İçeriğe geç

Şikâyet Etmeden İlişkileri Şifalandırmak

  • 6 ay önce
  • 3Dakika
  • 824Kelime
  • 149Görüntülenme

Şikâyet Etmeden İlişkileri Şifalandırmak

Ruhsal tekâmül gereği hepimiz hayatımızda kendimize göre zorlukları biyolojik ya da edindiğimiz aile bireyleri aracılığıyla bunu planladık. Hepimiz unutma perdesi nedeniyle bu planlarımızı unuttuğumuz için egomuzun ya da nefsimizin beklentileri dışında davranan insanlarla ilişkimiz sonucunda karşı tarafın yönetemediğimiz hallerini yeri geldi arkadaşımıza, komşumuza yeri geldi psikoloğa ya da psikiyatriste şikayet ettik. Son zamanlarda bu şikâyet merciine bir grup daha eklendi, bunlarda yaşam koçları ya da şifacılar oldu. Amaç şikâyet etmek olduğu sürece de doğru iletişime ulaşmak pek mümkün olmuyor.

Bu nedenle ikili ilişkilerinizde olan sorunları gerçekten şifalandırmak istiyorsanız önceliğiniz şikâyet etmeyi bırakmak olmalı. Şikayet konusunun şifalanması ve kendi hayatınızdaki programı fark etmek amacıyla dilerseniz bu videoyu izleyebilirsiniz.

Şifa Alanı

Hayat planınızda ikili ilişkilerle ilgili deneyimlerinizi birilerine şikâyet etmeden çözüm bulmak için anlatmadan önce dilerseniz şu niyeti yapabilirsiniz. “… (sorun yaşadığınız kişinin adını soyadını ve sizin yaşamınızdaki kimliğini ifade edip) ile yaşadığım deneyimlerin öğretisini almak yerine onu şikâyet ederek görünür ve görünmez programlara tutunmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Bununla bağlı bağlantılı her şeyi varoluşa dönmemek üzere Yaratıcı’ya teslim ediyorum. Açılan boşluklar koşulsuz sevgi şifası ile dolsun. Konuşma esnasında çözülen her şey koşulsuz sevgi enerjisi ile sarılıp sarmalansın.”

İkinci bir şifa yolu da hayatınızda yaşadığınız sorunları birine anlatmadan yazarak bu alanı şifalandırmak. Yazı yazmaya başlamadan önce ilk olarak “Şu an buraya yazacağım şifalanma zamanı gelmiş konuların koşulsuz sevgi ile şifalanmasını engelleyen tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Bununla bağlı bağlantılı her şeyi varoluşa bir daha dönmemek üzere Yaratıcı’ya teslim ediyorum. Kendimi şikâyet ve onun programlarına esir etmeden şifalandırmamı ve ruhsal olarak olgunlaşmamı engelleyen bilinç ve inançlarında yazdığım anda koşulsuz sevgi enerjisi ile sarılıp sarmalanmasına niyet ediyorum. Koşulsuz sevginin özgür sevgi deneyimine beni kolayca ulaştırmasına izin veriyorum.” daha sonra aklınıza gelen sizi öfkelendiren, sinirlendiren ya da mutlu eden gelen her bilgiyi yazın. Mutlu olduğunuz anılarda sizin tarafsız olmanızı engelliyor olabilir. Sadece gelenleri yazın. yazmak istediğiniz her şey bitince de. Yazdığım, düşündüğüm, hatırladığım her şey koşulsuz sevginin şifası ile sarılıp sarmalansın. Burada adını yazdığım kişilere ya da dünyaya koşulsuz sevgi olmayan hiçbir şey yayılmasın, saçılmasın.” niyetini yazabilirsiniz. Eğer kağıda yazdınızsa bu kağıdı isterseniz saklayın, isterseniz yakın, isterseniz de yırtıp atın. Kalbinizden geçen neyse onu yapabilirsiniz. Dijital ortamda yazdıklarınızı da dilerseniz yazın, dilerseniz silin. Kalbiniz ne istiyorsa onu yapabilirsiniz.

Üçüncü bir şifa yolu da bu konunun şifasına niyet ederek resim yapmak olacaktır. “… (sorun yaşadığınız kişinin adını soyadını ve sizin yaşamınızdaki kimliğini ifade edip) ile yaşadığım deneyimlerin öğretisini almak yerine onu şikâyet ederek görünür ve görünmez programlara tutunmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Bununla bağlı bağlantılı her şeyi varoluşa dönmemek üzere Yaratıcı’ya teslim ediyorum. Açılan boşluklar koşulsuz sevgi şifası ile dolsun. Resim yaparken çizimim esnasında çözülen her şey koşulsuz sevgi enerjisi ile sarılıp sarmalansın.” niyetini yapıp resim yapmaya başlayabilirsiniz.

Şikâyetin hayatınızdan uçup gittiği, çözüm ve şifanın kalbinize dolduğu güzel zamanlar sizinle olsun.

18.11.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_