İçeriğe geç

Her Şey Sizin Elinizde

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 335Kelime
  • 84Görüntülenme

Anahtar

Her Şey Sizin Elinizde

Yaptığım bireysel seanslarda, uzaktan enerji çalışmalarında, uyumlamalarında ya da grup çalışmalarında çalışma esnasında ben tek bir şey yapıyorum. Sizin var oluşunuzda bulunan potansiyellerinizden birinin kapalı olan kapısını açıyorum. Çalışma boyunca o kapıdan içeri girmenizi engelleyen size ait ya da başkalarına ait enerjileri, düşünceleri ve duyguları temizliyoruz. Siz o kapıdan geçiyorsunuz. Yeni gerçekliğinizin enerjisine sizleri uyumluyorum. Yaşadığınız hayatın enerjisine çalışmanın frekansını uyumluyorum. Yapmış olduğum her şey size ait olanları ortaya çıkarmak ya da onları arındırmak. Çalışmalarda size ait olmayan hiç bir şey yok.

Çalışma sonunda bu kapının anahtarını size teslim ediyorum. Yaşamınızda bilinçli değiştirmeniz gereken alanları bildirerek. Sonrası ise tamamen size kalmış. İster o anahtarı kullanıp mucizelerle dolu yeni yaşam frekansınızda yaşamayı seçersiniz isterseniz de eski hayatınızda adım atmadan yaşarsınız. Her şey sizin seçiminiz. Hiç bir çalışma boşu boşuna yapılmamıştır. Siz yapmanız gerekenleri yapma sorumluluğunu aldığınızda ancak mucize ortaya çıkar. Değişim ya da dönüşüm olmuyorsa yine bu da sizde bulunanlardan dolayı olmuyordur.

Kendi hayatımda ve dönüşüme istekli olan bir çok insanın hayatında mucizelerin ortaya çıktığına her şahidim. Neyi seçmek istiyorsunuz? O anahtarı kullanmayı mı yoksa kaldırıp bir yere atmayı mı?

Kendinize ve yaşamınıza yaptığınız yatırımların hepsi bırakın hayatınızdaki mucize kapılarını açık tutsun.

27.02.2018

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰