İçeriğe geç

Her Şey Sevgiye Dönüşsün

  • 12 ay önce
  • 5Dakika
  • 1308Kelime
  • 224Görüntülenme

Her Şey Sevgiye Dönüşsün

Yazacağım konu şu an dünyada oldukça dallanıp budaklanıp her bilginin içine yer edinmiş durumda. Bazı alanları hiç fark edemiyoruz bile. Bu kadar dallanmış bir durumu tespit etmek elbette bana düşmez. Ben sadece arzu edenlerin kendini, insanlığı, dünyayı ve evreni arındırması niyeti ile bu yazıyı yazıyorum.

Sevgiye dönüştürmemiz gereken olgumuz büyü. Bu konu belirli aralıklarla kendini hatırlatıyor. Bugün neden bu kadar sık hatırlattığını daha derin bir düzeyde anladım. Büyüye ben konunun kendisi olarak yaklaşıp; görünürdeki olan konuları büyü diye tanımlıyormuşum. Ama görünürde olmayanların hiç farkında değilmişim. Muhtemelen hala farkında olmadığım çok şey var. Şu an açığa çıkanları sizlere de hatırlatayım.

Yaratıcı ile birlikte yaratım alanındaki ilk çarpıtılma Atlantis’in son dönemlerinde ortaya çıkıyor. Çeşitli kadim bilgilerin içinde gizlenerek varlık sürdürüyor. İlk anı temizlemediğimiz sürece sürekli olarak bu alan yaşam döngümüzün bir parçası oluyor. İlk andan itibaren şifalandırmak isterseniz, daha önce yaptığım meditasyonu yapabilirsiniz.

Biraz da zihnimizin bilme alanına hitap edelim. Buraya tıklayarak ilahi gerçeklikte cadılık ve büyücülüğün ne olduğunu kendi içinizde anlamlandırabilirsiniz.

Daha önce yapmış olduğum meditasyonla da zihninizi biraz daha berraklaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki çalışmalar farkında olduğumuz ve daha görünür alanları arındırmak içindi. Büyü alanından kalben gerçekten özgürleşmek isteyenler yazının bundan sonraki bölümlerini okumalı ve çalışmaları yapmalı.

Şimdi daha zarif bir şekilde dönüşüm araçları içine yerleştirilmiş büyü alanını arındırma aşamasına geçelim.

Dünyada insanlık tarafından ne kadar çok bilinçli ya da bilinçsiz çarpılmış bilgi olursa olsun; şükür bunu arındırma yöntemleri de bizlere sunuluyor. Başmelek Metatron’un ilettiği bu çalışma alanınızdaki her türlü bilgi ve enerjinin saf olmayan alanını saflaştıran bir çalışma. Buraya tıklayarak yapacağınız çalışma ile siz o enerji ya da bilgiyi her kullandığınızda sizden kendinize ya da başkalarına akan şifa hep kaynaktaki saf haliyle alana akıyor. Sizin öğrettiğiniz ve uyumladığınız kişilere de bilgi ya da enerji saf hali ile akıyor.

Dünya boyutunda bu yaşamda size ya da aile bireylerinize büyü yapıldığını biliyorsanız daha önce yapmadınızsa 21 kere Işık Meditasyonunu yaptığınızda alanınızdaki her türlü büyüsel etki arınmış olur. Bu çalışmayı herkesin özgür iradesi ile 21 kere kendisinin yapması gerekiyor. Siz başkasının niyetine bu çalışmayı yapamazsınız. 

Enerji çalışmalarını tamamladıktan sonra eğer zihinsel düzeyde bu durumun hala alanınızda olup olmadığını anlamak ya da kendi dengenizi görmek istiyorsanız; “Işık Bilgeleri şimdi benimle olun. Lütfen beni korumaya alın. Büyü olgusu ile ilgili bende olan ve hala arındırmam gerekenleri arındırmak için bana rehber olun” niyeti ile büyücülükle ilgili film ve dizi izleyerek o alanları arındırabilirsiniz. Bende bu konu ile ilgili bu kadar bilginin açığa çıkma nedeni arkadaşımın önerdiği The Witcher dizisi ile oldu.

Dizinin ilk bölümünü izledikten sonra tam diziyi izlememeye karar vermiştim ki; başka bir arkadaşımla yaptığım konuşmada Lucifer ve Lilith alanı aracılığıyla büyü alanı ile ilgili çalışma yapmak gerektiği bilgisi açığa çıktı. Sonra da evrensel eş zamanlılığa karşı gelmeden koruma ve enerji çalışmaları ile diziyi izledim. Ben diziyi izlerken mavi şimşek enerjisi, kundalini reiki enerjisi ile çalışarak ve zaman zaman da ho’oponopono çalışması yaparak izledim. Her yeni bölüme başlarken yukarıdaki niyeti tekrarlıyordum.

Dizide buraya yazamayacak kadar çok çalışma alanı açıldı. Eğer sizde film ya da dizi aracılığıyla büyü olgusunu arındırmak isterseniz; sahnede size içsel huzursuzluk veren ya da karşı konulamaz arzu ortaya çıkan her durum için arınma yapmanız sizin için uygun olur.

Enerjilerle Arınma Yapacaklar İçin: Şu niyet kalıbı ile kullandığınız enerjilerle arınma yapabilirsiniz. “Şu an izlediğim ve bende rezonans bulan konunun varoluş planımdan ve dünya planından arınması.”

Ho’oponopono İle Arınma Yapacaklar İçin: İçinizden sürekli “özür dilerim, beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha, indigo” kelimelerinden birini ya da hepsini tekrarlayabilirsiniz. Cümle kalıbı ile arınma yaparsanız oldukça uzun bir arınma olur.

Varoluşunuzda büyü deneyimi artık döngünüzde olmaması için de yatarken Işık Bilgeleri ile yazacağım çalışmayı yapabilirsiniz. Eğer alkol ve/veya sigara kullanıyorsanız alkol almadığınız; sigara kullanıyorsanız da çalışmadan iki saat önce son sigaranızı içtiğiniz ve gece boyunca bir daha sigara içmeyeceğiniz zamanda yapın. Hem alkolün hem de sigaranın enerji alanında bulunan çeşitli varlıklar olduğundan dengeli olarak arınmanız ve alanınızın karışmaması adına bu bilgiyi sizlere aktarıyorum.

Büyü olgusu ile ilgili bilerek ya da bilmeyerek yaptığım her şey için Yaratıcı’dan bağışlanma talep ediyorum.

Bu şifaya aracı olmaları ve beni korumaları için  Işık Bilgelerinden rehberlik talep ediyorum.

Işık Bilgeleri lütfen şimdi alanımda olun.

Bilerek ya da bilmeyerek dünya planında veya dünya dışı yaşamlarımda büyü olgusu ile bağlantılı tüm yaşam deneyimlerimdeki her şeyi benden ve benim aracılığımla evrene yayılmış her yerden arındırıp ilahi yasalara göre kaynağa götürün.

Bu plandan artık özgür irademle özgürleşmeyi seçiyorum.

Şifanın uykumda çok boyutlu olarak sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde gerçekleşmesini talep ediyorum.

Sabah güne başlamam gereken …. (sabah uyanacağınız saati belirterek) saatinde enerjik, sağlıklı, mutlu, dinlenmiş ve keyifli bir şekilde uyanmayı seçiyorum.

Bu niyeti yapıp uyumak için yatın. Uykunuz kaçarsa da dua okuyarak, esma çekerek, enerji çalışması ya da ho’oponopono yaparak zamanı geçirin. O gece başka bir meditasyon dinlemeyin.

Her şey sevgiye dönüşsün.

10.01.2020

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_