İçeriğe geç

Dünya İnsanı

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 3Dakika
  • 676Kelime
  • 99Görüntülenme

Dünya İnsanı

Yaklaşık bir buçuk yıl önce sosyal medyada paylaşılan ana sınıfından üniversiteye kadar olan tüm sınıflardaki verilen çeşitli partilerin fotoğraflarını uzunca bir süre gördükten sonra ergenlik dönemimde izlediğim Amerikan dizilerinden fotoğrafları görüyorum gibi gelmişti. O zaman şunu fark etmiştim; Amerika tüm dünyada yaşayan insanların kendi kültürlerini ortadan kaldırıp, tüm dünyaya sinema aracılığıyla kendi kültürünü empoze ediyor. Bu konuda Türkiye’de oldukça başarılı olmuş durumdalar.

Bugün arınma grubumuzda yazdığım Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili çalışmaları tamamladıktan sonra Amerika ile ilgili ikinci bir açılım oldu. Benim dengemi bozan çevresel faktörlerin hepsi de insanlığın kendi doğduğu aile ve ülkeyi beğenmeyip; Amerikan hayranı olup özentiden kaynaklıymış. Tabi bu alan da yine sinema aracılığıyla tüm dünya insanlığına empoze edilmiş.

İronik olan taraf şu ki ben de bunların hepsini Amerikan dizilerini izleyerek ortaya çıkardım. Tüm dizileri izlemeden önce şu niyeti yaparak izlemiş olmam bana bu şifa alanını açtı. “Işık Bilgeleri şu an benimle olun ve bu dizi aracılığıyla alanıma pozitif ya da aydınlık olmayan herhangi bir şeyin dahil olmasını engelleyin.” Son bir aydan beri izlediğim diziyi “ben bunu neden izliyorum ki” diye her sorduğumda “arındırmak için” cevabını alıyordum.

Çok fazla programlanıyor ve kodlanıyoruz. Lütfen her şeyin farkında olup ışık ya da sevgi odağında olarak kendinizi arındırın, saflaştırın. Ancak bunu yaptığınızda dünyaya kendi izinizi bırakırsınız bunun dışında bir yaşam sürerseniz bilmeden birilerinin izinden gidersiniz. Bu da dünyadaki varlık sebebinizi yerine getirmenizi engeller.

Manipüle edilmeden, hükmedilmeden hepimiz tüm din, millet ve ırklara saygı gösterip birlik içinde yaşamaya başladığımızda dünyada haksızlık, savaş, fakirlik olmayacak.

Doğduğumuz ülkeyi onurlandırarak dünya insanı olalım.

Dünya İnsanı Olma İçin Arınma Programı

“Dünyadaki herhangi bir ülkenin beni insan olarak baskıladığı her alandaki baskının benim alanımdan arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.” 

“Dünyadaki herhangi bir ülkenin dünyada ruhsal görevimi yerine getirmemi engelleyen alanımdan temizlenmesi gereken her şeyin ilahi yasalara göre alanıma tekrar gelmemek üzere temizlenmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.”

“Dünyadaki herhangi bir ülke menşeli herhangi bir firmadan aldığım ürün ya da hizmet aracılığıyla yaşam alanıma giriş yapmış aydınlık olmayan enerjilerin benim yaşamım sağlıklı olacak şekilde, eşyalarımda sağlam ve verimli çalışmaya devam edecek şekilde arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.”

Doğduğunuz ülkeden içsel olarak onur duyana ve kendinizi şanslı hissedene kadar bu cümleleri sık sık tekrarlayın.

16.10.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: