• 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 393Kelime
  • 50

Başmelek Cebrail’le Kitapların Enerjisini Temizleme

Kitaplar benim için çok değerlidir. Doğru kitaba ulaştığınızda harika bilgiler ve deneyimler edinebilirsiniz kitaplardan.

Var oluşta her şey enerjinin farklı formları ile bulunuyor. Kitaplarda da her tür enerji bulunabiliyor. Ruhsallık yoluna girdikten sonra enerjilere hassasiyetim daha da arttı. Bu hassasiyetten dolayı da her şeyin enerjisini temizlerim. Kendimi sabah ve akşam korumaya alırım.

Bugün evdeki kitapları düzenlerken işim bittikten sonra baş ağrısı oluştu. Baş ağrısı genelde yoğun negatif enerjiye maruz kalırsam oluyor. Kitapların enerjisini aldığımda temizlerim ancak eski kitaplarda her halde bu temizliği yapmamışım. Bu da yazı yazmam için vesile oldu.

İlk aşama: evinizde olan tüm kitaplarınız için çalışma yapalım. “Başmelek Cebrail lütfen şu an benimle ol. Sahip olduğum benim aldığım ya da bana hediye edilmiş tüm kitaplarımdaki sevgi ve ışık olmayan her şeyi kolayca temizle.”

İkinci aşama: bu zamana kadar okuduğunuz tüm bilgileri arındıralım. “Başmelek Cebrail lütfen bu zamana kadar okuyarak ya da dinleyerek edindiğim bilgilerde sevgi ve ışık olmayan tüm enerjileri temizle, çalışma hayatım ve yaşamım için gerekli olan pozitif ve aydınlık olmayan bilgiler varsa onları alanımda korumaya al.”

Üçüncü aşama: bundan sonra okuyacağınız her bilgiyi korumaya alma “Başmelek Cebrail lütfen şu andan sonra edineceğim tüm bilgileri sevgi ve ışıkla arındırıp bilişime ve bilinçaltıma akmasını sağla.”

Dördüncü aşama: bilgelik ve aldığımız tüm yardımlar için Yaratıcı’ya şükretme “Yüce Yaratıcım yaşamımda edinmeme izin verdiğin her bilgi, ortaya çıkarmama yardımcı olduğun bilgelik ve yaşamıma akıttığın her türlü yardım için sana şükrediyorum. Yaşam döngülerim içinde herhangi bir anda seni yok saydığım anlar için beni bağışla. Yarattığın her şeyin muhteşemliğini görebilmek ve her şeyi sevebilmek için bana yardım et. Şükürler olsun.”

Bilgimiz, bilgeliğimiz her an sevgi ve ışıkla yayılsın.

20.08.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

You may also like