İçeriğe geç

Kadınlar

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1007Kelime
  • 225Görüntülenme

Kadınlar

Bugün yaptığım meditasyonda toplumda itilen, hor görülen, garipsenen hayat kadınları ile ilgili her birimizde farkındalık ve arınma gerçekleşmesi için yazmam gerektiği algısı geldi. Ben de o esnada fark ettiklerimi şimdi yazıya döküyorum.

İlk Hathorlarla meditasyon yaptım. Yüksek ses ya da uyumsuz sesler beni huzursuz eder. Hathorlar bu alanı şifalandırmak için bağlantıya geçtiler. Bağlantı esnasında her sesi fark etmem ve onunla ahenkle rezonansa girmeyi seçmenin bana dönüştürücü etkisi algısını verdiler. Burada benim hissettiğim biz her ses ve enerji ile istesek de istemesek de rezonansa giriyoruz. Eğer kendi frekansımızı paylaşma uyumu ile rezonansa girersek o ses ya da enerji o zaman bizi rahatsız etmemeye başlıyor. Gerçekten de meditasyon esnasında komşulardan biri elektrikli süpürge ile ev süpürmeye başladı. İlk an elektrikli süpürgenin sesi beni huzursuz etti. “İzin ver uyumlanmaya” uyarısı ile izin verince sesi derinden ve geriden duymaya başladım. Bu da beni rahatsız etmedi.

Bu meditasyondan sonra hayat kadınlarının enerji alanı ile bağlantıya geçtim. Onların aslında toplumu dengeleyen çok önemli bir rolleri olduğunu fark ettim. Sapkın cinsel enerjinin deşarjını sağladıkları için bir çok kadın daha huzurlu bir şekilde dışarıda yaşayabiliyoruz. Eğer onlar olmasaydı daha çok taciz ve tecavüz riski yaşamda var olacaktı. Bu eylemi yapan erkeklere karşı da lütfen yargı enerjisi çıkarmayın. Kadın ve erkek fizyolojisi çok farklı. Eğer kişi hormonlarını ve duygularını yönetme bilgeliğinde değilse bunun cinsel eylem yoluyla ortaya çıkarılması gayet olası bir durum. Elbette her birimiz gelişmek ve evrilmek için bu dünyaya geldik. Ruhsal gelişimi merdivenle yukarıya çıkmak olarak sembolize edersek. Ruhsal gelişimi bilmeyen insanlar bu merdivenin ilk basamaklarında olacaklardır. Her insan o merdivende yürümeyi hak eder. Hangi hızda yürüyeceği ise insanın ruhsal planına ve seçimlerine bağlıdır.

Tekrar hayat kadınları diye tanımladığımız kadın grubuna dönecek olursak; duygusal ve fiziksel çok fazla acı yaşıyorlar ve bu kadar acı yaşamalarına rağmen onları destekleyen insanlarla da çok fazla karşılaşmıyorlar. Teselli aradıkları zamanlarda bu teselliyi ne kadar bulabiliyorlar. Toplum içinde ne zaman bir insan erdemli olmayan bir davranış sergilese o zaman bu grubun etiketi ile ifade edilip aslında o alanda yaşayan insanların ne kadar değersiz görüldüğüne şahit olduğumuz durumlar yaşıyoruz. Ya da birisi bize herhangi bir nedenle fahişe kelimesi ile seslense o durumda rahatsız oluyoruz. Prenses denilse gurur duyuyoruz.

Şimdi hayatınızda düşünün yaşamlarını hayat kadını olarak sürdüren kadınları ne kadar yargıladığınızı ve onları ne kadar değersiz gördüğünüzü. Ya da yazıyı okurken tahammül bile edemediğinizi.

Özellikle bu yazıyı okuyan kadınlar; hayat kadınlarına yüklediğiniz anlamların hepsi kolektif bilinçteki kadın kimliğine de yüklüyorsunuz; siz de kadın olduğunuz için siz ne kadar reddetseniz de kadın kimliği ile rezonansa giriyorsunuz. Rezonansa girdiğinizde oradaki anlamlar ve enerjiler sizin hayatınızda siz farkında olsanız da olmasanız da değersizlik ve yetersizlik olarak görünür olmaya başlayacak. Bu alanların hayatımızda olmaması ve kadın kimliğinin değerli olması için ne yapmalıyız? Bu bilişten arınmalıyız.

Eğer Kundalini Reiki Enerjisini kullanıyorsanız; hayat kadınları ile ilişkinize karmik bağ şifası yapabilirsiniz.

İkinci yöntem olarak da arınma tamamlanana yani hayat kadını ile ilgili herhangi bir şeye şahit olduğunuzda ya da duyduğunuzda irrite olmayana kadar ho’oponopono ile arınma yapabilirsiniz. “Hayat kadınları ile ilgili olumsuz inançlara ve değersizlik kalıbına sahip olmama neden olan farkında olduğum olmadığım alanları bulundurmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Hayatınızda en basit genital mantar sorunu gibi cinsel bölgede herhangi bir hastalık yaşadıysanız, kadın hastalıkları problemi yaşıyorsanız, regl döneminde kendinizi kirli hissediyorsanız, duygusal ilişkileriniz dengesizse, evlenmek istiyor ama evlenemiyorsanız ya da çocuğunuzun evlenmesini istiyorsunuz ama çocuğunuz evlenemiyorsa çoğunun en dip noktasında hayat kadınlarına yüklediğiniz ya da toplumun yüklediği etiketleri aldığınız için olabilir. Bu olumsuzlukların hepsinin hayatınızdan kalkması için arının ve insanların inançlarını arındırmasına aracı olun.

Var oluştaki her bir parça gerçekten mükemmel dengenin bir parçası. Negatif rollerin ortadan kalması için her birimiz o rolün var olmasına neden olan kendimizdeki alanı temizlediğimizde hep birlikte insanlık için yeni senaryoyu insanlık planında devreye alacağız. Yeni plan devreye girene kadar sahip olduklarımızı arındıralım ki cenneti dünyada var edelim.

03.05.2018

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰