İçeriğe geç

Özümüz Sevgidir

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 461Kelime
  • 128Görüntülenme

Özümüz Sevgidir

Bizler sevgiyi Anadolu topraklarına akıtmak için geldik. 
Bu zamanda size yardımcı olmak için geldik.
Sevgiyi dünyada yeniden ortaya çıkarmanız için geldik.
Gönlünüzdeki ışıkları bulmanız için geldik.
Bizler kim miyiz?

Yunus, Mevlana, Hacı Bektaş olarak bilindik.

Yaratılış var oluş içinde gerçekleşmesi yüksek olan durumlar için dünya zamanı içinde uzun sürelerde geleceğin karanlık olmaması için çeşitli görevli varlıkları dünyaya gönderir. Türkiye coğrafyası ışık ve karanlığın iç içe olduğu coğrafyalardan biri. Önemli olmasının nedeni dünya üzerinde böyle bölgelerde yaşayan insan nüfusu çok olan başka yer yoktur. Birbiriyle çatışan bir toplum olmasını önlemek birlik beraberlik ruhunu bu toprağa demirlemek için sizin Mustafa Kemal Atatürk diye bildiğiniz görevli ruh bu amaçla gelmiştir. Bulunduğunuz coğrafyada doğmayı seçtiniz. Bu dengeyi düzenlemek için buradasınız. Bu bölge çok önemli olduğu için her devirde yıldız tohumu dediğiniz varlıklar burada bedenlendi. Yapılmaya çalışılanlar bu coğrafyaya yardım etmek niyetiyle yapılmış olsa da öngörülemeyen hatalar ortaya çıktı. Yıldız tohumu olduğunu hissedenlerin çoğu geçmişin eylemlerinin sonucunu düzeltmek için buraya geldi. Kendinizi cezalandırılmış hissetmektesiniz çoğunuz. Burada olmanız hizmet etme arzunuzdan ortaya çıkmıştır. Bu arzunuzun gücü dahilinde sizlere bilmediğiniz farkında olmadığınız yardımlar yapıldı. Yapılıyor da. İsyan etmek yerine görevinizin gerekliliğini yerine getirmek için şartların oluşması için yardım istemeniz size ve görevinize hizmet edecektir. 

Bu mesajı verme nedenimiz birçoğunuzu umutsuzluk içinde gördüğümüz içindir. Sizler ışığın ve karanlığın dengesini değiştirmek için bu coğrafyada var olmayı seçtiniz. Gücünüz özünüzdeki sevgidir. Biz size bu sevgiyi kullanmanızı hatırlatmak için şu an sizlerleyiz. İmkansızı başaracak güç özünüzdeki sevgidir.


Bizler yüz yıllar öncesinde sizin için Anadolu’yu hazırladık, sizler de ülkenizin Avrupa yakasını dönüştürmelisiniz. Dönüşüm için en önemli şehir İstanbul’dur. Burada olan değişim tüm ülkenize yayılacaktır. Ülkenizde cenneti ortaya çıkarmak istiyorsanız, karanlığınızı sevginizle aydınlatın.

Sevgi karanlığın dönüştürücüsüdür.

Özümüz özünüzdür.
Özümüz sevgidir.
Sevgimiz sevginizdir.


07.04.2016
 
Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin
Etiketler: