İçeriğe geç

Ho’oponopono ile Kuşaklarla Sorumluluk Dengesi

  • 2 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1474Kelime
  • 551Görüntülenme

Ho’oponopono ile Kuşaklarla Sorumluluk Dengesi

Geçtiğimiz haftaya kadar, bir çocuğum olmasa da tüm gençlerin daha iyi koşullarda yaşaması için kendi hayatımı çoğunlukla onlar için neredeyse feda eder şekilde yaşıyordum. Geçen hafta sosyal medya algoritmaları sayesinde Z kuşağının bir çok bireyinin sorumsuz hallerine şahit oldum.

Kurumsal hayatta çalışırken, en son Y kuşağı gençlerle çalışmıştım. Y kuşağının sonuna doğru olanları anlamakta zorlandığım zamanlar olsa da onlardan hayat dengesi için öğrendiğim konularda oldu. Z kuşağının ruhlarının gerçekliğini bildiğim için onlara zarif bir kristalmişçesine zarar görmesinler diye yaklaşıyordum. Geçen onların özgür iradelerinin seçimleriyle yaşadıkları hakikati görmemi engelleyen perde kalkınca “Aman Allah’ım ben bu seçimi yapmış olanlar için mi gece mi gündüzüme katıp çalıştım.” diyerek yaşadığım şoku atlattım.

Onlara hayran olduğum zamanlarda yazdığım yazıyı okumak isterseniz, buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Kuşaklar

Gelenekseller/sessiz kuşak 1927-1945 doğumlular

Bebek patlaması kuşağı  1946-1964

X kuşağı 1965-1980

Y kuşağı 1981-1999

Z kuşağı 2000

Alfa kuşağı 2013 -2030

Kuşaklar Arası Sorumluluk Dengesi Çalışması

Birey olarak kendi sorumluluk alanımız dengelemek için bir çalışma yapacağız. Sorumluluk almak isteyenler haydi başlayalım.

Doğmuş olduğum kuşakla bağlantılı birey olarak ruhsal planımda planladığım almam gereken sorumluluğu yüze yüz alıyorum.

Gelenekseller/sessiz kuşak bireylerinin farkında olarak ya da olmayarak sorumluluklarını aldığım herhangi bir an olduysa, bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Gelenekseller/sessiz kuşak bireylerine farkında olarak ya da olmayarak kendi sorumluluğumu verdiğim herhangi bir an olduysa, bunu deneyimletmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bebek patlaması kuşağı bireylerinin farkında olarak ya da olmayarak sorumluluklarını aldığım herhangi bir an olduysa, bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bebek patlaması kuşağı bireylerine farkında olarak ya da olmayarak kendi sorumluluğumu verdiğim herhangi bir an olduysa, bunu deneyimletmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

X kuşağı bireylerinin farkında olarak ya da olmayarak sorumluluklarını aldığım herhangi bir an olduysa, bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

X kuşağı bireylerine farkında olarak ya da olmayarak kendi sorumluluğumu verdiğim herhangi bir an olduysa, bunu deneyimletmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Y kuşağı bireylerinin farkında olarak ya da olmayarak sorumluluklarını aldığım herhangi bir an olduysa, bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Y kuşağı bireylerine farkında olarak ya da olmayarak kendi sorumluluğumu verdiğim herhangi bir an olduysa, bunu deneyimletmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Z kuşağı bireylerinin farkında olarak ya da olmayarak sorumluluklarını aldığım herhangi bir an olduysa, bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Z kuşağı bireylerine farkında olarak ya da olmayarak kendi sorumluluğumu verdiğim herhangi bir an olduysa, bunu deneyimletmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Alfa kuşağı bireylerinin farkında olarak ya da olmayarak sorumluluklarını aldığım herhangi bir an olduysa, bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Alfa kuşağı bireylerine farkında olarak ya da olmayarak kendi sorumluluğumu verdiğim herhangi bir an olduysa, bunu deneyimletmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kuşak çatışmasını deneyimlediğim anlarda bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Herhangi bir kuşağın bireyinin bana uyguladığı baskıyı tolere edemeyip, yapmak istemediğim sevgi frekansının altındaki davranış ya da enerji içinde olduysam, bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Herhangi bir kuşağın bireyine baskı uygulayıp, yapmak istemediği sevgi frekansının altındaki davranış ya da enerji içinde olduysa, bunu deneyimletmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim, bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

24.06.2022