İçeriğe geç

Özgür İrade İle Tekamülsüz Alandan Özgürleşme

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 465Kelime
  • 525Görüntülenme

Özgür İrade İle Tekamülsüz Alandan Özgürleşme

Tekamülsüz planla olan genetik ya da enerjisel bağlarımızdan tamamen özgürleşmemiz mümkün. Bu özgürleşmenin gerçekleşebilmesi için sorumluluğumuzu alıp, farkındalıkla kendimizi saflaştırmaya odaklamamız gerekiyor.

Ruh, zihin, beden, ego/nefs, kalp alanlarımızda tekamülsüz alanlar ya da enerjiler olabilir. Hangi alanımızda nasıl bir bağlantı olursa olsun biz bundan özgürleşmeyi seçebiliriz. Bu özgürleşme süreci her birimizde farklı bir zaman gerektirecektir. Umutsuzluğa kapılmadan inançla bu yolda ilerlemeye gönüllüyseniz bu çalışmayı yapın. Tek bir niyetle her şeyin sıfırlanacağı illüzyonu varsa alanınızda bu çalışma size uygun olan bir çalışma değildir; onun için bunu yapmayın.

Yazdıklarım kalbinizde ya da zihninizde “evet, bu tam aradığım çalışma” cevabını yankılatıyorsa o zaman bundan sonraki niyeti okuyabilirsiniz. Bu cevap kalbinizde ya da zihninizde ne zaman yankılanırsa o zaman niyeti okuyun lütfen.

Yaratıcı’dan şu an ve tüm zamanlarda çok boyutlu korunma talep ediyorum.

Özgür irademle şu an insan olarak bende olan tekamülsüz alandan ve tüm bağlardan kolayca özgürleşmeyi seçiyorum.

Yaratıcı’ya inanmamayı deneyimlediğim tüm yaşamlarımı onurlandırıyorum. Alanımda farkında olduğum ya da olmadığım Yaratıcı’ya inançsız olan alanlarımın yüzde yüz dönüşmesi için Yaratıcı’dan yardım ve korunma talep ediyorum.

İnsan olarak tekamülsüzlerden özgürleşme ile ilgili tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Benim ötemdeki her şeyi de Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

Bu niyeti dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Niyeti yaptıktan sonra tekamülsüzlerin sizin yaşamınızda var ettiği görünür ve alt programlar bittikçe eski davranış ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekir. O davranışları yapmaya devam ettiğinizde tekamülsüzler sizinle yeniden bağ kurabilir.

Öfke, kıskançlık, nefret, kibir duygularından özgürleşmeniz ilk adımınız olabilir. Bu duygulardan özgürleştikçe sizin yaşamınızda olan alt programları da fark edersiniz.

09.08.2020

Etiketler: