriyorum.

Dünyanın herhangi bir yerinde suyun yokluğu ya da çokluğu ile yaşanan doğal afetlerdeki kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.

Bireysel olarak bu zamana kadar kendim için yaptığım tüm arınma, şifa ve dönüşüm çalışmalarının enerjisinin vücut sıvımda beden frekansıma uygun olarak aktive olmasını seçiyorum. Şu andan itibaren fiziksel olarak rezonansa girebilecek kadar etkileşimde bulunduğum ve bulunacağım suyun her formundaki hidrojen ve oksijen iyonlarına vücut sıvımda bulunan hidrojen ve oksijen iyonlarının şifasını beden sağlığım ve frekansım sağlık ve enerji dengesinde kalarak ilahi yasalara göre yönlendiriyorum.

Benden suya şifanın, sudan bana hayat ve şifanın akışına izin veriyorum.

Tükettiğim ya da kullandığım suyun kirlenmesinden sorumlu olan herkes için de ilahi adaleti talep ediyorum. Bu zamana kadar benim sorumsuzca davranışım nedeniyle zarar görmüş her bitkiye, hayvana ve insana ilahi yasalara göre izinli olduğum onun varoluş planına uygun sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Dünyadaki su döngüsünde sorumlu olduğum her su damlasına ilahi izinli olduğum sevgi şifasını yönlendiriyorum.”

08.04.2022