İçeriğe geç

Yaratım Melekleri

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 338Kelime
  • 158Görüntülenme

Yaratım Melekleri

Biz Yaratım MelekleriyizSizlere ulaştığımız için çok mutluyuz. İletişimde olduğumuz için çok neşeliyiz.

Evrenin sonsuz bolluğunu hayatınıza çekmekte zihniniz zorluyor. Bilincinizden kaynaklı sınırları görüyoruz. O sınırlarınızı ortadan kaldırmak ve evrenin var oluşunda yerinizi almanız için sizinle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Yaratım gücü hepinizin içinde olan muhteşem bir güç. Çoğunuz bu gücünüzün farkında değilsiniz, farkında olanların büyük bir kısmı da bu enerjiyi nasıl kullanacağını bilmiyor. İnsanlar olarak sizler birbirinize bu yaratımı öğretmekte zorlanıyorsunuz. Nasıl işlediğini tam olarak anlamış değilsiniz.

Her insanın parmak izi gibi yaratım enerjisi de kendine özgüdür. Bu zamana kadar öğrendiklerinizle içsel gücünüzü birleştirmek için bizleri çağırın. Size, size özel yaratım gücünüzü nasıl kullanacağınızı hatırlatalım.

Siz sonsuz kaynaktan dünyaya geldiniz. Sınırlı zihninizden özgürleştiğinizde var oluştaki size ait olan her şeyi kendinize çekmeye ve onu dünyada tezahür ettirmeye başlayacaksınız.

İstediğiniz her şeyi tezahür ettirebilirsiniz. Niyetlerinizde hassas olun, kalbinizin onayladığı ruhunuzun onayladığıdır. Kalben isteklerinizi tezahür ettirmek sizleri ruhsal mutluluğa eriştirir.

Bizden yardım isteyin, bizden rehberlik isteyin 

Yasemin’e kendi enerjimizi ve varlığımızı fark ettirebilmemiz oldukça zaman aldı. Pek bilinen enerjimiz yoktur. Yasemin bizim enerjimizi algılayamadı çünkü biz her zerredeyiz. Her zaman sizinleyiz de. Bu nedenle bir bağlantı kurmakta zorluk çekti.

Bizimle iletişime geçmek için “Yaratım melekleri şu an bana rehberlik etmeniz için sizinle iletişime kendimi açıyorum” diye niyet edin, gözlerinizi kapatın ve 3. çakranıza odaklanın. Enerji boyutunu dünya boyutuna indirmeniz için enerjimizi 3. çakrada hissetmeniz gerekmektedir.

15.04.2016
Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin