İçeriğe geç

Ho’oponopono ile Dünyanın Arındırılması

  • 1 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1671Kelime
  • 423Görüntülenme

Ho’oponopono ile Dünyanın Arındırılması

Kimse sorumluluğundan kaçmasın diye Kundalini Reiki Enerjisi ile yazdığım çalışmayı uyumlaması olmayanlar için şimdi de ho’oponopono ile yazıyorum 🙂 

Birçoğumuz dünyayı çevresel ve enerjisel olarak kirlettiğimizin farkında değiliz. Buraya yazacağım çalışmalarla kendi sorumlu olduğumuz alanların arınması ve dünyada hem bizim hem de bitkilerin ve hayvanların hak edilen konforda yaşanmasını engelleyen bizden başka kirleticilere ait olanların sorumlularına gitmesi için çalışma yapacağız.

Çevresel ve enerjisel olarak bana ait sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Tüm arınmalarım sıfır noktasına erişinceye kadar bu çalışmayı yapmam gereken ilahi zamanda tekrarlamayı seçiyorum.

Bu zamana kadar direkt ya da dolaylı olarak fiziksel madde aracılığıyla dünyanın ekosisteminde yarattığım kirliliğin arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu zamana kadar direkt ya da dolaylı olarak gürültü aracılığıyla dünyanın ekosisteminde yarattığım kirliliğin arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu zamana kadar direkt ya da dolaylı olarak enerjisel olarak dünyanın ekosisteminde yarattığım kirliliğin arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kristal ağdan sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak ilahi yasalara göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Ley hatlarından sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak ilahi yasalara göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyanın manyetik alanından sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak ilahi yasalara göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kollektif bilinçten sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak ilahi yasalara göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi olarak hak ettiğim fiziksel ekolojik temizlik içinde yaşamamı engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi olarak hak ettiğim huzur ve sükûnet içinde yaşamamı engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi olarak hak ettiğim enerjisel temizlik içinde yaşamamı engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi olarak bitkilerin ve hayvanların hak ettiği fiziksel ekolojik temizlik içinde yaşamalarını engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi olarak bitkilerin ve hayvanların hak ettiği huzur ve sükûnet içinde yaşamalarını engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi olarak bitkilerin ve hayvanların hak ettiği enerjisel temizlik içinde yaşamalarını engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu çalışmalardan sonra da lütfen fiziksel davranışlarınızın ve enerjilerinizin farkında olarak yaşam sürün. Sorumlu olduğunuz insanlara da dünyayı en azından fiziksel madde ve gürültü aracılığıyla kirletmemesi için bilgilendirin. Alışveriş yaptığımız sürece, araba ve makine kullandığımız sürece dünyayı direkt ya da dolaylı olarak kirleteceğiz. Bu nedenle de aylık olarak çalışmayı tekrarlarsak iyi olur.

Dünyanın ekosistemine yaptıklarımızın neler olduğunu fark etmek için dilerseniz aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz.

26.04.2022

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_