İçeriğe geç

Kaosta Işık Dengesi

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 967Kelime
  • 167Görüntülenme

Kaosta Işık Dengesi

Yazıyı okuduğunuzda kaosla ilgili netleşemediğinizde kaosla ilgili yazıları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Hayatınızda sevgi dengesini var edebilmenin ilk koşulu kaosunuzu ışık dengesine getirip; yaşanılanlar ne olursa olsun ışık dengenizin daimi olması gerekiyor. Bu dengeyi sizin yerinize birisi oluşturamaz ya da dengede tutamaz. Her şeyi sadece ve sadece siz yapabilirsiniz.

Kendi varoluş sorumluluğunuzu almaya başladığınızda her şey daha kolaylaşır. Sorumluluğunuzu almaya karar verdikten sonra yaşamınızı gözden geçirin. Kendinizi ya da diğer insanları suçlamadan sadece kendi şifanıza odaklanarak yaşamınızı arındırın.

Sizin için en doğru arınma yöntemi neyse o yöntemi yaşamınızın bir parçası haline getirin. Bu yazının devamı yaptığım meditasyonlarla dönüşüm sağlayabilenler için olacak.

İçten dışa doğru çözümleme ve şifalanma yapmak sizin yaşamınızı daha kolaylaştıracaktır.

Bu çalışma programı ile kendinizi arındıracaksanız; yaşamınızın dengeli ve huzurlu olması için meditasyonlardan hangisini yapacaksanız; sadece birini yapın. Diğer meditasyonları yine ertesi gün günde bir kaos meditasyonu olacak şekilde yapın. Bu yolculukta sabır en önemli denge aracınız olacaktır.

Eğer kaos içinde dengeyi kaybettiyseniz her şeyi bilme ve kontrol etme hali içinde olabilirsiniz. Bu mantığa ne kadar doğru gelse de yaşamdaki hiç bir şeyi aslında kontrol edemediğiniz için sadece kendinize yanılsama yaratırsınız. Yaşamla çatışan bu bakış açısı yerine yaşamla daha uyumlu olan şu bakış açısını yaşamınızda var edebilirsiniz; “sadece ilahi gerçeklikte bilmem gerekenleri bilmeyi, Yaratıcı’ya teslim etmem gerekenleri teslim etmeyi seçiyorum.” Bu seçimi yapmak her şeyin bir anda değişmesi anlamına gelmiyor. Bu seçimi kendinize hatırlatarak eski davranış alışkanlıklarını da yaşamınızda yenilemeniz gerekiyor. Her ne olursa olsun her şey ilk adımla başlıyor. Yazdığım seçim bu yolculuktaki ilk adımınız olmuş oluyor. İlk adım sonrası bu zamana kadar yaşamınızda taşıdığınız yüklerden özgürleşmek ve şifalanmak için içsel dinginliğe gelene kadar dilediğiniz sıklıkta bu meditasyonu yapabilirsiniz. Sabırla kendinizi dengeleme yolculuğunuz dilediğiniz eğlence ve kolaylıkta olsun.

Kendi içinizde dengeye gelmeye başladıkça yaşamınızda kendi kendine daha huzurlu hale dönüşecektir. Bu dünyada yaşayan her insanın özgür iradesi var ve özgür iradesi ile kaos yaratan insanlar, kaostan beslenen insanlar hala yaşamınızda var olabilir. Burada sadece insanların şu an hala kaosu deneyimlemesi gerektiği bilincinde olarak kendinizi ya da size kaos yaratan insanları yargılamadan nötr kalmayı seçebilirsiniz. Bu seçim sizin gelişiminizi hızlandırır. Yapacağınız dönüşüm çalışmalarını “artık ben hayatımda hiç bir zaman kaos yaşamayacağım” beklentisi ya da bakış açısı ile değil; “dünya planında insanlık planına dahil olduğum için kaosun yaşamımda olduğu anlarda dengede olacağım” bakış açısıyla bu çalışmaları yapın. İlk bakış açısı sizi “yaptığım hiç bir şey işe yaramıyor”; ikincisi ise “yaptığım her şey hayatımı daha da güzelleştiriyor” inancını yaratır.

İnsanlık planında var olan ve sizin tamamladığınız kaos deneyimlerini yaşamınızda yeniden yaşamamak için enerjisel bağları ve alanları şifalandırmak için bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Bu iki çalışma ile dahil olduğumuz insanlık planı ve dünya planını arındırıp dengelemiş oluyorsunuz. Daha büyük resme bakıldığında ise insan evrenin parçası. İnsandaki bu evrende ne zaman nerede neler yaptığına ait tüm bilgiler açık halde bulunmuyor. Bana göre iyi ki de bulunmuyor. Bazı yaşam bilgileri içsel olarak kabul edilebilecek bilgiler arasında bulunmuyor. Bilmeden de şifalanma varoluş sorumluluğunuzu aldığınız sürece mümkün. Bu şifayı tam olarak kabullendikten sonra varoluştaki tüm yaşamlarınızı daha kolay bir şekilde şifalandırıp, dünya yaşamınızı daha huzurlu hale dönüştürebilirsiniz. Evrensel boyutu arındırmak istiyorsanız işte bu meditasyon bunun için güçlü enerjili bir araç.

Meditasyonları her dinlediğinizde kelimeler ne kadar aynı olsa da o an sizin ihtiyacınız olan yeni bir enerji alanı çalışır.

Bu ve diğer tüm meditasyonlar sizin ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizin her birinin verdiği izin doğrultusunda sizi şifalandırır. Sizin bu parçalarınızın dirençleri ortadan kalktıkça şifa alanı daha derin ve daha hızlı olur. Amacınız sadece dengeli, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde şifalanmak olsun.

Koşullar ne olursa olsun. Işık dengenizin güçlü olduğu harika bir yaşam sizinle olsun

17.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: