İçeriğe geç

Titreşim ve Frekans

  • 3 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1638Kelime
  • 364Görüntülenme

Titreşim ve Frekans

Bu zamana kadar ilim, bilim, din ve spiritüellik alanında dünyada bilgiyi açığa çıkarmış her insana teşekkür ediyorum. Şu an bizler uyanışı gerçekleştirebiliyor ve bilinçlenebiliyorsak bunlar geçmişte bilgi ortaya çıkaran insanların sayesinde oluyor.

Bu yazıyı yazmadan önce egom “Yasemin çok ukalasın, hiç bir bilgiyi olduğu haliyle kabul edemiyorsun” diye seslendi. Bende bunu gerçekten ukalalıktan mı yoksa gerçeği ortaya çıkarma görevim dolayısıyla mı olduğunu sorguladım. İkinci durumdan dolayı her bilgiyi sorguladığım bilişi açığa çıktı. Egomun söylediği alanda hem benim hem de dünyaya yeni bilgi indiren insanların alanda şifa yaptım. Arzu ederseniz bu şifayı kendinizde yapabilirsiniz.

“Ukalalık etiketi sebebi ile ilahi gerçeği ortaya çıkarmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım bu zamana kadar sizi arındırmadığım için özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum.” 

Daha önce Kaosun boyutlarını sizlerle paylaşmıştım. Arzu ederseniz buradan okuyabilirsiniz. Video izlemek sizin için daha keyifli ise aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz.

Daha önceki ayrımları bilgi düzeyinde paylaşmak için yazıyı yazmadan önce titreşim ve frekans konusunu araştırdım. Bir çok yerde iki tanım birbirini tamamlayacak şekilde tanımlanmıştı. Sezgisel olarak ikisinin birbirinden farklı olduğunu bildiğim için bilgileri buraya aktarmadım. Bilimsel destek istiyorsanız bir çok farklı bilim alanında titreşim ve frekans konusunu araştırdığınızda ufkunuzu açacak bir çok bilgiye ulaşırsınız. 

Ruhsal olarak titreşim ve frekansın bizi nasıl etkilediğini benim sizlere aktarmam gereken bilgi alanı olduğu için bu bilgiyi ortaya çıkarıyorum.

Titreşim

Kaosun üçüncü boyutunun deneyim dersi. Titreşim iki form olarak bulunuyor.

Negatif formu, insan ya da canlının yaşam enerjisinde kesikler oluşturarak kolektif alandaki negatif enerjileri kişi ya da canlının alanına dahil etme programı ile çalışıyor. 

Yazıyı basit ve anlaşılır halde ortaya çıkarmak için örneklemeleri insan üzerinden devam edeceğim. Titreşimin negatif formu kişinin olumsuz düşünceleri, şüpheyi, kuşkuyu, vesveseyi, negatif duygu ve hisleri yaşamında üretmesine neden oluyor. Negatif duyguları yeniden hatırlayalım. Can sıkıntısı, iğrenme, üzüntü, kızgınlık, öfke, kıskançlık, nefret, kibir, hüzün ve korku. Her bir duygu ile bağlantılı on bir adet his var. Toplamda 110 adet de his ortaya çıkmaya başlıyor.

Titreşimin negatif formu kişinin fiziksel ve ruhsal hastalıklar yaşamasına neden oluyor. Her hücrenin kendine özgü bir frekansı var. Bu frekans titreşimlere sürekli maruz kaldığında hücrenin kayıtlı olan yaşam programını bozup sağlıklı hücreyi yeni bir forma dönüştürüyor. Bu da süreç içinde kişi eğer hayatında titreşimin negatif formunu temizleyemezse fiziksel hastalık olarak ortaya çıkıyor. Ruhsal hastalıklar da beyin hücrelerinin sürekli titreşimin negatif formu ile etkileşimde olmasından kaynaklanıyor.

Bilimsel olarak çift yarık deneyinde ışığın parçacık ya da dalga özelliğinde olması gözlemcinin alanında bulunan titreşimin negatif formu aktifse ışık parçacık özelliği gösteriyor.

Pozitif formu, insan ya da canlının yaşam enerjisinde dengesizliğe neden olarak kişinin duygu durumunun sürekli değişken olmasına; canlının da öngörülemeyen uysal ve vahşi davranışlar sergilemesine sebep olma programı ile çalışıyor.

Titreşimin pozitif formu kişiyi etkilemeye başladığında değişen duygu durumundan dolayı insan zihninin mantık ile ortaya çıkardığı neden sonuç ilişkisinden bağımsız davranışların oluşturduğu olay örüntüleri ortaya çıkıyor. Günümüzde bu duruma hepimiz şahit olmuşuzdur. Ortada görünen herhangi bir sebep yokken insanlar tartışmaya, kavga etmeye ve şiddet içeren eylemler ortaya çıkarmaya başlayabiliyorlar.

Ben hayatımda titreşimin negatif ya da pozitif formu ile yaşamımda dengede kalmak da artık zorlanıyorum. Bir araca bindiğimde aracın motor sisteminde bir düzensizlik varsa onun trafikte bekleme anındaki ortaya çıkardığı titreşim, dış ortamda duyduğum ses titreşimleri (yüksek sesle yayın yapan müzikler, modifiye edilmiş motor ve araç kornaları) aşırı tepki vermeme neden oluyor. İki yıldan beri yaşadığım rahatsızlığın tam olarak sebebini anlamam bu yazı ile oldu. 

Bu titreşimle ilgili en son deneyimim dün gece eyvah eyvah paniği ile ortaya çıktı. Üçüncü havaalanı tam faaliyete geçince Beylikdüzü sakin hava trafiği yer trafiği gibi arttı. On dakika içinde dört tane uçağın sesini fark ettiğim anda iç sesim “Beylikdüzü’nden ayrılma zamanı geldi, sanırım” dedi. Ruhum da “hayır, kaostan kaçmana gerek yok” dedi. Zihnim ne yapacağını tam olarak bilmiyor. Titreşim ve frekans ayrımını tam olarak anlamam için yaşadığım deneyimler.

Frekans

Kaosun dokuzuncu boyutunun deneyim dersi. 

Frekans, var oluşun dönüşü ile ortaya çıkan rezonanslar bütünü. Evren ilk var olduğu anda rezonans ile dalga hareketini ortaya çıkardı. Her madde kaynaktan ayrılırken bizim bilimsel olarak tanımladığımız fermionlar içine kaynak kodunu kopyaladı. Bu kaynak kod sebebiyle madde her zaman evrenin rezonansında dönüşünü gerçekleştiriyor. Yine bilimsel olarak tanımladığımız kuantum dolanıklık bu program sebebiyle var oldu. 

Kuantum fiziği ile ilgili bu zamana kadar hiç araştırmam olmadı. Fermionları tanımlarken yaptığım araştırmada bulduğum bana göre en anlaşılır kaynak linkini merak edenler için paylaşıyorum. Buradan okuyabilirsiniz.

Bilimsel olarak çift yarık deneyinde ışığın parçacık ya da dalga özelliğinde olması gözlemcinin alanında frekans aktifse ışık dalga özelliği gösteriyor.

Bizim yaşamımıza frekans bilgisini indirgersek, DNA iplikçiklerimiz bu rezonans ile dalga hareketi yaparak kaynak enerjiyi yaşamımıza çekiyor. Kaynak enerji saf enerji. Bu da insan bedeninin önce madde olarak sağlıklı olmasını sağlıyor. Madde beden sürekli kaynak enerji ile beslendiği için vücutta bulunan titreşim boyutuna ait formları temizliyor. Fiziksel beden dengeye geldikten sonra enerjisel bedenlerdeki titreşimsel formları arındırıyor. Kişinin enerjisel bedeni dengeye geldiğinde bulunduğu fiziksel mekandaki atom altı parçaçıkları etkileyip dönüşümü başlatıyor. Bulunduğu fiziksel ortamdaki canlı ve cansız nesnelerle atom altı iletişimi devam ediyor. Kişi iç dengesi güçlendikçe bulunduğu her şeyin frekansını kaynak rezonansa yükseltiyor.

Benim yazılarımda ve konuşmalarımda bahsettiğim özgür irade yasası her zaman devrede oluyor. Eğer kaynak rezonansı kişi, canlı ya da madde almak istemezse o kişinin yaşamından uzaklaşıyor.

Frekansınız değiştiğinde önceden çok sık görüştüğünüz arkadaşlarınızla görüşmemenizin, evlilik ya da duygusal birlikteliklerinizin bitmesi bundan kaynaklanıyor. Siz dengeye geldiğinizde sizinle benzer frekansta yeni kişiler hayatınıza birbirinizle uyumlu frekansa geldiğinizde hayatınıza dahil olacaktır.

Tabi burada sizin için hala çeşitli seçimler mevcut. Seçimlerinizden biri ben ruhsal yükseliş istemiyorum; arkadaşlarım, eşim sevgilim hayatıma geri dönsün derseniz o zaman frekansınızı düşürmek olabilir. Frekansınızı düşürüp eski hayatınıza geri dönebilirsiniz. Başka bir seçimde yaşamımda olan herkese olduğu süre boyunca teşekkür ediyorum ve yaşamın yeni deneyimine kendimi açıyorum da diyebilirsiniz. Dünyaya seçimlerinizi yaşamak için geldiniz.

Frekans yükseldiğinde başka bir gerçeklik daha var. Kişi frekansını sadece kendisi için yükseltmez ailesine, eşine ya da yaşamında etkileşimde olduğu insan ya da insanlar içinde yapabilir. Burada kişinin frekansı yükselse de titreşim boyutunda olan insan ya da insanlar yaşamında kalmaya devam eder. Dünyasal olarak onu zorlar. Ancak ruhsal boyutta yapılan anlaşmalardan dolayı fermionlar arası frekans geçişi devam eder. Dünyada özgür irade seçimleri her ruhun her zaman tam istediği gibi gerçekleşmeyebilir. Bazı ruhsal anlaşmalar iptal edilebilirken bazı anlaşmalar iptal edilemez ve kişiler birbirlerinin hayatında o kontrat bitene kadar var olmaya devam ederler.

Titreşim ve frekans ile ilgili benim aktaracaklarımın bu yazıda sonuna geldik. Işık bilgeleri bu bilgileri her zaman korusunlar. Okuyan herkesin frekansına uygun olarak da açılım sağlasınlar. Sadece ilahi gerçeklikteki ışık bilgileri insanlara ulaşsın. Benim aracı olduğum dış bağlantılardaki bilgilerin de okuyucuya ışık bilgisi olarak akmasını seçiyorum.

10.04.2019

 

 

 

Etiketler: