• 1 sene önce
  • 2Dakika
  • 477Kelime
  • 64

Hıdırellez Çalışması

Bu yıl her zaman yaptığımdan farklı bir hıdırellez çalışması yaptım. Daha önce yaptığım çalışmaları yazdığım defterimdeki gerçekleşmemiş niyetlerime baktım, melek kartları çektim ve ortaya çıkan çalışma şöyle bir hale geldi. Niyette bulunuyordum ancak onun olumsuz taraflarının gerçekleşmesinden korkuyormuşum. Bu gece tüm korkularımı meleklere teslim ettim.

Çalışmanın ilk başında “kendimi altın enerjiye açıyorum, altın enerjinin bedenimi ve yaşamımı şifalandırmasına izin veriyorum” diye niyet edip çalışma süresince her konunun ve benim etrafımdaki altın ışık pırıltılarını hissettim.

…. durumunu yaşamama engel olan tüm korkularımı ve endişelerimi artık meleklerime teslim ettim. Meleklerin mucizevi şifasının ve yardımının hayatıma akmasına izin veriyorum, bu mucizeleri yaşamaya kendime izin veriyorum.

%100 bolluk bilincinde olmamı engelleyen tüm inançlarımı ve korkularımı meleklerime teslim ettim. Sınırsız kaynağın beni beslemesine izin veriyorum.

Niyet ve isteklerimin gerçekleşmesine engel olan tüm inançlarımı ve korkularımı meleklerime teslim ettim.

%100 yaratım gücümü kullanmama engel olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum, buna bağlı enerjilerin hepsini kaynağa gönderiyorum.

Kendimi ve yaşamıma giren herkesi %100 affetmeme engel olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum, buna bağlı enerjilerin hepsini kaynağa gönderiyorum.

Yaşamımın merkezinde olarak kendim için yaşamama engel olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum, buna bağlı enerjilerin tümünü kaynağa gönderiyorum.

Sistemi kontrol ederek bana ulaşması gerekenlerin ulaşmasını engellememe neden tüm inançları, korkuları ve endişeleri meleklerime ve perilerime teslim ettim. Beni Yaratan’a tam olarak teslim oluyorum.

Son niyetimde tüm dünya için;
Barış, huzur, bolluk ve beraberlik içinde yaşanılan bir dünyada yaşamama engel olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum, buna bağlı enerjilerin hepsini kaynağa gönderiyorum.

Aşk, sağlık, bolluk, şans, iş, kariyer, iletişim hangisi ile ilgili isteklerinize ulaşamıyorsanız yazdığım cümlelerin ilk kısmına kendi durumunuzu yazabilirsiniz.

Yaşamımıza mucizeler aksın, bizim ve bütünün hayrına tüm dileklerimiz kolaylıkla, sağlıkla ve ışık hızında gerçekleşsin 

05.05.2016

You may also like