İçeriğe geç

Güzelliklerin Ortaya Çıkması

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 576Kelime
  • 183Görüntülenme

Güzelliklerin Ortaya Çıkması

Her birimizin içinde mükemmel ışık ve sevgi parçaları var. Bu parçalar bazılarında doğduğu andan itibaren görünür halde, bazılarında yaşamın bir öğretisi ile görünür olmuş, bazılarında da hala oldukça gizlenmiş halde.

Bu yazı ile kendi içindeki güzelliği ortada olan ancak onun farkında olmayanlara ve henüz ortaya çıkmamışlara bir farkındalık oluşturması için kendini görünür kılmayı seçti.

Aşağıdaki yazıyı üç kere okuyun…

Bu sesleniş benden bana,

Kendi içimde var olan ışık ve sevgiyi fark etmemi engelleyen bir çok veriye sahip olduğumu biliyorum. Her veri yaşamımda varlığı gerekli olduğu için hayatıma dahil oldu.

Her zaman olan en hayırlı olduğu için o an bu hayatımda tezahür etti.

Tüm deneyimlerime teşekkür ediyorum.

Tüm seçimlerimi onurlandırıyorum.

Işık yolunu bulmam için ışıksızlığı; sevgi yolunu bulmam için sevgisizliği deneyimlemem gereken zamanlar oldu. Işıksızlık ve sevgisizlik bana öğretmesi gereken tüm yaşam derslerini layıkıyla öğrettiler. Onlara teşekkür ediyorum ve artık onları varoluşumdan uğurluyorum.

Işık ve sevginin dış gerçekliklerini yaşamıma davet ediyorum.

Işık ve sevginin içimdeki varlığını artık görünür kılmayı seçiyorum.

Işık ve sevgiyi içimde gizlediğim alandan çıkarmayı seçiyorum.

Üç kere okuduktan sonra elinize bir kağıt ve kalem alın. Kağıdı yırtacağız ya da yakacağız onun için defter değil bağımsız bir kağıt alın. Kendinizle ilgili aklınıza gelen iyi kötü her şeyi bu kağıda yazın. Kendinizi hafiflemiş hissedinceye kadar yazın. Cümle kurmanıza gerek yok, gelen kelimeyse onu da yazın. Kendinizle ilgili her şey içinizden bırakın çıksın.

Yazma işlemi bittikten sonra kağıdı kalbinizin üzerine koyun ve kalbinizden ona sevgi aksın. Yazdığınız her şey sevgiye dönüşsün.

“Sahip olduğum özümdeki güzelliklerin hayatımda ortaya çıkması için eski enerjideki kendimle ilgili tüm tanımlamaları kaynağa gönderiyorum” niyetini yapın. Sonra kağıdı ister yakın isterseniz de yırtıp çöpe atın.

Eski tanımlar alanınızdan gittiği için artık içsel olarak kendinizi yeniden tanımaya başlayın. Sahip olduğunuz özelliklerinizin ışık ve sevgi odağında olanları kendinize daha çok hatırlatın. Işık ve sevgi odağında olmayan alanlarınız içinde o konuyu fark ettiğinizde “şu an ne olursam olayım kendimi olduğum halimle seviyorum. Biliyorum ki kendime olan sevgim beni şifalandırıp içimdeki ışık ve sevgiyi arttıracak” cümlesini tekrarlayın. Siz kendinize sevgi sundukça içsel parçalarınızda bu dönüşümü kabul edeceklerdir.

Yaşamınız sahip olduğunuz ışık ve sevgi ile dolsun…

17.04.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰